অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সাপ্তাহিক ৰাশিফলঃ ৫ ডিচেম্বৰৰ পৰা ১১ ডিচেম্বৰলৈ

মেষ ৰাশি- এই সপ্তাহে মেষ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে মংগল আৰু সৌভাগ্য কঢ়িয়াই আনিছে। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ ভিতৰত প্ৰচণ্ড উৎসাহ আৰু আত্মবিশ্বাস দেখিব। এই সময়ছোৱাত আপুনি আপোনাৰ পৰিয়াল আৰু বন্ধু-বান্ধৱীৰ সহায়ত আটাইতকৈ কঠিন কামটো কৰিব পাৰিব।

সপ্তাহৰ মাজভাগত পিতৃৰ বিশেষ সহায়ত আপুনি পৰিয়াল সম্পৰ্কীয় এটা ডাঙৰ সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব। অৱশ্যে এই কাম কৰি থাকোঁতে আত্মীয়ৰ অনুভৱক অৱহেলা কৰাৰ পৰা বিৰত থাকিব লাগিব। এই সময়ত দীৰ্ঘ দূৰত্বৰ যাত্ৰাৰ সম্ভাৱনা থাকিব। যাত্ৰাটো সুখদায়ক আৰু উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আকাংক্ষিত সফলতা পালে মন সুখী হব।

অবিবাহিত লোকৰ বিবাহ এই সপ্তাহতে ঠিক কৰিব পাৰিব। কাৰোবাৰ লগত বন্ধুত্ব প্ৰেমলৈ পৰিণত হোৱাটো সম্ভৱ। একে সময়তে প্ৰেমত পাৰস্পৰিক বিশ্বাস বাঢ়িব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব। সপ্তাহৰ শেষত পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- এই সপ্তাহটো বৃষ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে মিশ্ৰিত হ’বলৈ গৈ আছে। এই সপ্তাহত কেতিয়াবা আপোনাৰ কাম দ্ৰুতগতিত শেষ হয় আৰু কেতিয়াবা হঠাতে আবদ্ধ হৈ পৰা দেখা যাব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কৰ্মক্ষেত্ৰৰ লগত জড়িত কিছুমান সমস্যা আপোনাৰ বাবে চিন্তাৰ কাৰণ হ’ব পাৰে। সেইবোৰ অতিক্ৰম কৰিবলৈ হ’লে ধৈৰ্য্য আৰু বিবেচনাৰে সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰিব লাগিব।

এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ প্ৰতিদ্বন্দ্বীয়ে আপোনাৰ কামত বাধাৰ সৃষ্টি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে, কিন্তু চিনিয়ৰৰ সহায়ত আপুনি তেওঁলোকৰ প্ৰতিটো খোজ বিফল কৰিব পাৰিব। সপ্তাহৰ মাজভাগত আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব। এই সময়ছোৱাত ঋতুভিত্তিক বা যিকোনো পুৰণি ৰোগৰ পুনৰ উত্থানৰ বাবে আপুনি অসুবিধা পাব পাৰে।

ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে পঢ়া-শুনাৰ পৰা বিচলিত হ’ব পাৰে। কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধক শুভ বুলি ক’ব পাৰি। এই সময়ছোৱাত এই দুয়োটা ক্ষেত্ৰতে আপুনি যথেষ্ট সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত যিকোনো সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰাৰ পূৰ্বে ভালদৰে চিন্তা কৰক। উত্থান-পতনেৰে ভৰা জীৱনত পত্নীয়ে আপোনাক শক্তি প্ৰদান কৰিব।

মিথুন ৰাশি- যদি এই সপ্তাহত মিথুন ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলে নিজৰ সময় আৰু শক্তি পৰিচালনা কৰিবলৈ সক্ষম হয়, তেন্তে তেওঁলোকে নিজৰ কেৰিয়াৰ, ব্যৱসায় আদিত অভাৱনীয় সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। ক্ষেত্ৰখনৰ লগত জড়িত যিকোনো লক্ষ্য পূৰণ কৰিবলৈ সকলোৰে সৈতে লগত একেলগে আগবাঢ়ক। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে এজন বন্ধুৰ সহায়ত নতুন নতুন উপাৰ্জনৰ উৎসৰ সৃষ্টি হ’ব।

