ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

২১-২৭ ফেব্ৰুৱাৰীলৈকে জানক আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মেষ ৰাশি- এই সপ্তাহটো মেষ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে ইতিবাচক হ’ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত বছৰ পৰা প্ৰশংসাৰ সৈতে এটা ডাঙৰ দায়িত্ব পাব পাৰে। যদি আপুনি এটা নতুন চাকৰি বিচাৰি আছিল, তেন্তে আপোনাৰ এই ইচ্ছা পূৰণ হ’ব পাৰে। অৱশ্যে এই সময়ছোৱাত আপুনি গোপন শত্ৰু আৰু প্ৰায়ে আপোনাক বিভ্ৰান্ত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰা সকলৰ প্ৰতি বিশেষভাৱে সাৱধান হ’ব লাগিব।

আপুনি ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভ পাব। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎসও থাকিব। সামগ্ৰিকভাৱে এই সপ্তাহটো আৰ্থিকভাৱে যথেষ্ট ভাল হ’ব। সপ্তাহটোৰ শেষলৈ আপুনি ভৌতিক আৰাম আৰু সম্পদেৰে সম্পৰ্কিত কিবা ডাঙৰ কিনিব পাৰে। পৰিয়ালত পিতৃ-মাতৃ, ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন থাকিব। পুত্ৰ আৰু কন্যাৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ চিন্তাৰ গ্ৰহণযোগ্যতাও বৃদ্ধি পাব।

আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আপোনাৰ আনন্দদায়ক সময় অতিবাহিত কৰিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক গভীৰ হ’ব। প্ৰেম সংগীৰ সৈতে ঘনিষ্ঠতা বৃদ্ধি পাব। আপুনি প্ৰেম সংগীৰ পৰা এটা আচৰিত উপহাৰো পাব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত উত্তেজনাত আহি খোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। যিকোনো কাম কৰোঁতে খৰখেদা পৰিহাৰ কৰিব আৰু লগতে বাহন সাৱধানে চলাব, অন্যথা আঘাত-প্ৰৱণ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত মানুহে কি কয় তাৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিয়াৰ সলনি, আপোনাৰ লক্ষ্যৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিয়ক। বিৰোধীসকলে আপোনাৰ প্ৰতিচ্ছবি বিকৃত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। এনে পৰিস্থিতিত অতি সাৱধান হ’ব। বিশেষকৈ বিপৰীত লিংগৰ সৈতে কাষ চপা পৰিহাৰ কৰিব।

সৰু ব্যক্তিত্ব আৰু ব্যক্তিগত জীৱনৰ কিছুমান দায়িত্বৰ মাজত ভাল বন্ধুৰ সৈতে থকাটো অতি সান্ত্বনাদায়ক হ’ব। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই থকা লোকসকলে কেৱল কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিহে সফলতা লাভ কৰিব। যুৱকসকলৰ বেছিভাগ সময় আনন্দ কৰি অতিবাহিত হ’ব। প্ৰেম সম্পৰ্কত সাৱধানতাৰে আগবাঢ়ক, অন্যথা আপুনি ভুগিব লগীয়া হ’ব পাৰে। বিশেষকৈ আপোনাৰ প্ৰেমৰ সম্পৰ্কক মহিমান্বিত কৰা পৰিহাৰ কৰক।

মনটো পতি/পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব পাৰে। অৱশ্যে, আপুনি নিজেও আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব। ঋতুগত ৰোগৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আপোনাৰ সাহসতকৈ কোনো প্ৰত্যাহ্বান বা সমস্যা ডাঙৰ নহয়। মিথুন ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত এটা কাম সদায় মনত ৰাখিব লাগিব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে কৰ্মক্ষেত্ৰত কামৰ অতিৰিক্ত বোজা থাকিব। কৰ্মৰত মহিলাসকলে ঘৰ আৰু কাৰ্যালয়ৰ সৈতে সমন্বয় কৰাত কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। কৰ্মস্থানৰ সমস্যাৰ সৈতে একেবাৰে ঘৰলৈ নাযাব, অন্যথা আপোনাৰ পাৰিবাৰিক জীৱনো প্ৰভাৱিত হ’ব পাৰে। যিকোনো ডাঙৰ আঁচনিত বিনিয়োগ কৰোঁতে আপোনাৰ শুভাকাংক্ষীসকলৰ পৰামৰ্শ ল’বলৈ নাপাহৰিব। আনকি ব্যৱসায়তো দূৰৱৰ্তী লোকচান পৰিহাৰ কৰিব।

কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণি অলপ কঠিন হ’ব পাৰে, কিন্তু পিছৰ অৰ্ধাংশত বস্তুবোৰ আপোনাৰ মন অনুসৰি চলি থকা যেন লাগিব। প্ৰেম সম্পৰ্কত সাৱধানতাৰে পদক্ষেপ লওক আৰু আপোনাৰ প্ৰেম সংগীৰ বাধ্যবাধকতা আৰু প্ৰত্যাশা বুজিবলৈ চেষ্টা কৰক।

প্ৰেম সম্পৰ্কৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এটা ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লওঁতে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ অনুভূতিক একেবাৰে উপেক্ষা কৰিবলৈ নাপাহৰিব, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। কঠিন সময়ত পত্নী আপোনাৰ সৈতে ছাঁৰ দৰে থাকিব।

কৰ্কট ৰাশি- কৰ্কট ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত কেৱল তেওঁলোকৰ লক্ষ্যৰ ওপৰতহে গুৰুত্ব দিব লাগিব। আপুনি সম্পূৰ্ণ যত্ন ল’ব লাগিব যাতে আপুনি সকলোবোৰৰ আধা পাব নোৱাৰে। এনে পৰিস্থিতিত কাৰোবাৰ দ্বাৰা প্ৰলোভিত হোৱাৰ পৰিৱৰ্তে আপুনি আপোনাৰ অগ্ৰাধিকাৰৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিব লাগিব আৰু আপোনাৰ বৰ্তমানৰ লক্ষ্যৰ ফালে আগবাঢ়িব লাগিব। কাৰ্যালয়ত আপোনাৰ কনিষ্ঠৰ ওপৰত আধিপত্য বিস্তাৰ কৰা পৰিহাৰ কৰিব। আপুনি ভালদৰে বুজিব লাগিব যে কামৰ ক্ষেত্ৰত জ্যেষ্ঠজনৰ সৈতে কনিষ্ঠক একত্ৰিত কৰি কামটো প্ৰাপ্ত কৰা সম্ভৱ হ’ব।

প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰা লোকসকলৰ মন অধ্যয়নৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব পাৰে। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত কাম, ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত তাৰতম্য আদিৰ দৰে পৰিস্থিতি হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ লগত সংগতি ৰাখি অলপ কম ফল লাভ কৰাত মনটো অলপ হতাশ হ’ব। পৰিয়ালৰ যিকোনো বিষয় সমাধান কৰোঁতে অত্যাধিক আৱেগিক হৈ কোনো সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

প্ৰেম সম্পৰ্ক আদিৰ ক্ষেত্ৰত পাৰস্পৰিক সহযোগিতাৰ মনোভাৱ হ্ৰাস পাব। পত্নীৰ সৈতে সমন্বয় সামান্য হ্ৰাস হ’ব। সপ্তাহটোৰ শেষত এটা দীঘলীয়া বা চমু ভ্ৰমণ সম্ভৱ।

সিংহ ৰাশি- এই সপ্তাহটোৱে সিংহ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে সুখ, শান্তি আৰু লাভালাভ আনিব। দীৰ্ঘদিন ধৰি লাগি থকা কামবোৰ বন্ধু বা কাৰ্যকৰী ব্যক্তিৰ সহায়ত সম্পূৰ্ণ কৰা হ’ব। জীৱিকাৰ দিশত কৰা প্ৰচেষ্টাত সফল হ’ব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত কৰাৰ পৰিকল্পনা থাকিব। ভূমি-নিৰ্মাণ বা পৈতৃক সম্পত্তি সম্পৰ্কীয় বিবাদবোৰ সমাধান কৰা হ’ব আৰু সিদ্ধান্ত আপোনাৰ পক্ষত যাব। কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব আৰু জ্যেষ্ঠসকলে আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰিব।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত সুবিধাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বস্তু ক্ৰয় কৰোঁতে কেৱল আপোনাৰ বাজেটৰ যত্ন লৈহে চূড়ান্ত সিদ্ধান্ত ল’ব। পৰিয়ালত যিকোনো মাংগলিক কাম সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকিব। স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এই সপ্তাহটো সাধাৰণতে ভাল হ’ব। পিতৃ-মাতৃৰ পৰা যিমান সম্ভৱ সুখ আৰু সহযোগিতা থাকিব।

