ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৫ অক্টােবৰ, শুক্ৰবাৰ

মেষ ৰাশি- পৰিয়ালত উৎসৱৰ যেন পৰিৱেশ থাকিব। ব্যৱসায়ত মনোনিবেশ কৰা আৰম্ভ কৰক আৰু সময়মতে ঘূৰি আহক। ব্যক্তিগত জীৱনত ব্যস্ততা থাকিব। খঙৰ আধিক্য থাকিব। আপুনি নিজকে বৃথা সন্দেহ নকৰিব।

বৃষ ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। নতুন কামত খৰধৰ নকৰিব। আপুনি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক দায়িত্ববোৰ ভালদৰে পালন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত কৰ্মচাৰীৰ নিষ্ক্ৰিয়তাৰ বাবে মন অসন্তুষ্ট হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজি শুভ বাতৰি পোৱাৰ দিন। ব্যস্ত থাকিব যদিও শীতল হৈ থাকক। আজি ব্যয় অপ্ৰয়োজনীয়ভাৱে বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি সদায় আনক সহায় কৰিবলৈ সাজু। আপুনি আপোনাৰ দুখ লুকুৱাই ৰাখিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজি অৰ্থনৈতিক যোগ শক্তিশালী। সামাজিক কামে সফলতা আৰু প্ৰভাৱ বৃদ্ধি কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত এক নতুন আঁচনিৰ বিষয়ে আলোচনা হ’ব। আনে কোৱা কথাবোৰ সোনকালে বিশ্বাস নকৰিব।

সিংহ ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ কথাৰে মানুহক আকৰ্ষিত কৰিব। প্ৰিয়জনৰ সৈতে সময় ভালদৰে ব্যৱহাৰ হ’ব। সন্তানৰ আচৰণে মনত হতাশাৰ সৃষ্টি কৰিব। বিতৰ্ক আৰু কাজিয়াই মানসিক কষ্টৰ সৃষ্টি কৰিব।

কন্যা ৰাশি- চাকৰিত পদোন্নতিৰ যোগ আছে। পৰিয়ালৰ সুখ আৰু সম্পদ বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি সমাজৰ কামত উৎসাহেৰে অংশগ্ৰহণ কৰিব। বাক সংযম প্ৰয়োজন।

তুলা ৰাশি- চাকৰিত পদোন্নতিৰ যোগ আছে। পৰিয়ালৰ সুখ আৰু সম্পদ আজি বৃদ্ধি পাব। আজি চিন্তা কৰি কথা কওক। আপুনি সমাজৰ কামত উৎসাহেৰে অংশগ্ৰহণ কৰিব। ব্যক্তিগত জীৱনত কঠোৰ সিদ্ধান্ত ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ অৰ্থনৈতিক বিনিয়োগ লাভজনক হ’ব। ধন সম্পৰ্কীয় কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। আপুনি আপোনাৰ সম্পৰ্ক বৃদ্ধি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। মানসিক শান্তিৰ বাবে আধ্যাত্মিকতাৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰাৰ সুযোগ থাকিব।

ধনু ৰাশি- ব্যৱসায়িক পৰিস্থিতি আশাব্যঞ্জক হ’ব। ব্যৱসায়িক নতুন কাৰ্যকলাপ লাভজনক হ’ব। পত্নীৰ অনুভূতি বুজি লওক আৰু তেওঁলোককো সময় দিয়ক। আপুনি আনৰ জীৱনশৈলী চাই আপোনাৰ জীৱনশৈলী সলনি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। আপুনি দান-বহন কৰি মানসিক সুখ অৰ্জন কৰিব।

মকৰ ৰাশি- ব্যৱসায়ত নতুন আঁচনি আৰম্ভ কৰা হ’ব। আপোনাৰ কাম কৰাৰ পদ্ধতি সলনি কৰক। পৰিয়ালত মাংগলিক কামৰ পৰিকল্পনা কৰা হ’ব। ঘৰৰ সাজসজ্জাৰ ওপৰত বৃহৎ ব্যয় হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি আজি ঋণ লোৱা পৰিহাৰ কৰা উচিত।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো উপযুক্ত। ব্যৱসায়ত লাভ হ’ব। খ্যাতি, মূল্য, সন্মান বৃদ্ধিৰ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। চৰকাৰী কামত সফলতা আহিব। জীৱিকা বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি আনৰ সুবিধাৰ বাবে সদায় সাজু থাকিলেও মানুহৰ পৰা হতাশাজনক আচৰণ পাব।

মীন ৰাশি- বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সহযোগিতা আৰু সমৰ্থন থাকিব। ৰাজনীতিত নতুন সম্পৰ্ক লাভজনক হিচাপে প্ৰমাণিত হ’ব। আজি কাম আপোনাৰ পৰিকল্পনা অনুসৰি কৰা হ’ব। আপোনাৰ বুদ্ধিমত্তা আৰু দূৰদৰ্শীতাই ব্যৱসায়ক লাভান্বিত কৰিব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button