সঞ্চিত ধন-সম্পত্তি বৃদ্ধি পাব। যদি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি আপোনাৰ ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ কথা ভাবি আছিল, তেন্তে এই সপ্তাহত আপোনাৰ সপোন বাস্তৱায়িত হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত যিকোনো ধৰ্মীয় বা শুভ কাৰ্যসূচীত অংশগ্ৰহণৰ সুযোগ থাকিব। বহিঃৰাজ্যত কৰ্মৰত সকলৰ বাবে এই সময় অতি শুভ হব।

ঠিকা বা কমিচনত কাম কৰাসকলে লাভ কৰিব বিশেষ সুবিধা। পৰীক্ষা-প্ৰতিযোগিতাৰ প্ৰস্তুতিত নিয়োজিত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীয়ে পাব কিছু ভাল খবৰ। পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ মহান সাফল্যৰ বাবে সুখৰ পৰিবেশ সৃষ্টি হ’ব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী হব। প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে মানসম্পন্ন সময় কটাবলৈ সুযোগ পাব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

কৰ্কট ৰাশি- এই সপ্তাহত কৰ্কট ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলে ওচৰৰ লাভৰ সপক্ষে দূৰৈৰ লোকচান কৰাটো এৰাই চলিব লাগিব। আনৰ লগত হোৱা আদান-প্ৰদানত অতি সাৱধান হওক আৰু মিছা কথা কোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক, নহ’লে আপুনি লাজৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কৰ্মক্ষেত্ৰৰ লগত জড়িত কিছুমান অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে।

হঠাতে কামৰ বোজা বৃদ্ধি আৰু সহকৰ্মীসকলৰ সহায়ৰ অভাৱৰ বাবে মানসিক চাপ থাকিব। যদি আপুনি অংশীদাৰিত্বৰে ব্যৱসায় কৰে, তেন্তে ধন সম্পৰ্কীয় কথাবোৰ ক্লিয়াৰ কৰি আগবাঢ়ি যোৱাটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। এই সপ্তাহত আপুনি যিকোনো ৰিস্কি আঁচনি বা বেটিং, লটাৰী, শ্বেয়াৰ ইত্যাদিত ধন বিনিয়োগ কৰাটো পৰিহাৰ কৰক। এই সপ্তাহত পৰিস্থিতিৰ লগত বিচলিত হোৱাৰ পৰিৱৰ্তে তাৰ লগত খোজ মিলাই যোৱাটো উপযুক্ত হ’ব।

পৰিয়ালত মৰম আৰু সমন্বয় বজাই ৰাখিবলৈ সৰু সৰু কথাবোৰক আওকাণ কৰাটোৱেই ভাল হ’ব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত মাটি আৰু ঘৰৰ সৈতে জড়িত হঠাৎ বিবাদৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তি পোৱাত বাধা আহিব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক শক্তিশালী কৰিবলৈ প্ৰেমৰ সংগীৰ অনুভৱক আওকাণ কৰাটো পৰিহাৰ কৰক। সুখী বিবাহিত জীৱনৰ বাবে আপোনাৰ ব্যস্ততাৰ মাজতো পত্নীৰ বাবে কিছু সময় উলিয়াওক।

সিংহ ৰাশি- সিংহ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ ভাগ্য এই সপ্তাহত সূৰ্য্যৰ দৰে জিলিকি থকা দেখা যাব। কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ দিশত কৰা প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব, যাৰ বাবে আপোনাৰ মন সুখী হ’ব। গোটেই সপ্তাহটো আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰা দেখা যাব। এই সপ্তাহত আই টি খণ্ড আৰু বিদেশৰ সৈতে জড়িত ব্যৱসায়ীসকলৰ বাবে শুভ হ’ব।

যদি আপুনি বিদেশত কেৰিয়াৰ গঢ়িবলৈ চিন্তা কৰিছে, তেন্তে আপোনাৰ বাটত অহা বাধাসমূহ এই সপ্তাহতে দূৰ হ’ব। বিদেশৰ সৈতে জড়িত ব্যৱসায় কৰাসকলে ডাঙৰ চুক্তি লাভ কৰিব পাৰে। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত আপুনি আৰাম বা ঘৰ সজ্জাৰ সৈতে জড়িত কামত বহুত টকা খৰচ কৰিব পাৰে।

