ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৫ নৱেম্বৰ, সােমবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ আচৰণ সলনি কৰিব লাগিব আৰু আপোনাৰ খং শান্ত কৰিব লাগিব। আপোনাৰ মনৰ পৰা তিক্ততা আঁতৰাব লাগিব আৰু সকলোৰে সৈতে মিঠা আচৰণ কৰিব লাগিব। অন্যথা আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকল তিক্ত হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত হৈ থকা কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। যিবোৰত আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব। পাৰিবাৰিক জীৱনে আপোনাক সুখ দিব। পত্নীৰ পৰামৰ্শ আজি আপোনাৰ বাবে যথেষ্ট কামত আহিব।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে শান্তিপূৰ্ণ দিন হ’ব। আজি আপুনি শাসন আৰু ক্ষমতাৰ মিত্ৰতাৰ সম্পূৰ্ণ লাভালাভ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ এজন আত্মীয়ৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব। যি আপোনাৰ মনক সুখী কৰিব। যিসকলে ৰাজনীতিৰ দিশে চেষ্টা কৰি আছে তেওঁলোকে আজি সফলতাৰ নতুন পথ মুকলি কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে সন্ধিয়াটো ফুৰিবলৈ কটাব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে অনুকূল দিন হ’ব। আজি যদি আপুনি জৰুৰী ভ্ৰমণলৈ যায়, অতি সাৱধান হওক। কিয়নো আপুনি ভাল পোৱা কিবা হেৰুওৱা আৰু চুৰি কৰাৰ ভয় আছে। সেয়েহে আপুনি সাৱধানে যাব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ কোনো কামত অসাৱধান হোৱা উচিত নহয়। যদি আপুনি এনে কৰে, ই ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে সমস্যা সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনা প্ৰস্তুত কৰাত ব্যয় কৰিব। যি নিশ্চিতভাৱে লাভান্বিত হ’ব। আপুনি আজি কাৰ্যালয়ত দিয়া পৰামৰ্শবোৰ গ্ৰহণ কৰা হ’ব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। আজি আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধিৰ দিন। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ বাবে কিছু টকা এনে স্থানত বিনিয়োগ কৰিব, যি ভৱিষ্যতে দুগুণ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজি আপুনি উদ্যমী অনুভৱ কৰিব। যি আপোনাক আপোনাৰ সকলো কাম সম্পূৰ্ণ শক্তিৰে কৰাত ব্যস্ত ৰাখিব। যিসকলে শিক্ষা আৰু প্ৰতিযোগিতাৰ ক্ষেত্ৰত চেষ্টা কৰি আছে, তেওঁলোকও সফল হ’ব বুলি আশা কৰা হৈছে। কিন্তু আজি কিছুমান বিৰোধীয়ে আপোনাৰ কামবোৰ নষ্ট কৰিবলৈ সাজু হ’ব। সেয়েহে আপুনি তেওঁলোকৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ ঘৰত এটা মাংগলিক কাৰ্যসূচীত অংশগ্ৰহণ কৰিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে ভাল সম্পত্তি পোৱাৰ দিন হ’ব। যদি আপোনাৰ সম্পত্তি ক্ৰয় আৰু বিক্ৰী কৰাৰ গোচৰ আদালতত চলি আছে, ফলাফল আজি আপোনাৰ পক্ষত হ’ব পাৰে। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষাৰ বাবে আবেদন কৰে, তেওঁলোকে নিশ্চিতভাৱে আজি ইয়াত সফল হ’ব। নিযুক্তি আৰু বাণিজ্যৰ ক্ষেত্ৰত চলি থকা প্ৰচেষ্টাত হ্ৰস্বম্যাদী সফলতাৰ যোগ আছে। আপুনি আজি সন্ধিয়া দেৱ দৰ্শনলৈ যাব পাৰে আৰু আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে বাহিৰলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ ঘৰে পৰিয়াললৈ সুখ কঢ়িয়াই আনিব। যদি আপোনাৰ পৰিয়ালত দীৰ্ঘদিন ধৰি বিবাদ চলি আছিল, ই আজি সমাপ্ত হ’ব। যি আপোনাৰ মনক সুখী কৰিব। আজি আপোনাৰ কিছুমান বিৰোধীয়েও আপোনাৰ প্ৰগতিৰ প্ৰতি ঈৰ্ষা কৰিব। কিন্তু তেওঁলোক নিজৰ মাজত কাজিয়া কৰি ধ্বংস হ’ব। আজি আপুনি বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে চিন্তা কৰিব লাগিব, নহ’লে ভৱিষ্যতে আপোনাৰ ধন ঘূৰি যাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ মিশ্ৰিত ফলাফল আহিব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰামৰ্শ লয় আৰু কিবা কৰে, আপুনি ইয়াত সফল হ’ব পাৰিব। আজি আপুনি নিবিচাৰিলেও আপুনি ব্যয় কৰিব নলগীয়া কিছুমান ব্যয়ৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যদি এনে হয়, আপুনি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি মনত ৰাখি ব্যয় কৰিব লাগিব। অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে অৰ্থনৈতিক সংকটৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি যিসকলে কাম কৰি আছে তেওঁলোকে যদি নতুন কাম এটা কৰাৰ কথা ভাবে, তেওঁলোকে ইয়াৰ বাবে সময় উলিয়াব পাৰিব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব। যদি কোনো অসুবিধা হয়, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বাবে কিছু টকাৰ ব্যৱস্থা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এক অৰ্থনৈতিক সহযোগী হ’ব। নিযুক্তিৰ দিশত কাম কৰা লোকসকলে নিশ্চিতভাৱে ভাল সফলতা লাভ কৰিব। যদি কাৰোবাৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হয়, আপুনি ইয়াত আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। যদি আপুনি এনে নকৰে, ই আপোনাক সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ পৰামৰ্শ লৈ আজি যি কাম কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফল হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আপোনাৰ বৈবাহিক আনন্দ আজি বিচলিত হ’ব পাৰে। আজি আপুনি কিছুমান প্ৰতিকূল বাতৰি শুনিব, যি আপোনাৰ মনক বিচলিত কৰিব আৰু আপুনি লগে লগে ভ্ৰমণ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি ঘৰুৱা জীৱনত বিতৰ্ক চলি আছিল, আজি আপুনি ইয়াক সমাপ্ত কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰা উচিত। যদি আপুনি আজি ব্যৱসায় কৰে, ই আপোনাক যথেষ্ট লাভ দিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মিশ্ৰিত দিন হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তিত আছিল, চিন্তা নকৰিব। কিয়নো এয়া কেৱল অলপ সময়ৰ বাবে। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ শিক্ষাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। যাৰ ফলত আপোনাৰ সুখ হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ কিছুমান পুৰণি আত্মীয়ক লগ পোৱাৰ সুযোগ পাব। যি আপোনাৰ পৈতৃক সম্পত্তিও বৃদ্ধি কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button