ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৬ অক্টোবৰ, মংগলবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ দক্ষতা বৃদ্ধি হ’ব। সম্পত্তিৰ কামে লাভালাভ প্ৰদান কৰিব। প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। ধন লাভ হ’ব। সন্তানৰ বাবে চাকৰি এটা পাই মন সুখী হ’ব। ভয়, বিষ, উদ্বেগ আৰু চাপ থাকিব।

বৃষ ৰাশি- শিক্ষাৰ্থী শ্ৰেণীয়ে সফলতা অৰ্জন কৰিব। আপুনি এটা বনভোজ বা অনুষ্ঠান উপভোগ কৰিব। স্তব্ধ কামবোৰে গতি লাভ কৰিব। কাৰো কথাৰ প্ৰতি মনোযোগ নিদিব। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাল হৈ থাকিব।

মিথুন ৰাশি- বিনিয়োগত লাভান্বিত হ’ব। কথা নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। অন্যথা সৃষ্টি কৰা কামবোৰ নষ্ট হ’ব পাৰে। কামৰ অত্যাধিকপৰিমাণে ব্যক্তিগত কামত প্ৰভাৱ পেলাব। দুখৰ খবৰ থাকিব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত এজন বিষয়াৰ সৈতে সম্পৰ্ক শক্তিশালী হ’ব। বিবাহৰ বাবে কৰা প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব। খ্যাতি বৃদ্ধি হ’ব। মনত ৰাখিব যে কেতিয়াবা অধিক চতুৰতাই ক্ষতি কৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা ভাল খবৰ আহিব। আত্মসন্মান বৃদ্ধি হ’ব। শত্ৰুসকল পৰাজিত হ’ব। আনে আপোনাৰ বিৰুদ্ধে ষড়যন্ত্ৰ কৰিব। বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰক। সন্তানৰ বিবাহৰ বিষয়ে চিন্তা থাকিব।

কন্যা ৰাশি- আৰামৰ সামগ্ৰীৰ বাবে ধন খৰচ হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা সমৰ্থন থাকিব। সম্পৰ্কত মধুৰতা থাকিব। ন্যায়ৰ দিশটো শক্তিশালী হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত বিষয়াসকলৰ সৈতে পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- সুখ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। অত্যাধিক ব্যয়ৰ সভৱনা আছে। মাতৃৰ পৰা ধন লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এখন বৈঠক হ’ব। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। পৰিয়ালত নিষ্ফল তৰ্ক পৰিহাৰ কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- যিকোনো ডাঙৰ ব্যয়ৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত ব্যস্ততা থাকিব। খৰখেদাকৈ লোকচান সম্ভৱ। তৰ্ক নকৰিব। পাৰিবাৰিক সংঘাত হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আপুনি পাব লগা টকা পাব পাৰে। স্থগিত হৈ থকা কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। শস্য, তৈলবীজ ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে সময় ব্যস্ত থাকিব। এটা জৰুৰী বিষয়ত পিতৃৰ সৈতে আলোচনা হ’ব। সন্তানৰ বিবাহ সম্পৰ্কীয় সমস্যা হ’ব।

মকৰ ৰাশি- এটা নতুন ব্যৱসায়িক আঁচনি থাকিব। ব্যৱসায়ৰ পদ্ধতিৰ উন্নতিয়ে লাভ বৃদ্ধি কৰিব। ঘৰৰ বাহিৰত কামৰ অনুসন্ধান কৰা হ’ব। আপোনাৰ পত্নীৰ প্ৰতি আপোনাৰ আচৰণ সংশোধন কৰক। আপোনাৰ ভুলবোৰ উপেক্ষা নকৰিব। নিজকে চম্ভালি থাকিব।

কুম্ভ ৰাশি- ধৰ্মীয় বিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। সফলতা আহিব। ভাগৰৰ ফলত উদ্বেগ আৰু চাপ বৃদ্ধি হ’ব। শত্ৰুসকল সক্ৰিয় হৈ থাকিব। ব্যৱসায়ৰ মন্দাৱস্থাৰ বাবে আপুনি ভুগিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- নতুন বন্ধুৰ সৈতে সম্পৰ্ক স্থাপন হ’ব। খৰখেদাকৈ কৰা কামৰ লোকচান পৰিহাৰ কৰা উচিত। বাহন, যন্ত্ৰপাতি আৰু জুইৰ ব্যৱহাৰত সাৱধান হ’ব। পৰিয়ালত উদ্বেগ আৰু উত্তেজনা থাকিব। কৰ্মস্থানত বিবাদ পৰিহাৰ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button