পৰিয়ালৰ যিকোনো শুভ কাৰ্যসূচীত অংশগ্ৰহণ কৰাৰ লগতে আত্মীয়ৰ সৈতে সুখেৰে সময় কটাব পৰাৰ সুযোগ থাকিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত ভ্ৰমণ বা তীৰ্থযাত্ৰালৈ যাব পাৰে। এই সপ্তাহটো প্ৰেমৰ বাবে অনুকূল। প্ৰেমৰ সংগীৰ লগত ভাল সম্পৰ্ক দেখা যাব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

কন্যা ৰাশি- কন্যা ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে এই সপ্তাহত জীৱনৰ লগত জড়িত সকলো সমস্যা দূৰ কৰি তেওঁলোকৰ ইচ্ছা পূৰণৰ বিষয় হ’ব। সপ্তাহটোৰ আৰম্ভণিতে যেতিয়া কোনো প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিৰ সহায়ত কোনো ডাঙৰ সমস্যা সমাধান হ’ব তেতিয়া আপুনি সকাহৰ উশাহ ল’ব। এই সময়ত আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয় বন্ধুসকলৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

দীৰ্ঘদিন ধৰি কামনা কৰি থকা আৰাম আৰু সুবিধাৰ লগত জড়িত কথাটো, এই সপ্তাহত পালে আপোনাৰ মনটো সুখী হ’ব। নিয়োজিত লোকে নিজৰ আকাংক্ষিত স্থানত বদলি বা পদোন্নতিৰ ভাল খবৰ পাব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত শিশুৰ ফালৰ লগত জড়িত কিছু ভাল খবৰ আহিব পাৰে, যিয়ে ঘৰখনত সুখৰ পৰিৱেশ সৃষ্টি কৰাই নহয়, সমাজত আপোনাৰ সন্মানো বৃদ্ধি কৰিব।

এই সময়ত ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত হৈ কৰা যাত্ৰা সুখদায়ক আৰু লাভজনক বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। যদি আপোনাৰ প্ৰেমক বিবাহলৈ ৰূপান্তৰিত কৰাৰ ইচ্ছা আছে, তেন্তে আপোনাৰ এই ইচ্ছা পূৰণ হ’ব পাৰে। আত্মীয়ই আপোনাৰ বিবাহৰ বাবে সেউজ সংকেত দেখুৱাব পাৰে। বিবাহিত লোকসকলে হয়তো পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি অলপ চিন্তিত হৈ থাকিব পাৰে, যদিও তেওঁলোকে নিজেই স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি অৱহেলাৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব।

তুলা ৰাশি- নিজৰ সপোন বাস্তৱায়িত কৰিবলৈ হ’লে তুলা ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলে আৰাম আৰু সুবিধা ত্যাগ কৰি কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব আৰু সম্পূৰ্ণ হৃদয়েৰে প্ৰচেষ্টা চলাব লাগিব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কামৰ লগত জড়িত হৈ বহু দূৰ যাত্ৰা কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণ উপভোগ্য বুলি প্ৰমাণিত হ’ব আৰু প্ৰভাৱশালী লোকৰ সৈতে যোগাযোগ বৃদ্ধি পাব।

এই সময়ছোৱাত আপুনি নিজৰ প্ৰতিভাক মানুহৰ সন্মুখত উন্নত ধৰণে প্ৰদৰ্শন কৰিব পাৰিব। বিশেষ কথাটো হ’ল সমাজৰ প্ৰতিটো খণ্ডৰ মানুহৰ সহযোগিতা আৰু সমৰ্থন লাভ কৰিব। এই সপ্তাহত ভূমি-নিৰ্মাণৰ সৈতে জড়িত বিবাদত সিদ্ধান্ত আপোনাৰ পক্ষত আহিব পাৰে বা আপোনাৰ বিৰোধীয়ে নিজেই আপোনাৰ সৈতে নিষ্পত্তি আৰম্ভ কৰিব পাৰে।

সপ্তাহটোৰ দ্বিতীয়াৰ্ধ শ্ৰমিক মহিলাসকলৰ বাবে অলপ প্ৰত্যাহ্বানজনক হ’ব পাৰে। এই সময়ত তেওঁলোকে নিজৰ ঘৰ আৰু কৰ্মস্থলীৰ মাজত নিজকে খাপ খুৱাই ল’বলৈ অসুবিধা পাব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে অনুকূল। প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে সুখেৰে সময় কটাবলৈ যথেষ্ট সুযোগ থাকিব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- এই সপ্তাহত বৃশ্চিক ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলে নিজৰ বিবেচনা আৰু চিন্তাৰে অতি কঠিন কামটো সহজে সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয় বন্ধুসকলৰ পৰাও কোনো বিশেষ কামত আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰাত সম্পূৰ্ণ সহায় লাভ কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বিৰোধীয়ে ৰচনা কৰা ষড়যন্ত্ৰবোৰ উন্মোচিত হ’ব।

