ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক নৱবৰ্ষৰ প্ৰথম দিনটোৰ আপোনাৰ ৰাশিফল

আজিৰ ৰাশিফলঃ শনিবাৰ, ১ জানুৱাৰী

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ সম্পূৰ্ণ ফল পাব। যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কিছুমান আঁচনি আৰম্ভ কৰাৰ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, সেয়াও আজি কাৰ্যকৰী হ’ব। আপুনি আজি পৰিয়ালৰ পৰা বহুত সুখ পাব। আজি আপুনি আপোনাৰ স্থবিৰ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ আপোনাৰ ভাতৃৰ পৰা সহায় বিচাৰিব পাৰে। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ ওপৰত প্ৰতিশোধ লোৱাৰ কথা ভাবি আছে, অলপ সময়ৰ বাবে ৰৈ দিয়ক। আপোনাৰ সামাজিক সন্মান আজি বৃদ্ধি পাব। আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা সন্মান লাভ কৰিব। আপুনি আজি এজন প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিক লগ পাব, যি আপোনাৰ মন সুখী কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আপুনি আজি কিছুমান দুখৰ খবৰ পাব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আজি আপুনি কোনো বিতৰ্কৰ প্ৰচাৰ কৰিব নালাগে, অন্যথা ই পাৰিবাৰিক বিবাদলৈ পৰিৱৰ্তিত হ’ব পাৰে। আজি আপুনি কি ক’ব বিচাৰে আপুনি কাকো ক’ব নালাগে, অন্যথা আনে ইয়াৰ সুবিধা ল’বলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে। কৰ্মৰত লোকসকলে আজি কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে ভাল সুযোগ আহিব, যি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সুখী কৰিব। আজি আপুনি জনা কোনোবাই আপোনাক আঘাত কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- সামাজিক কামত কাম কৰা সকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো এটা ভাল দিন। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বনভোজ খাবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে, যি আপোনাক আৰু আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সুখী কৰিব আৰু আপোনাৰ মাজত পাৰিবাৰিক ঐক্য বৃদ্ধি কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ কথাত যিকোনো স্থানত আৰু বাহিৰত মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ মাজত তৰ্ক হ’ব পাৰে। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰিছে, তেওঁলোকে আজি ইয়াক দিবলৈ যাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জন বৃদ্ধিৰ উৎস পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ সম্পদ বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি আজি এটা সম্পত্তি ক্ৰয় কৰিবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, ই আজি আপোনাৰ বাবে ফলপ্ৰসূ হ’ব। এই বিষয়ে আপুনি পিতৃৰ সৈতে আলোচনা কৰক। আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ আশীৰ্বাদত আপুনি যিকাম কৰে আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফল হ’ব। কৰ্মৰত লোকসকলে আজি কিছু তথ্য পাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ প্ৰগতিৰ পথত থকা শত্ৰুসকলৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো তেওঁ আপোনাৰ বন্ধু হ’ব পাৰে, সেয়েহে আজি আপুনি তেওঁলোকক চিনাক্ত কৰিব লাগিব।

