ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সাপ্তাহিক ৰাশিফলঃ ১৮-২৪ অক্টোবৰলৈকে জানক আপোনাৰ ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- এই সপ্তাহটো মেষ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ। কিন্তু আপুনি বিচাৰিলে আপোনাৰ ভাল আচৰণ আৰু সমন্বয়ৰ সৈতে ভাগ্যৱান হ’ব পাৰে।

সপ্তাহৰ মাজভাগত এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ত অন্তিমটো স্থগিত কাম সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়াল আৰু ভাতৃ-ভগ্নীৰ সমৰ্থনৰ অভাৱৰ বাবে মন অলপ হতাশাগ্ৰস্ত হ’ব।

ব্যৱসায়িক শ্ৰেণীৰ বাবে উপাৰ্জন আৰু ব্যয় একে থকাৰ সম্ভাৱনা আছে। এই সময়ছোৱাত কেৱল কঠোৰ পৰিশ্ৰম, সংযম আৰু প্ৰচেষ্টাৰ জৰিয়তেহে এক গুৰুত্বপূৰ্ণ কাম সম্পাদন কৰা হ’ব। মন সন্তানৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব।

বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে যিকোনো ভুল বুজাবুজিয়ে আপোনাৰ উদ্বেগ বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। সপ্তাহান্তত চমু যাত্ৰাৰ যোগ আছে।

এক উন্নত প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক বজাই ৰাখিবলৈ ইজনে সিজনৰ অভাৱৰ পৰিৱৰ্তে আলোচনাৰ জৰিয়তে ভুল বুজাবুজি আঁতৰ কৰক। সাৱধানে গাড়ী চলাওক। ঋতুগত ৰোগৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব।

বৃষ ৰাশি- বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত নিজকে নিষ্ফল বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰাই ৰাখিব লাগিব। অন্যথা আদালতলৈ যাব লগীয়া হ’ব পাৰে।

পৰিয়ালৰ সদস্য আৰু নিকট আত্মীয়সকলৰ সুখ আৰু সহযোগিতা মধ্যমীয়া হ’ব। অলসতা পৰিহাৰ কৰিব আৰু আপোনাৰ পৰিকল্পনা অনুসৰি কাম কৰিব।

আপোনাৰ ৰুটিন সঠিক ৰাখিব। অন্যথা স্বাস্থ্যৰ সমস্যাই আপোনাক যথেষ্ট সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে।

আপোনাৰ আহাৰৰ বিশেষ যত্ন ল’ব। এই সপ্তাহত কেৰিয়াৰ, ব্যৱসায়ৰ প্ৰতি যথেষ্ট মনোযোগ দিব লাগিব, অন্যথা পৰিস্থিতি অধিক বেয়া হ’ব পাৰে। অৱহেলাৰ ফলত অপ্ৰয়োজনীয় জটিলতা হ’ব পাৰে।

ব্যৱসায়ত অলপ উত্থান-পতন হ’ব। প্ৰেম সম্পৰ্কত প্ৰেম সঙ্গীৰ সৈতে ভাল সময় কটোৱাৰ সুযোগ থাকিব। আৱেগিক আসক্তি বৃদ্ধি হ’ব। বৈবাহিক জীৱন সুখকৰ হ’ব।

মিথুন ৰাশি- এই সপ্তাহটো মিথুন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এটা ডাঙৰ ফল হ’ব। গোটেই সপ্তাহটোত পৰিয়ালৰ পৰা সৌভাগ্য আৰু সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন থাকিব। ই আত্ম-শক্তি আৰু ইচ্ছাশক্তি বৃদ্ধি কৰিব।

এই সপ্তাহটো ব্যৱসায়িক শ্ৰেণীৰ বাবে স্বাভাৱিকতকৈ অধিক ফলপ্ৰসূ হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে বহুমুখী পদোন্নতি পাব পাৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰত জ্যেষ্ঠসকলৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব। এজন কাৰ্যকৰী ব্যক্তিৰ সহায়ত উদ্যোগ সম্বন্ধীয় কামবোৰ সম্পূৰ্ণ আৰু লাভান্বিত হ’ব।

শিক্ষাৰ্থীসকলে সপ্তাহৰ শেষৰফালে কিছু ডাঙৰ ভাল খবৰ পাব পাৰে। মহিলাসকলৰ সামাজিক আৰু ধৰ্মীয় কাম কৰিবলৈ মন যাব।