নিয়োজিত লোকসকলে তেওঁলোকৰ ছিনিয়ৰ আৰু জুনিয়ৰ উভয়ৰে সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব, যাৰ বাবে তেওঁলোকে সময়মতে নিজৰ প্ৰকল্প সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। সপ্তাহৰ মাজভাগত আপুনি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে জড়িত ভাল খবৰ শুনিব পাৰে, যাৰ বাবে সুখৰ পৰিৱেশে বিৰাজ কৰিব। এই সময়ছোৱাত কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ত আপুনি আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব। আয়ৰ নতুন উৎসৰ সৃষ্টি হ’ব।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধ কিছু কষ্টকৰ হ’ব। এই সময়ছোৱাত ব্যক্তিগত সমস্যা সমাধানৰ বাবেও দীৰ্ঘ দূৰত্বৰ যাত্ৰা কৰিব লাগিব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ ভালপোৱা দেখুওৱাৰ পৰা বিৰত থাকিব লাগে, নহ’লে অপ্ৰয়োজনীয় সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে। এই সন্দৰ্ভত যিকোনো সিদ্ধান্ত সযতনে লওক। তিতা-মিঠা বিবাদেৰে বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

ধনু ৰাশি- এই সপ্তাহটো ধনু ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে শুভকামনাৰে ভৰা হব। এই সপ্তাহত আপুনি যিয়েই নহওক কিয়, আপুনি আকাংক্ষিত সফলতা আৰু লাভ পাব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে চলি থকা আদালতৰ গোচৰটোত ডাঙৰ জয় লাভ কৰিব পাৰে বা আপোনাৰ বিৰোধীয়ে নিজেই আপোনাৰ সৈতে আপোচ কৰাৰ উদ্যোগ ল’ব পাৰে।

সপ্তাহৰ মাজভাগত সামাজিক-ধৰ্মীয় খণ্ডত কৰ্মৰতসকলৰ প্ৰতিপত্তি বৃদ্ধি পাব। সন্মানো লাভ কৰিব পাৰে। এই সময়ছোৱাত নিয়োজিত লোকসকলে বদলি বা আকাংক্ষিত স্থানত ডাঙৰ পদবী লাভ কৰিব পাৰে। দীৰ্ঘদিন ধৰি চাকৰি সলনিৰ কথা ভাবি থকাসকলে হয়তো ভাল সুযোগ পাব।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত ক্ষমতা আৰু চৰকাৰৰ সৈতে জড়িত প্ৰভাৱশালী লোকৰ সৈতে যোগাযোগ হ’ব, যাৰ সহায়ত আপোনাৰ আবদ্ধ কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। এই সপ্তাহত আপুনি আপোনাৰ প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে উন্নত সমন্বয় দেখিবলৈ পাব। বিবাহিত লোকসকলে সুখী জীৱন যাপন কৰিব আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে সুখৰ মুহূৰ্ত কটাবলৈ সুযোগ পাব।

মকৰ ৰাশি- এই সপ্তাহটো মকৰ ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলৰ বাবে মিশ্ৰিত বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কামৰ লগত জড়িত হৈ অলপ বেছিকৈ দৌৰিব লগা হ’ব পাৰে। কিন্তু এই যাত্ৰাবোৰে আপোনাৰ ব্যক্তিগত বা ব্যৱসায়িক সমস্যাবোৰ বহু পৰিমাণে সমাধান কৰিব, যাৰ বাবে আপুনি সকাহৰ উশাহ ল’ব।

এই সময়ছোৱাত আপুনি জীৱনৰ লগত জড়িত কিছুমান দায়িত্ব পালনত ব্যস্ত হৈ থাকিব, যাৰ বাবে আপোনাৰ নিজৰ আৰু পৰিয়ালৰ বাবে সময় উলিওৱাটো অলপ কঠিন হ’ব। কেৰিয়াৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত সপ্তাহৰ মাজভাগ শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। ব্যৱসায়ত অভাৱনীয় লাভৰ বাবে মন সুখী হ’ব।

