ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২ মে’, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ। ব্যবসায় সংক্রান্তক ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলৰ কাম আগৰ তুলনাত ভাল গতিত চলিব। আজি আপুনি আৰ্থিক ভাৱে শক্তিশালী হ’ব। পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ। দীর্ঘদিন ধৰি পাবলগীয়া ধন ঘূৰাই পাব পাৰে। পৰিয়ালটোত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান থাকিব পাৰে। এজন পুৰণি বন্ধুৰ সৈতে লগ হ’ব পাৰে। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। শিক্ষার্থীসকললে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত ভাল ফলাফল অর্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন লাভ কৰিব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো লাভজনক প্ৰমাণিত হ’ব। দীৰ্ঘদিন ধৰি চলি থকা আইনী প্ৰক্ৰিয়া আজি সমাধান হ’ব। ব্যৱসায়ৰ পৰিস্থিতি আগতকৈ অনুকূল হ’ব। বন্ধুৰ সহায়ে আপোনাক লাভাম্বিত কৰিব। আপোনাৰ সন্তানৰ ভৱিষ্যতকলৈ আপুনি চিন্তিত থাকিব পাৰে। আপোনাৰ স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। পিতৃৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ আপোনাৰ দিনটো ব্যস্ততাৰে পাৰ হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। আজিৰ সৰু সৰু কথাবোৰ উপেক্ষা কৰক| শিক্ষার্থীসকলে যত্ন কৰিলে সুফল অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি মানুহে আপোনাৰ মতামত বিচাৰিব। সমাজত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। চকুৰ সমস্যাত ভুগি থকা লোকসকলে আজি এজন ভাল চিকিৎসকৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো কষ্টকৰ হ’ব। পৰিয়ালৰ সৈতে চলি থকা সমস্যাবোৰ আজি সমাধান হ’ব। ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব কিন্তু এই ভ্ৰমণ আপোনাৰ বাবে কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হ’ব। আজি পৰিয়ালৰ ডাঙৰ দায়িত্ব পালন কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি ফোনত এজন আত্মীয়ৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। বাহন ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। সমাজত ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ প্ৰভাৱ বৃদ্ধি পাব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব।

কন্যা ৰাশি- আজি এই ৰাশিচিহ্নৰ অবিবাহিত লোকসকলে বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। শিক্ষার্থীসকলে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সুখ্যাতি অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। ৰাজনীতিৰ লগত জড়িত সকলৰ বাবে দিনটো শুভ। আজি আপুনি ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান অংশগ্রহণ কৰিব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমন ঘটিব পাৰে। মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ। ধনৰ লেনদেনৰ পৰা আজি বিৰত থাকক। কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’বলৈ আপুনি জ্যেষ্ঠসকলৰ পৰামৰ্শ ল’ব পাৰে। উপাৰ্জনৰ লগতে ঘৰৰ ব্যয়ও বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব। বাহন ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। পেটৰ সমস্যাত ভুগি থকা লোকসকলে আজি সকাহ পাব। বন্ধুবৰ্গৰ সহায়ে আপোনাক লাভম্বিত কৰিব। পত্নীৰ সৈতে মতভেদ হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো ব্যস্ততাৰে ভৰি থাকিব। পৰিয়ালৰ প্ৰতি সৎভাৱ বৃদ্ধি পাব। পত্নীৰ পৰামৰ্শই আজি আপোনাক লাভম্বিত কৰিব। ব্যবসায়ত চকু নিদিলে লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। শিক্ষার্থীসকলৰ নতুন বস্তু শিকাৰ বাবে আগ্রহী হ’ব। আপুনি বাহন এখন লোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব।

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো আশ্চৰ্যকৰ হ’ব। অত্যাধিক খং পৰিহাৰ কৰক। আজি আপুনি আত্মীয়সকলৰ মনত আঘাত লগা কাম নকৰিব। আজি আপুনি এজন বন্ধুৰ পৰা উপহাৰ লাভ কৰিব পাৰে। আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক দিশটো শক্তিশালী হ’ব। ব্যবসায় উন্নত। নিবনুৱাসকলে জীৱন যাপন কৰিবলৈ এটা নতুন দিশ পাব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। শিক্ষার্থী যত্ন কৰিলে সুফল লাভ কৰিব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। বাহিৰত খাদ্য খোৱা পৰিহাৰ কৰক। সমাজত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। এই ৰাশিচিহ্নৰ অবিবাহিত লোকসকলে আজি বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। সন্তানৰ ভৱিষ্যতকলৈ আপুনি চিন্তিত থাকিব। শিক্ষার্থীসকলে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সুখ্যাতি অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- পৰিয়ালৰ সকলোৰে সমস্যাৰ আজি সমাধান হ’ব। আপুনি কিবা নতুন কৰিবলৈ আগ্ৰহী হ’ব। যিকোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ আগতে ইয়াৰ বিষয়ে চিন্তা কৰা উচিত। আজি আপুনি এজন ব্যক্তিৰ সৈতে চিনাকি হ’ব যিয়ে আপোনাক ভৱিষ্যতে আৰ্থিক ভাৱে সহায় কৰিব। দীৰ্ঘদিনীয়া অৰ্ধসম্পূৰ্ণ কাম আজি সম্পূর্ণ হৈ উঠিব। ঘৰলৈ এজন অতিথিৰ আগমন ঘটিব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। পত্নীৰ সৈতে মতভেদ হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো লাভজনক প্ৰমাণিত হ’ব। আপুনি আপোনাৰ সকলো উত্তেজনাৰ সমাধান বিচাৰি পাব। ধনৰ লেনদেনত আপুনি সাৱধান হোৱা উচিত। ই আপোনাৰ উপাৰ্জন শক্তিশালী কৰিব। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হ’ব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যতন লওক। শিক্ষার্থীসকলে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি অব্যাহত ৰাখক। বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button