প্ৰেম সম্পৰ্কত উদ্ভৱ হোৱা সকলো ভুল বুজাবুজি আঁতৰ কৰা হ’ব আৰু সম্পৰ্কটো মিঠা হ’ব। প্ৰেম সংগীৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰক। জীৱন সংগীৰ সৈতে উন্নত সমন্বয় থাকিব। সপ্তাহটোৰ শেষলৈ সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ থাকিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- এই সপ্তাহটো কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মিশ্ৰিত প্ৰমাণিত হ’ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে কৰ্মক্ষেত্ৰত কামৰ অধিক বোজা থাকিব, যাক ইয়াৰ সৈতে মোকাবিলা কৰিবলৈ অতিৰিক্ত কঠোৰ শ্ৰম কৰিব লাগিব। এই সময়ছোৱাত আপুনি কামৰ সন্দৰ্ভত দীঘলীয়া বা কম দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰিব লগা হ’ব পাৰে। যাত্ৰা মনোৰম আৰু অৰ্থপূৰ্ণ হ’ব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ আচৰণ আৰু ব্যক্তিত্বত ইতিবাচক পৰিৱৰ্তন আনিব লাগিব। যদি আপুনি এইটো কৰিবলৈ সক্ষম হয়, তেন্তে আপোনাৰ আটাইতকৈ কঠিন কামবোৰ সময়মতে সম্পূৰ্ণ হ’ব।

এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ সৈতে সম্পৰ্কৰ প্ৰতি বিশেষ মনোযোগ দিব লাগিব। যেতিয়া অনুকূল বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে সুখ, সহযোগিতা আদি কিছু হ্ৰাস হয়, তেতিয়া নিৰুৎসাহিত নহ’ব, কিন্তু সময়ে সময়ে আপোনাৰ সম্পৰ্ক পুনৰুজ্জীৱিত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। ঘৰ আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে সম্পৰ্কিত যিকোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ সময়ত আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ অনুভূতি আৰু প্ৰত্যাশা উপেক্ষা নকৰিব।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত আপোনাৰ প্ৰেম সংগীৰ ব্যক্তিগত জীৱনত অত্যাধিক হস্তক্ষেপ নকৰিব, অন্যথা কথাটো অধিক বেয়া হ’ব পাৰে। বিবাহিত জীৱন সুখী কৰিবলৈ পত্নীৰ প্ৰয়োজনীয়তা বুজিবলৈ চেষ্টা কৰক আৰু তেওঁৰ বাবে আপোনাৰ ব্যস্ত সময়ৰ পৰা কিছু মুহূৰ্ত উলিয়াওক।

তুলা ৰাশি- এই সপ্তাহটো তুলা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে সুখ আৰু সৌভাগ্যৰ সময়। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে এটা নিৰ্দিষ্ট কামত প্ৰাপ্ত কৰা বৃহৎ সফলতা আপোনাৰ সুখৰ এক ডাঙৰ কাৰণ হ’ব। সন্তানৰ ফালৰ পৰাও কিছু ভাল খবৰ থাকিব পাৰে। ভাল বন্ধুসকলৰ পক্ষৰ পৰা বিশেষ ইতিবাচক সহযোগিতা থাকিব। এই সপ্তাহত আপোনাৰ পদোন্নতি বা আকাংক্ষিত স্থানলৈ স্থানান্তৰৰ আকাংক্ষা পূৰণ হ’ব পাৰে। কেৰিয়াৰ বা ব্যৱসায়ৰ সন্দৰ্ভত দীঘলীয়া দূৰত্বৰ ভ্ৰমণৰ যোগ থাকিব।

যাত্ৰা মনোৰম আৰু লাভজনক হ’ব। অৱশ্যে, অনুমান বা লটাৰীৰ পৰা সঠিক দূৰত্ব বজাই ৰখা ভাল হ’ব। স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এই সপ্তাহটো স্বাভাৱিক হ’ব। দীঘলীয়া সময়ৰ পিছত আপুনি প্ৰিয়জন বা এজন কাৰ্যকৰী ব্যক্তিক লগ পাব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আঁচনি এখনত ধন বিনিয়োগ কৰোঁতে বিশেষ সাৱধানতা অৱলম্বন কৰিব আৰু ইয়াৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বিপদাশংকাবোৰ ভালদৰে বুজিব, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত সাৱধানে খোজ দিয়ক আৰু আপোনাৰ প্ৰেম সংগীৰ অনুভূতিক সন্মান কৰক। পৰিয়ালটোৰ সৈতে সুখেৰে সময় কটোৱাৰ সুযোগ থাকিব। পত্নীৰ সৈতে ঘূৰি ফুৰাৰ হঠাতে কাৰ্যসূচী হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত কামৰ সন্দৰ্ভত অধিক দৌৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে কামত হঠাতে বাধা অহাৰ বাবে মনটো অলপ হতাশাগ্ৰস্ত হ’ব। অৱশ্যে অনুকূল বন্ধুসকলৰ সহায়ত সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধৰ ভিতৰত সকলো অসুবিধা আঁতৰ কৰা হ’ব আৰু নিৰ্দিষ্ট কামত আকাংক্ষিত সফলতা প্ৰাপ্ত কৰা হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আনৰ ওপৰত আপোনাৰ চিন্তা জাপি দিয়া পৰিহাৰ কৰিব আৰু সহকৰ্মীৰ সৈতে একেলগে যাব, অন্যথা আপুনি কেৱল সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। ই আপোনাৰ খ্যাতিও হ্ৰাস কৰিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰতো গোপন শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হ’ব।