সিংহ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব, কিয়নো আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে আপোনাৰ সমস্যা হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অসাৱধান, ই ভৱিষ্যতে এক ডাঙৰ ৰোগ হ’ব পাৰে, সেয়েহে আজি আপোনাৰ অলপ বিষ হ’লেও চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ লোৱাটো নিশ্চিত কৰিব। আজি আপুনি ব্যৱসায়ত ধনলাভৰ বাবে সফল হ’ব, যাৰ ফলত আপোনাৰ সকলো কাম কৰা সহজ হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানৰ বাবে ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, ইয়াক কিছু সময়ৰ বাবে বন্ধ কৰক, অন্যথা বাহন ক্ষতিগ্ৰস্ত হোৱাৰ বাবে যথেষ্ট ধন ব্যয় হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে অলপ অসুবিধাজনক হ’ব। আজি আপুনি কিছুমান হতাশাজনক খবৰ শুনিব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। যদি আপুনি ভ্ৰমণলৈ যাব লগা হয়, অতি সাৱধানে যাওক। যদি পৰিয়ালত পাৰিবাৰিক বিবাদ আছিল, আজি পুনৰ উদ্ভৱ হ’ব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আজি আপোনাৰ চাকৰিত যথেষ্ট কামৰ বোজা থাকিব আৰু মানুহেও আশা কৰিব যে আপুনি আজি বহুত কাম কৰিব। কিন্তু মানসিক চাপৰ বাবে আপুনি আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত আন্তৰিকতাৰে কাম কৰিব নোৱাৰিব, যাৰ ফলত আপোনাৰ বিষয়াসকলে গালি পাৰিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- যদি আপোনাৰ কোনো আইনী কাম দীৰ্ঘদিন ধৰি চলি আছে, বাধাবোৰ আজি আঁতৰ কৰা হ’ব। আপোনাৰ পক্ষত সিদ্ধান্ত আহিব পাৰে। ব্যৱসায়িক লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ ব্যৱসায়িক অংশীদাৰৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো তেওঁলোকে আজি তেওঁলোকৰ সৈতে খেলিব পাৰে। যদি আপুনি আপোনাৰ সন্তানক বিদেশত অধ্যয়ন কৰাব বিচাৰে, আজি তেওঁলোকৰ বাবে এইটো এটা ভাল দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপুনি খৰখেদাকৈ যিকোনো কাম কৰা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনাবোৰ ফলপ্ৰসূ হ’ব। যদি আপুনি আজি নতুন ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় আঁচনি আৰম্ভ কৰে, ই ভৱিষ্যতে আপোনাক যথেষ্ট লাভালাভ প্ৰদান কৰিব। আজি আপুনি ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰি সুখী হ’ব। আজি চাকৰিয়াল লোকসকলক এনে কিবা এটা অৰ্পণ কৰিব পাৰে, যাৰ বাবে যথেষ্ট পৰিশ্ৰমৰ প্ৰয়োজন। তেওঁলোকক তেওঁলোকৰ সহকৰ্মীসকলৰ ওচৰতো ইয়াৰ বাবে প্ৰয়োজন হ’ব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ধন কৰবাত বিনিয়োগ কৰে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আপোনাৰ সামাজিক সন্মানো আজি বৃদ্ধি পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব, কিয়নো আজি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত ধন পাব পাৰে, যিটো আপুনি আশাও কৰা নাছিল। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যৰ সৈতে এক শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থকাৰ সুযোগ পাব। যদি আপুনি ব্যৱসায়ৰ বাবে আজি ভ্ৰমণলৈ যাব লগা হয়, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা সকলো সমৰ্থন লাভ কৰিব। যদি আজি আপোনাৰ চুবুৰীয়াত কিবা তৰ্ক হয়, আপুনি ইয়াক এৰাই চলিবলৈ চেষ্টা কৰিব লাগিব, অন্যথা ই আইনী ৰূপ লব পাৰে। আজি ঘৰ আৰু পৰিয়ালত সুখ আৰু শান্তি থাকিব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপুনি সন্তানৰ সংগৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব। তেওঁলোকক যিকোনো ভুল সংগৰ পৰা সুৰক্ষিত কৰিব লাগিব। আপোনাৰ ব্যয় আজি বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি এই ব্যয়বোৰত চিন্তা কৰিব লাগিব। অপব্যয়ৰ বাবে আপোনাৰ মন অলপ বিচলিত হ’ব। আজি আপুনি ব্যৱসায়ত কাৰো নিৰ্দেশত ধন বিনিয়োগ কৰিব নালাগে, অন্যথা ই আপোনাৰ বাবে এক বিপদজনক সিদ্ধান্ত হ’ব। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত লাভৰ সুযোগ পাব, কিন্তু আপুনি সেইবোৰ চিনাক্ত কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সেইবোৰৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব পাৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি ঘৰৰ যিকোনো ঠাইত বা ব্যৱসায়ত বিবাদত লিপ্ত হোৱা পৰিহাৰ কৰিব, অন্যথা আপুনি অপ্ৰয়োজনীয় মানসিক চাপ পাব পাৰে। যদি আপুনি আজি ভ্ৰমণলৈ যায়, ই আপোনাৰ বাবেও লাভজনক হ’ব। আজি আপুনি ঘৰৰ যিকোনো ঠাইত বা চাকৰিত উপহাৰ পাব পাৰে। ব্যৱসায়ত যদি আপুনি সিদ্ধান্ত লয়, মনোযোগেৰে চিন্তা কৰক আৰু সিদ্ধান্ত লওক। কাৰোবাৰ প্ৰভাৱত লোৱা সিদ্ধান্ত আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় এটা চলায়, আপুনি আজি আপোনাৰ অংশীদাৰৰ পৰা সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব, যি আপোনাৰ ব্যৱসায় আৰু গতি বৃদ্ধি কৰিব আৰু আপোনাক সুখী কৰিব।

মীন ৰাশি- আজি আপুনি কিছুমান উৎসাহজনক তথ্য পাব পাৰে, যি আপোনাক আৰু আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সন্তুষ্ট কৰিব। আপুনি আজি এটা ভাল কাম কৰিবলৈ অনুভৱ কৰিব পাৰে। কিন্তু ইয়াৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ ধন ডুব যাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ কিছুমান অপব্যয়ৰ ওপৰত চিন্তা কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি ভৱিষ্যতৰ বাবে কিছু ধন ৰাহি কৰিব পাৰিব, অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে এক অৰ্থনৈতিক সংকটৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। যিসকলে শ্বেয়াৰ বজাৰ আৰু আন যিকোনো উৎসত লাভ উপাৰ্জন কৰে, তেওঁলোকৰ বাবে আজি ভাল হ’ব। তেওঁলোকে আন্তৰিকতাৰে বিনিয়োগ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button