ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৩ অক্টােবৰ, বুধবাৰ

মেষ ৰাশি- আপোনাৰ প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব। টকা পোৱাটো সহজ হ’ব। বুদ্ধিমত্তাৰে কাম কৰক। সফলতা হ’ব। ধৰ্মৰ সৈতে সম্পৰ্কিত যাত্ৰা সফল হ’ব।

বৃষ ৰাশি- পৰিয়ালত এটা অনুষ্ঠানৰ ৰূপৰেখা প্ৰস্তুত হ’ব। ডাঙৰ খৰচ ওলাব। পিতৃৰ সৈতে পাৰ্থক্য সম্ভৱ। লাভৰ সুযোগ হাতৰ পৰা ওলাই যাব পাৰে। উদ্বেগ, ভয় আৰু উত্তেজনাৰ পৰিৱেশ থাকিব।

মিথুন ৰাশি- বাণিজ্যিক প্ৰাপ্য পুনৰুদ্ধাৰ হ’ব। প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। যাত্ৰা সফল হ’ব। অস্থিৰতা থাকিব। সন্তানৰ বিবাহৰ চিন্তা বাঢ়িব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত বিবাদ সম্ভৱ।

কৰ্কট ৰাশি- নতুন ব্যৱসায়িক আঁচনিসমূহ লাভান্বিত হ’ব। কাৰ্যকলাপ উন্নত হ’ব। বিনিয়োগ ভাল হ’ব। শত্ৰুসকলে আপোনাৰ কামত বাধা দিবলৈ চেষ্টা কৰিব। পৰিয়ালত ভয় আৰু কষ্টৰ পৰিৱেশ থাকিব।

সিংহ ৰাশি- ভৱন নিৰ্মাণৰ প্ৰশাসনিক বাধাবোৰ আঁতৰ হ’ব। বিনিয়োগৰ চাকৰি অনুকূল হ’ব। আজি আপোনাৰ ধৰ্মীয় বিশ্বাস বৃদ্ধি পাব। ডাঙৰ বিনিয়োগ কৰি ৰিস্ক নল’ব। পত্নী চিন্তিত হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আপুনি আকাংক্ষিত পত্নী পাই সুখী হ’ব। শত্ৰুসকল শান্ত হৈ থাকিব। ৰিস্ক থকা কাৰ্য পৰিহাৰ কৰিব। সেইবোৰে ভয় আৰু উদ্বেগৰ সৃষ্টি কৰিব। আপুনি ব্যৱসায়ত সঘনাই হোৱা লোকচানৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব। বিবাদৰ বাবে লোকচান সম্ভৱ।

তুলা ৰাশি- নতুন লোকৰ সৈতে যোগাযোগ আগবাঢ়ি যোৱাত সহায়ক হ’ব। আপুনি বাহনৰ সুখ পাব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সামঞ্জস্য থাকিব। যাত্ৰা সফল হ’ব। ঘৰটো পৰিয়ালৰ চিন্তাৰ বিষয় হ’ব। বক্তব্য নিয়ন্ত্ৰণ কৰক।

বৃশ্চিক ৰাশি- সম্পত্তিৰ কামে লাভালাভ প্ৰদান কৰিব। ব্যৱসায়ৰ উন্নতি হ’ব। এটা নাম উলিয়াবলৈ অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ অজ্ঞতাৰ বাবে আপোনাৰ খং উঠিব। চকুৰ বিষ সম্ভৱ। অপব্যয় হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব।

ধনু ৰাশি- মনত সুখ থাকিব। সময়মতে কাম কৰিলে আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। শিক্ষাৰ্থী শ্ৰেণী সফল হ’ব। বিদেশলৈ যোৱাটো এক শক্তিশালী যোগ হৈ পৰিছে। আপুনি এটা পাৰ্টি উপভোগ কৰিব। আপুনি ধৰ্ম-কৰ্মত আগ্ৰহী হ’ব।

মকৰ ৰাশি- জীৱিকাৰ উপায় বৃদ্ধি হ’ব। নতুন কাপোৰ পোৱাটো সম্ভৱ। কাৰো ব্যক্তিগত অসুবিধাত নাযাব। কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ফল নোপোৱাৰ ফলত খং আৰু দুখ হ’ব। বিভেদ আৰু লোকচান সম্ভৱ। ভয়ংকৰ খবৰ থাকিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস হাতলৈ আহিব। টকা পোৱাটো সহজ হ’ব। প্ৰেষ্টিজ বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি সাধুৰ সান্নিধ্য পাব। শৰীৰ ক্ষতিগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে পাৰ্থক্য থাকিব।

মীন ৰাশি- আপুনি সন্তানৰ প্ৰগতিত সুখী হ’ব। ভাল খবৰ থাকিব। লাভালাভ হ’ব। অত্যাধিক কামৰ মাজত কথা নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। আপুনি ক্ৰোধৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। সাৱধান হ’ব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button