প্ৰেম সঙ্গীৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰক। আপুনি প্ৰেম সঙ্গীৰ পৰা এটা আচৰিত উপহাৰো পাব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক বিবাহলৈ পৰিৱৰ্তিত হ’ব পাৰে। পত্নীৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন থাকিব।

কৰ্কট ৰাশি- এই সপ্তাহটো কৰ্কট ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে যোৱা সপ্তাহতকৈ ভাল হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত জ্যেষ্ঠসকলৰ সৈতে বাৰ্তালাপ বৃদ্ধি হ’ব। বিষয়াসকলৰ সৈতে ঘনিষ্ঠতা বৃদ্ধি হ’ব আৰু জনসম্পৰ্ক বৃদ্ধি হ’ব।

চাকৰিয়াল সকলে এটা নতুন আৰু ডাঙৰ পদ লাভ কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত অপ্ৰত্যাশিত লাভ হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত আৱদ্ধ ধন পাব পাৰে।

শিক্ষাৰ্থীসকলৰ শ্ৰম অনুসৰি সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সম্পূৰ্ণ যোগ আছে। কৰ্মৰত মহিলাসকলৰ বাবেও এই সময় ভাল। এটা ডাঙৰ ফল পাব পাৰে। বন্ধুবৰ্গ আৰু পৰিয়ালে আপোনাৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন পাব।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আৱেগৰ দ্বাৰা আঁতৰি যোৱা পৰিহাৰ কৰিব, অন্যথা আপুনি সমস্যাত পৰিব পাৰে। পত্নীৰ অনুভূতি উপেক্ষা কৰা পৰিহাৰ কৰিব আৰু তেওঁৰ বাবে কিছু সময় উলিয়াব।

নিচাৰ পৰা আঁতৰি থাকক আৰু সাৱধানে গাড়ী চলাওক।

সিংহ ৰাশি- এই সপ্তাহটো সিংহ ৰাশিৰ বাবে অত্যন্ত ভাল আৰু ফলপ্ৰসূ হোৱাৰ লক্ষণ আছে। আদৰ্শগত তীব্ৰতাৰ সৈতে আপোনাৰ আত্ম-শক্তি বৃদ্ধি হ’ব। আদালতৰ গোচৰত বিজয় হ’ব।

শত্ৰু পক্ষই আপোনাৰ সৈতে আপোচ কৰিবলৈ সন্মত হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সম্পূৰ্ণ সুখ আৰু সহযোগিতা থাকিব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস সৃষ্টি হ’ব।

চাকৰিয়াল সকলক কামৰ ক্ষেত্ৰত তেওঁলোকৰ উন্নত কামৰ বাবে সন্মানিত কৰিব পাৰি। নিবনুৱাসকলৰ বাবে নতুন নিযুক্তিৰ সুযোগ উপলব্ধ হ’ব। সপ্তাহৰ মাজভাগত আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব।

খাদ্যৰ প্ৰতি বিশেষ মনোযোগ দিব লাগিব, অন্যথা আপুনি চিকিৎসালয়লৈ যাব লগীয়া হ’ব পাৰে। প্ৰেম সংগীৰ সৈতে চলি থকা কাজিয়াৰ সমাপ্তি হ’ব আৰু সম্প্ৰীতি বৃদ্ধি পাব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যক লৈ মন কিছু চিন্তিত হ’ব।

কন্যা ৰাশি- কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলে ইচ্ছা কৰিলে অলপ ধৈৰ্য্য, কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু গম্ভীৰতাৰে এই সপ্তাহত সকলো শুভ ফল পাব পাৰে। এই সপ্তাহত আপুনি অলসতা ত্যাগ কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে এই সপ্তাহত আপুনি ভাল ফল পাব। অন্যথা কৰা কাম নষ্ট হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

ব্যৱসায়ত ওচৰৰ লাভৰ বাবে দূৰ-দূৰণিৰ লোকচান পৰিহাৰ কৰিব। চাকৰিয়াল সকলৰ ওপৰত কামৰ অতিৰিক্ত বোজা থাকিব। নিজকে ভুল কামৰ পৰা আঁতৰাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰিলে ভাল ফলাফল পাব পাৰে।

