ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১২ নৱেম্বৰ, শুক্ৰবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ দিনটো পৰোপকাৰত কটাব। আজি আপুনি সামাজিক কাৰ্যসূচীতো অংশগ্ৰহণ কৰিব। যাৰ পৰা আপুনি ভৱিষ্যতে নিশ্চিতভাৱে লাভান্বিত হ’ব। আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। যাৰ ফলত আপুনি অলপ বিচলিত হ’ব পাৰে। আপুনি আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত কিছু পৰিৱৰ্তন কৰিব পাৰে, সেইবোৰ আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। বিপণনৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে আজি অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে লাভ কৰিব পাৰিব।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে অনুকূল দিন হ’ব। আপুনি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে মনোৰঞ্জন কাৰ্যসূচীত কটাব। আজি আপুনি কাৰোবাৰ পৰা কিছুমান উৎসাহজনক খবৰ শুনিব পাৰে। যি আপোনাৰ মনক সুখী কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰাৰ বাবে কিছু টকাও খৰচ কৰিব। যদি আপুনি আজি ব্যৱসায় কৰে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ মিশ্ৰিত ফলাফল আহিব। আজি চাকৰিয়াল সকলেও ঘৰুৱা কাম-কাজৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব। তেতিয়াহে তেওঁলোকে কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। আজি চাকৰিয়ালসকলে তেওঁলোকৰ বিষয়াৰ পৰা পদোন্নতি পাব পাৰে। যি আকাংক্ষা পূৰণ কৰিব। যদি আপোনাৰ কিছুমান মানসিক সমস্যা আছিল, আজি আপুনি সকাহ পোৱা যেন লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন পাব আৰু ঘনিষ্ঠতা হ’ব। আজি আপুনি ব্যৱসায়ত কিছু বিপদাশংকা লোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। আপুনি এজন জ্যেষ্ঠ ব্যক্তিৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি হঠাতে বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন লাভ কৰিব পাৰে, যি আপোনাক সুখী কৰিব। যদি খৰখেদা আৰু আৱেগিকতাৰে সিদ্ধান্ত লোৱা হয়, ই আপোনাক সমস্যাত পেলাব পাৰে। সেয়েহে সাৱধান হ’ব। আপুনি আজি সন্ধিয়া মন্দিৰলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰাৰ কথা ভাবিছে, আজি ভাল দিন হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে আশাতকৈ অধিক সফল দিন হ’ব। যি আপোনাৰ মনক সুখী কৰিব। আপুনি আজি যি কাম কৰে তাত আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফলতা অৰ্জন কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলেও আজি পৰীক্ষাত সফলতা লাভ কৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ অত্যাৱশ্যকীয় অংশৰ বাহিৰে কাৰোবাক সহায় কৰিবলৈ আগবাঢ়ি আহে, মানুহে ইয়াক আপোনাৰ স্বাৰ্থপৰতা বুলি বিবেচনা কৰিব। সেয়েহে সাৱধান হওক। আপোনাৰ কিছুমান শত্ৰুৱেও আপুনি কি কৰি আছে তাক চাই বাধা দিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব আৰু আপোনাৰ সময় অপচয় নকৰিব। তেতিয়াহে আপুনি নতুন আঁচনিৰ সুবিধা ল’ব পাৰিব। চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ ক্ৰোধত পৰিণত হ’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি আজি কোনো বিৰূপ পৰিস্থিতি হয়, আপুনি আপোনাৰ খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব। অন্যথা আপোনাৰ পাৰিবাৰিক সম্পৰ্ক ভাঙি যাব পাৰে। আপুনি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ স্তব্ধ টকা পাব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি সফল দিন হ’ব। আপুনি ব্যৱসায়ৰ বাবে কিছুমান নতুন আঁচনি ৰূপায়ণ কৰিব। যি নিশ্চিতভাৱে আপোনাক লাভান্বিত কৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ পৰা আশীৰ্বাদ লয় আৰু কিছু কাম আৰম্ভ কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে ইয়াত সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলৰ উচ্চ শিক্ষাৰ পথ প্ৰশস্ত কৰা হ’ব। যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত কাম কৰি আছে তেওঁলোকে নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন লাভ কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আজি আপুনি কোনো উদ্দেশ্যৰ বাবে কাৰোবাক লগ পাব, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি আপুনি এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ সহায়ত আপোনাৰ স্তব্ধ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। যদি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হয়, আপুনি আপোনাৰ বক্তব্য নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব, অন্যথা ই আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাঙিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো সাংসাৰিক আনন্দৰ মাধ্যম বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰিবলৈ কিছু টকাও খৰচ কৰিব। আজি সন্ধিয়াৰ সময়ত আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃক ধৰ্মীয় স্থান দৰ্শনলৈ লৈ যাব পাৰে। আজি পৰিয়ালৰ সদস্য এজনৰ সৈতে হোৱা বিবাদৰ বাবে আপোনাৰ মানসিক চাপ থাকিব, যি আপোনাৰ মনত দুখ দিব। আজি যদি আপুনি কাৰোবাক টকা ধাৰ দিয়াৰ কথা ভাবি আছে, তেন্তে সেই টকা ঘূৰাই পোৱাৰ সম্ভাৱনা অতি কম।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি ব্যৱসায়ৰ পৰিৱৰ্তনৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, দিনটো অনুকূল হ’ব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি আগৰ তুলনাত ভাল হ’ব। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰিছে, তেন্তে আপোনাৰ সংগীক অন্ধভাৱে বিশ্বাস নকৰিব। অন্যথা আপুনি ভুগিবলগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি আজি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান উৎসাহজনক খবৰ শুনিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ পৈতৃক সম্পত্তি পাব পাৰে। যি আপোনাৰ মনক সন্তুষ্ট কৰিব। যদি আপোনাৰ সম্বন্ধীয় কাৰোবাৰ সৈতে বিবাদ হৈছিল, ইয়াক সমাধান কৰা হ’ব পাৰে। কিন্তু আজি আপোনাৰ পত্নী হঠাতে শাৰীৰিক সমস্যাত ভুগিব পাৰে। যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আজি আপুনি নেতিবাচক চিন্তাবোৰ আপোনাৰ মনলৈ আহিবলৈ দিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে ই আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এক সুখী জীৱন হ’ব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীক অন্ধভাৱে বিশ্বাস কৰিব আৰু তেওঁ আপোনাৰ বিশ্বাস ভংগ নকৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে অধিক কষ্ট কৰিলেহে পৰীক্ষাত সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে তীৰ্থস্থানলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button