বিদেশত কাম কৰা লোকসকলৰ বাবে সময়টো ভাল। যিসকলে চুক্তিত কাম কৰে তেওঁলোকৰ বাবেও সময় ভাল। বৃশ্চিক ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত তেওঁলোকৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি বিশেষ মনোযোগ দিব লাগিব। আপোনাৰ ৰুটিন সঠিক ৰাখিব আৰু আপোনাৰ আহাৰৰ বিশেষ যত্ন ল’ব।

বাহিৰৰ খাদ্য খোৱা পৰিহাৰ কৰিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত খৰখেদাকৈ কোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব। ইজনে সিজনৰ প্ৰয়োজনীয়তা বুজি পোৱা আৰু অনুভূতিবোৰক সন্মান কৰাটো এক অৱনতিশীল কাৰ্য হৈ পৰিব। বিবাহিত জীৱনত মধুৰতা থাকিব।

ধনু ৰাশি- এই সপ্তাহটো ধনু ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে মিশ্ৰিত হ’ব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ সময় আৰু ধন দুয়োটা পৰিচালনা কৰিবলৈ লাগিব। অন্যথা আপুনি সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। ঘৰটো মেৰামতি বা আৰামৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বস্তু ক্ৰয় কৰোঁতে আপোনাৰ বাজেটৰ যত্ন ল’ব, অন্যথা পিছত ঋণ বিচাৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। কেৱল অধিক পৰিশ্ৰম কৰাৰ দ্বাৰা কামৰ ক্ষেত্ৰত উন্নতি আৰু লাভৰ সম্ভাৱনা থাকিব। সপ্তাহৰ প্ৰথমাৰ্ধৰ সলনি পিছৰটোৰ সময় অধিক ইতিবাচক হ’ব। মানুহৰ সৈতে অপ্ৰয়োজনীয় তৰ্ক পৰিহাৰ কৰিব। বন্ধু আৰু আত্মীয়সকলৰ সৈতে একত্ৰিত হওক।

ভূমি, নিৰ্মাণ সম্পৰ্কীয় বিষয় আইন আদালতৰ বাহিৰত মোকাবিলা কৰিলে বহুত ভাল হ’ব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি বিশেষ মনোযোগ দিব লাগিব। পেট সম্পৰ্কীয় সমস্যা থাকিব পাৰে। খাদ্যৰ প্ৰতি সম্পূৰ্ণ মনোযোগ দিয়ক আৰু আপোনাৰ ধ্যান আৰু যোগৰ বাবে কিছু সময় উলিয়াওক।

প্ৰেম সম্পৰ্কত তৃতীয় ব্যক্তি এজনৰ হস্তক্ষেপৰ ফলত মন দুখিত হ’ব। প্ৰেম সংগীৰ সৈতে যিকোনো ভুল বুজাবুজি সমাধান কৰোঁতে বিবাদৰ সলনি আলোচনাৰ আশ্ৰয় লওঁক। পত্নীৰ সৈতে প্ৰেম আৰু সম্প্ৰীতি থাকিব।

মকৰ ৰাশি- মকৰ ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত অলসতা আৰু অসাৱধানতা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা আপুনি কৰা কামৰ অৱনতি হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আপোনাৰ কাম আন কাৰোবাৰ বিশ্বাসৰ ওপৰত এৰি দিয়ে, আপোনাৰ কামবোৰ কেৱল আৱদ্ধই নহয়, আপুনি যথেষ্ট লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আপুনি ব্যৱসায়ত কঠোৰ প্ৰতিযোগিতাৰ সন্মুখীন হ’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। ওচৰৰ লাভালাভত দূৰৱৰ্তী ক্ষতি কৰা পৰিহাৰ কৰিব আৰু অৰ্থনৈতিক বিষয়ত সচেতন সিদ্ধান্ত ল’ব।