পৰিয়াল আৰু বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে তৰ্ক পৰিহাৰ কৰিব। মহিলাসকলে হাড় সম্পৰ্কীয় ৰোগত ভুগিব পাৰে। প্ৰেম সম্পৰ্কৰ অসুবিধাবোৰ হ্ৰাস হ’ব। অৱশ্যে প্ৰেমৰ পথত আগবাঢ়ি যোৱাৰ প্ৰয়োজন আছে। স্বামী আৰু পত্নীৰ মাজত সমন্বয় থাকিব।

তুলা ৰাশি- এই সপ্তাহটো তুলা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে শুভ প্ৰমাণিত হ’ব। সামাজিক সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। ব্যৱসায়ীসকলে ব্যৱসায়ত অগ্ৰগতিৰ নতুন সুযোগ পাব।

শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত কাম কৰা লোকসকলে বিশেষ সফলতা আৰু লাভালাভ লাভ কৰিব। উদ্যোগ সম্বন্ধীয় সমস্যা সমাধান কৰা হ’ব। দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে কৰবাত আৱদ্ধ হৈ থকা টকা ওলাই আহিব পাৰে।

অৱশ্যে আপুনি এতিয়া টকা পৰিচালনা কৰিব লাগিব আৰু আগবাঢ়িব লাগিব। যদি আপুনি মানসিক একাগ্ৰতা বজাই ৰাখে, তেন্তে এই সপ্তাহটো অতি শুভ প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। প্ৰেম সম্পৰ্কৰ সৈতে সম্পৰ্কিত সকলো ভুল বুজাবুজি আঁতৰ কৰা হ’ব আৰু আৱেগিক সম্পৰ্ক বৃদ্ধি হ’ব।

আপুনি সকলো ক্ষেত্ৰতে আপোনাৰ পত্নী আৰু পিতৃৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- এই সপ্তাহটো বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মিশ্ৰিত হ’ব। যদিও সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে শুভ ফলৰ লক্ষণ দেখা যাব, কিন্তু সপ্তাহটোৰ মাজভাগত কামৰ কিছুমান অসুবিধাই মন অলপ দুখিত কৰিব।

আপুনি কেৱল কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু বিবেচনা কৰিহে আপোনাৰ লক্ষ্য প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰিব। সাহস আৰু আত্মবিশ্বাসে নিশ্চিতভাৱে আকাংক্ষিত সফলতা প্ৰদান কৰিব। আইনী বিষয়ত সফলতাৰ লক্ষণ আছে। ফলাফল অনুকূল হ’ব। শত্ৰুপক্ষ দুৰ্বল হ’ব।

সুখ আৰু সুবিধাৰ বাবে আপোনাৰ পকেটতকৈ অধিক ধন খৰচ কৰা সম্ভৱ।

এই সপ্তাহটো মহিলা আৰু শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে অলপ মধ্যমীয়া হ’ব। সম্ভৱ হ’লে এই সপ্তাহত ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰিব। যদি আপুনি যায়, স্বাস্থ্য আৰু সামগ্ৰী দুয়োটাৰ বিশেষ যত্ন ল’ব।

প্ৰেমৰ সংগী কঠিন সময়ত আপোনাৰ সৈতে থাকিব। বৈবাহিক জীৱন সুখকৰ হ’ব।

ধনু ৰাশি- ধনু ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো মধ্যমীয়াতকৈ কম ফলপ্ৰসূ। এই ক্ষেত্ৰত আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্য, কাম আদিৰ প্ৰতি বিশেষ মনোযোগ দিয়া উচিত।

স্বেচ্ছাচাৰী প্ৰৱণতা ত্যাগ কৰক আৰু অনিয়মীয়া ৰুটিন সংগঠিত কৰক। অন্যথা আপুনি এটা নতুন ৰোগৰ চিকাৰ হ’ব পাৰে।

বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকক আৰু মানসিক স্থিৰতা বজাই ৰাখিবলৈ বিপথে পৰিচালিত হোৱা পৰিহাৰ কৰক। ধন বিশেষভাৱে নিয়ন্ত্ৰণ কৰক, অন্যথা ধাৰ বিচৰা প্ৰয়োজন হ’ব পাৰে।