এজন বিশেষ ব্যক্তিৰ সহায়ত লাভজনক আঁচনিত যোগদান কৰাৰ সুযোগ থাকিব। অৱশ্যে যিকোনো আঁচনিত ধন বিনিয়োগ কৰাৰ সময়ত আপুনি অতি সাৱধান হ’ব লাগিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত থকা লোকসকলে সাৱধানে আগবাঢ়িব লাগিব। খৰখেদাকৈ বা আৱেগেৰে কোনো সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক, নহ’লে পিছত অনুতাপ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

কুম্ভ ৰাশি- এই ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলে দীৰ্ঘদিন ধৰি পৰিকল্পনা কৰি থকা কোনো কাম এই সপ্তাহত পূৰ্ণ হ’ব পাৰে। এই সপ্তাহত আপোনালোকে সুবিধা, ঘৰ মেৰামতি আৰু পিকনিক পাৰ্টি আদিৰ লগত জড়িত বস্তুৰ বাবে বহুত টকা খৰচ কৰা দেখা যাব। ঘৰত এজন প্ৰিয় সদস্যৰ আগমনৰ ফলত সুখৰ পৰিবেশ গঢ়ি উঠিব। শিল্প-সংগীতৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ বাবে সপ্তাহৰ মাজভাগ অতি শুভ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব।

কিছু ডাঙৰ কৃতিত্বৰ বাবে সমাজত সন্মান বাঢ়িব। অংশীদাৰিত্বৰে ব্যৱসায় কৰাসকলৰ বাবে এই সময় অতি শুভ হ’বলৈ গৈ আছে। ব্যৱসায়টো আগুৱাই নিয়াৰ পৰিকল্পনা বাস্তৱ হ’ব। বিশেষ কথাটো হ’ল এই কামটো কৰি থাকোঁতে আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয় বন্ধু-বান্ধৱ আৰু আত্মীয়ৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন পাব।

সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত হঠাতে বন্ধু-বান্ধৱ বা পৰিয়ালৰ সৈতে দীৰ্ঘ দূৰত্বৰ পৰ্যটন ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে ভাল সমন্বয় দেখা যাব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কত পাৰস্পৰিক বিশ্বাস বাঢ়িব। বিবাহিত জীৱন সুখী হৈ থাকিব।

মীন ৰাশি- এই সপ্তাহত আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিবলৈ মীন ৰাশিৰ জাতক-জাতিকা সকলে নিজৰ আচৰণত কোমল হ’ব লাগিব আৰু মানুহৰ লগত একেলগে আগবাঢ়িব লাগিব। সপ্তাহৰ আৰম্ভণিতে কেৰিয়াৰ-ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িতভাৱে দীঘলীয়া বা চুটি যাত্ৰা সম্ভৱ। যাত্ৰাটো সুখদায়ক আৰু উপকাৰী বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। এই সময় ক্ষমতা আৰু শাসনৰ লগত জড়িত সকলৰ বাবে অতি শুভ হ’বলৈ গৈ আছে। বহু প্ৰত্যাশিত পদ বা দায়িত্ব তেওঁলোকে পাব পাৰে।

এই সময়ছোৱাত আপোনাৰ যোগাযোগৰ সহায়ত আপুনি অতি সহজে অসম্ভৱ যেন লগা কামবোৰো সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। আপোনালোকে লোৱা সিদ্ধান্তসমূহ কেৱল কৰ্মক্ষেত্ৰতে নহয়, পৰিয়ালতো শলাগ লোৱা হ’ব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত যিকোনো ধৰ্মীয় বা শুভ অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণৰ সুযোগ থাকিব। সপ্তাহৰ দ্বিতীয়াৰ্ধত ধনৰ লেনদেন কৰাৰ সময়ত ব্যৱসায়ীসকলে অতি সাৱধান হ’ব লাগিব।

এই সময়ছোৱাত যিকোনো বিপদজনক আঁচনিত বিনিয়োগ কৰাটোও এৰাই চলিব লাগিব। প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত এই সপ্তাহটো আপোনাৰ বাবে সম্পূৰ্ণ অনুকূল। প্ৰেমৰ সংগীৰ সৈতে পাৰস্পৰিক বিশ্বাস আৰু ঘনিষ্ঠতা বাঢ়িব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে সুখৰ মুহূৰ্ত কটাবলৈ সুযোগ পাব।

Related Articles

Back to top button