ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৭ ছেপ্টেম্বৰ, সােমবাৰ

মেষ ৰাশি- আজিৰ মূলধন বিনিয়োগ লাভজনক হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সন্মান থাকিব। ব্যৱসায় বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কাম আপোনাৰ পৰিকল্পনা অনুসৰি হ’ব।

বৃষ ৰাশি- সময়মতে প্ৰয়োজনীয় নথিপত্ৰৰ যত্ন ল’ব। সামাজিক কামত সন্মান লাভ কৰিব। পাৰিবাৰিক সমস্যা সমাধান হ’ব। ব্যক্তিগত কামৰ ব্যস্ত সময়সূচী থাকিব। স্থায়ী সম্পত্তি ক্ৰয় কৰিবলৈ খৰধৰ নকৰিব।

মিথুন ৰাশি- দিনটো ঈশ্বৰৰ কাৰ্য্যত পাৰ হ’ব। নতুন চুক্তিয়ে আপোনাৰ লাভ বৃদ্ধি কৰিব। জনকল্যাণৰ মনোভাৱে সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। আজি গঠনমূলক কাম হ’ব।

লগতে চাওকঃ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- সামাজিক কামে সৌভাগ্য কঢ়িয়াই আনিব আৰু আপোনাৰ প্ৰভাৱ বৃদ্ধি কৰিব। ব্যৱসায় ভাল হ’ব। আপোনাৰ পাৰিবাৰিক দায়িত্বৰ প্ৰতি বিশেষ মনোযোগ দিব। আধ্যাত্মিক কাৰ্য্যবোৰত ধন ব্যয় হ’ব। পৰিয়ালৰ সহায়ত কাম সহজে সম্পূৰ্ণ হ’ব।

সিংহ ৰাশি- কামৰ সফলতাই মনোবল শক্তিশালী কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত বিকাশ সংযোজন সম্ভৱ। বহুতো কাম থাকিব। অচিনাকি ব্যক্তিক বিশ্বাস নকৰিব। কোনোৱে আপোনাক প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে। সক্ৰিয় হৈ থাকিলে সম্পৰ্ক বৃদ্ধি হ’ব।

কন্যা ৰাশি- সুখ আৰু সমৃদ্ধি বৃদ্ধি হ’ব। অৰ্থনৈতিক বিনিয়োগৰ ক্ষেত্ৰত এক সঠিক সিদ্ধান্তই লাভান্বিত কৰিব। পৰিয়াল, সমাজত আপোনাৰ গুৰুত্ব বৃদ্ধি হ’ব। স্ব-অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব। কম কৰক আৰু ভালদৰে কৰক।

তুলা ৰাশি- লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। বন্ধুৰ সৈতে সাক্ষাৎ সম্ভৱ। আপুনি বিশেষ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ পৰিয়ালৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। আপুনি ব্যৱসায়ত চলি থকা জটিলতাত ভুগি থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- দিনটোৰ আৰম্ভণিতে খং উঠিব। আপুনি চাকৰিত এটা নতুন প্ৰস্তাৱ পাব। ব্যৱসায়িক প্ৰতিযোগিতাত নাযাব। মন-নিৰ্ধাৰিত কামৰ অভাৱে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক খং তুলিব। ধৰ্মীয় আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব।

ধনু ৰাশি- বিনিয়োগ কৰা ধনৰ পৰা উপাৰ্জন লাভত পলম হ’ব। সন্তানৰ বাবে সিদ্ধান্ত লোৱাৰ ক্ষেত্ৰত এক দ্বিধা থাকিব। অৱনতি হোৱা অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতিয়ে নিৰ্মাণ কাৰ্যৰ গতি প্ৰভাৱিত কৰিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বীৰত্বৰ প্ৰশংসা কৰা হ’ব। ব্যৱসায়ত নতুন আঁচনি আৰম্ভ হ’ব। কম সময়ৰ ভিতৰত অধিক লাভ কৰাত জড়িত নহ’ব, কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব। খৰখেদা ক্ষতিকাৰক হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি বিশেষ প্ৰচাৰমূলক কাৰ্যৰ বাবে মনত সুখ থাকিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অনুকূল ফলাফলৰ বাবে সক্ৰিয়তা অপৰিহাৰ্য। আপুনি মনত ভক্তি ভাৱ ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰিব। ভৱন নিৰ্মাণৰ বাবে ঋণ ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- স্তব্ধ কামত সফলতা থাকিব। মূলধন বিনিয়োগত কাম কৰিলে অধিক লাভ হ’ব। আপোনাৰ পৰিকল্পনা আৰু সিদ্ধান্ত কাৰ্যকৰী কৰাটো প্ৰয়োজনীয়। অলসতা ত্যাগ কৰক। কাৰোবাৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হ’ব।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button