ব্যৱসায়ত যথেষ্ট পৰিমাণৰ ধন সাৱধানে বিনিয়োগ কৰক। মহিলাৰ পেট সম্পৰ্কীয় সমস্যা থাকিব পাৰে। আপোনাৰ আহাৰৰ বিশেষ যত্ন ল’ব।

পৰিয়াল আৰু চুবুৰীয়াৰ সৈতে সৌহাৰ্দ্যপূৰ্ণ আচৰণ বজাই ৰাখিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত মধুৰতা থাকিব। আপুনি কঠিন সময়ত আপোনাৰ পত্নীৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব।

মকৰ ৰাশি- মকৰ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত যথেষ্ট অৰ্থ বহন কৰি এখোজ আগুৱাই যাব লাগিব।

কৰ্মক্ষেত্ৰত কোনো অৱহেলা পৰিহাৰ কৰিব আৰু গোপন শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হ’ব। আদালতৰ গোচৰবোৰ বাহিৰত নিষ্পত্তি কৰা হলে ভাল হ’ব। সপ্তাহটোৰ মাজভাগত এটা নিৰ্দিষ্ট কামৰ ব্যাঘাতৰ বাবে মন দুখিত হ’ব।

এই সময়ত যিকোনো স্বাস্থ্যৰ অসাৱধানতা পৰিহাৰ কৰিব। অৰ্থনৈতিক বিষয়ত সঠিক সিদ্ধান্ত ল’ব, অন্যথা লোকচান হ’ব পাৰে। আপোনাৰ ত্ৰুটিবোৰ আনৰ ওচৰত উন্মোচিত নকৰিব।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত নিশ্চিত কৰিব যে ইতিবাচক চিন্তাই সৌহাৰ্দ্য বৃদ্ধি কৰিব, অন্যথা ঘটি থকা ঘটনাবোৰ অধিক বেয়া হ’ব পাৰে। আপোনাৰ পত্নীৰ অনুভূতি উপেক্ষা নকৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- এই সপ্তাহটো কুম্ভ ৰাশিৰ বাবে যোৱা সপ্তাহতকৈ বহুত ভাল হ’ব। ভাগ্য আৰু কৰ্মৰ সহায়ত আপুনি আপোনাৰ আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব। সন্মান বৃদ্ধি হ’ব।

উদ্যোগ সম্বন্ধীয় কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হ’ব। বিদেশত কাম কৰা সকলৰ অপ্ৰত্যাশিত লাভালাভ হ’ব। ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে ব্যৱসায়ত প্ৰগতি আৰু লাভালাভো থাকিব। শত্ৰুসকলক জয় কৰা হ’ব।

কামত বীৰত্ব আৰু বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সহযোগিতা বৃদ্ধি হ’ব। প্ৰেম সম্পৰ্কৰ অসুবিধাবোৰ হ্ৰাস হ’ব। এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায়ে জটিলতাবোৰ সমাধান কৰাত সহায় কৰিব।

পত্নীৰ পৰা ইতিবাচক সমৰ্থন থাকিব। সপ্তাহৰ শেষাৰ্ধত ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে তৰ্ক কৰা পৰিহাৰ কৰিব। যিমান সম্ভৱ ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক আৰু বাহনখন সাৱধানে চলাওক।

মীন ৰাশি- মীন ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত সৌভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ গৈ আছে। চাকৰিয়াল সকলে ডাঙৰ পদ লাভ কৰিব আৰু নিবনুৱাসকলে নিযুক্তি পাব।

কেৰিয়াৰ, ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত প্ৰগতিৰ লক্ষণ আছে আৰু লাভ হ’ব। ভৌতিক আনন্দ বৃদ্ধি হ’ব আৰু শত্ৰুসকলক জয় কৰা হ’ব। যি সামাজিক সন্মান বৃদ্ধি কৰিব।

অৱশ্যে এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে বিশেষভাৱে সাৱধান হ’ব লাগিব। বিশেষকৈ আপোনাৰ আহাৰ স্বাস্থ্যকৰ ৰাখিব, অন্যথা আপুনি চিকিৎসালয়লৈ যাব লগীয়া হ’ব পাৰে।

যিকোনো ধৰণৰ বিতৰ্কৰ পৰা নিজকে আঁতৰাই ৰাখিব। মহিলা সকলৰ ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি হ’ব।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত মধুৰতা বৃদ্ধি পাব। প্ৰেম সংগীৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব। পত্নীৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ থাকিব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button