অসামঞ্জস্যতাৰ ক্ষেত্ৰত, আপোনাৰ শুভাকাংক্ষীসকলৰ পৰামৰ্শ লওক। ভূমি, ভৱন বা বাহন আদি ক্ৰয় কৰোতে আপোনাৰ আত্মীয়সকলৰ পৰামৰ্শ উপেক্ষা নকৰিব আৰু এই সন্দৰ্ভত সচেতন সিদ্ধান্ত ল’ব, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ যিকোনো অসুবিধাৰ পৰা ওলাই অহাৰ ক্ষেত্ৰত এগৰাকী মহিলা বন্ধুৰ সহায় অতি কাৰ্যকৰী প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। বিষয়টো প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ সৈতে সম্পৰ্কিত হওক বা পৰিয়ালৰ সৈতে সম্পৰ্কিত হওক, সকলোকে লগত লৈ যোৱা ভাল হ’ব। কথা কোৱাৰ ক্ষেত্ৰত সংযম ৰাখিব আৰু তিক্ততাৰে কথা নক’ব।

বৈবাহিক জীৱনত মধুৰতা থাকিব। কঠিন সময়ত আপুনি পত্নীক সমৰ্থন প্ৰদান কৰিব। ঘৰৰ এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ স্বাস্থ্যক লৈ মনটো অলপ চিন্তিত হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- কুম্ভ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে এই সপ্তাহটো স্বাভাৱিক হ’ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু সংগ্ৰামৰ ফলত এক নিৰ্দিষ্ট কামত সফলতা লাভ কৰিব। এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ দুৰ্বলতাবোৰ শত্ৰুপক্ষৰ ওচৰত উন্মোচিত কৰা পৰিহাৰ কৰিব, অন্যথা তেওঁলোকে ইয়াৰ সুবিধা ভুলকৈ ল’বলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। কেৱল কামৰ ক্ষেত্ৰত পৰিকল্পিতভাৱে কাম কৰাৰ দ্বাৰা সফলতা আৰু লাভৰ সম্ভাৱনা থাকিব। পিছৰ সপ্তাহ প্ৰথমতকৈ অলপ ভাল হ’ব।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত ব্যৱসায়ৰ সন্দৰ্ভত দীঘলীয়া দূৰত্বৰ ভ্ৰমণত যাব লগীয়া হ’ব পাৰে। যাত্ৰাটো উপভোগ্য আৰু লাভজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। যাত্ৰাত এজন কাৰ্যকৰী ব্যক্তিক লগ কৰা সম্ভৱ, যাৰ সহায়ত ভৱিষ্যতে লাভৰ পৰিকল্পনা থাকিব। এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব। পৰিয়ালৰ সৈতে সম্পৰ্কিত যিকোনো ডাঙৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ সময়ত আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে আপোনাৰ সৈতে থিয় দিব। ধৰ্মীয়-সামাজিক কামত অধিক সময় অতিবাহিত কৰা হ’ব আৰু আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি হ’ব।

প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী কৰিবলৈ পাৰস্পৰিক সমন্বয়ৰ প্ৰয়োজন হ’ব। বিবাহিত জীৱন সুখী হ’ব আৰু আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে এটা আনন্দদায়ক সময় অতিবাহিত কৰিব।

মীন ৰাশি- যদি দুখোজ পিছলৈ যোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকিলে দুখোজ আগবাঢ়ি যোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকে, তেন্তে মীন ৰাশিৰ লোকসকলে এই সপ্তাহত এনে কৰিবলৈ কুণ্ঠাবোধ কৰিব নালাগে। যদি আপুনি এই সপ্তাহত আপোনাৰ সময় আৰু শক্তি সঠিক দিশত ব্যৱহাৰ কৰে, তেন্তে আপুনি নিশ্চিতভাৱে আপোনাৰ কামত সফলতা লাভ কৰিব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে ভাল বন্ধু বা এজন কাৰ্যকৰী ব্যক্তিৰ সহায়ত লাভালাভ আঁচনিত যোগদান কৰাৰ সুযোগ থাকিব।

কৰ্মক্ষেত্ৰত জ্যেষ্ঠজনৰ অনুগ্ৰহ গোটেই সপ্তাহজুৰি আপোনাৰ ওপৰত থাকিব। আপুনি ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভ প্ৰাপ্ত কৰাত সফল হ’ব। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰি থকা লোকসকলে কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। মহিলাসকলৰ বেছিভাগ সময় উপাসনা বা ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপত অতিবাহিত হ’ব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত প্ৰিয়জনৰ আগমনৰ লগে লগে ঘৰত সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক গভীৰ হ’ব।

প্ৰেম সংগীয়ে এটা ভাল সময় অতিবাহিত কৰাৰ সুযোগ পাব। পত্নীৰ সৈতে ভাল সম্পৰ্ক থাকিব। স্বাস্থ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা এই সপ্তাহটো স্বাভাৱিক হ’ব।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button