অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৪ ছেপ্টেম্বৰ, দেওবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি আপোনালোকৰ বাবে এটা ভাল দিন হব। আজি আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। কৰ্মক্ষেত্ৰত চলি থকা সংঘাতৰ অন্ত পৰিব। সন্মান লাভ কৰিব। অৰ্থনৈতিক অৱস্থা শক্তিশালী হ’ব। কাৰ্য্যসূচীত সফলতা লাভ কৰিব। শিল্প ক্ষেত্ৰৰ সৈতে জড়িত লোকসকলক আজি সন্মানিত কৰা হব পাৰে। স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে, খাদ্যৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হওক। সফলতা পাবলৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো সাধাৰণতকৈ ভাল বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। আৰ্থিক সমস্যাৰ পৰা মুক্তি পাব, আৰ্থিক অৱস্থা শক্তিশালী হ’ব। স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় সমস্যাৰ অন্ত পৰিব, স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব। ক্ষেত্ৰৰ জ্যেষ্ঠ বিষয়াৰ উৎসাহ থাকিব, সন্মান পাব। ব্যৱসায়িক বিষয়ত চলি থকা অচলাৱস্থা দূৰ হ’ব। লাভৰ সম্ভাৱনা সৃষ্টি হৈছে। সাহিত্য জগতৰ লগত জড়িত মানুহে সন্মান লাভ কৰিব। আধ্যাত্মিকতাৰ প্ৰতি আগ্ৰহ থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনালোকৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা বাঢ়িব পাৰে, সাৱধান হওক। বিত্তীয় বিষয়বোৰ জটিল হৈ পৰিব পাৰে। খৰচ বেছি হ’ব। ধাৰলৈ দিয়া ধন ঘূৰাই পোৱাটো কঠিন হ’ব। কৰ্মস্থলীত সময়মতে কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। সহকৰ্মীৰ সহায় লাভ কৰিব। ধৰ্মীয় গ্ৰন্থ পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহ থাকিব। সময় ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে ভাল।

কৰ্কট ৰাশি- আজি এটা সুন্দৰ দিন হ’ব। আৰ্থিক অৱস্থা পূৰ্বতকৈ ভাল হ’ব। ক্ষেত্ৰখনত ভৱিষ্যতৰ পৰিকল্পনাত মূলধন বিনিয়োগ কৰিব, যিটো ভৱিষ্যতে লাভজনক হ’ব। ব্যৱসায়িক কাৰ্যকলাপ স্বাভাৱিকভাৱে চলিব। বীমা আৰু কৰ সম্পৰ্কীয় বিষয়ত সাৱধান হওক। অপ্ৰয়োজনীয়ভাৱে কোনো কাজিয়াৰ অংশ নহব, খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীয়ে সফলতা লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজি এটা প্ৰত্যাহ্বানমূলক দিন হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অত্যধিক কাম কৰাৰ ফলত মানসিক চাপ বাঢ়িব পাৰে। চাকৰি সলনিৰ সম্ভাৱনা চলি আছে। আৰ্থিক অৱস্থা পূৰ্বতকৈ ভাল হ’ব। ব্যৱসায়িক কাম-কাজত বুদ্ধিমত্তাৰে সিদ্ধান্ত লওক। অচিনাকি মানুহক বিশ্বাস নকৰিব। শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰখনৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ বাবে সফলতাৰ সময় আহি পৰিছে, সন্মান বাঢ়িব। আকাংক্ষিত ফলাফল পাবলৈ ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো মিশ্ৰিত দিন হ’ব পাৰে। আৰ্থিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আজি এক ভাল দিন হ’ব। ক্ষেত্ৰখনত আপোনাৰ কষ্টৰ বাবে আপোনাৰ আধিপত্য অটুট থাকিব। ব্যৱসায়ৰ লগত জড়িত দূৰৈৰ ঠাইলৈ যাব পাৰিব, যিটো লাভজনক হ’ব। নিবনুৱাসকলে পাব কৰ্মসংস্থাপনৰ সুবিধা। স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো বহুত ভাল হব। আৰ্থিক অৱস্থা শক্তিশালী হব। ক্ষেত্ৰখনত সফলতা লাভ কৰিব।অতীতত কৰা কঠোৰ পৰিশ্ৰমে ইতিবাচক ফল দিব। পদোন্নতি লাভ কৰিব পাৰে। সন্মান বাঢ়িব। সম্পৰ্কত চলি থকা উত্তেজনা দূৰ হ’ব। আবদ্ধ ব্যৱসায়িক চুক্তি আপোনাৰ পথত যাব। লাভৰ সম্ভাৱনা সৃষ্টি হৈছে। ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে দিনটো অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ লগত সময় কটাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো আৰ্থিক আৰু ব্যৱসায়িক দৃষ্টিকোণৰ পৰা উৎকৃষ্ট হ’ব। ক্ষেত্ৰখনত সফলতা থাকিব। অতীতত কৰা কষ্টৰ ফলত ইতিবাচক ফল পোৱা যাব। পদ, পদোন্নতিৰ যোগ আছে। সন্মান লাভ কৰিব। সম্পৰ্কত চলি থকা উত্তেজনা দূৰ হ’ব। আবদ্ধ ব্যৱসায়িক চুক্তি আপোনাৰ পথত যাব। লাভৰ সম্ভাৱনা সৃষ্টি হৈছে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ লগত সময় কটাব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি আপোনালোকৰ বাবে অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ দিন হ’ব। আৰ্থিক অৱস্থা ভাল হ’ব, উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস উপলব্ধ হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত মৰ্যাদা বৃদ্ধি পাব পাৰে, জ্যেষ্ঠ বিষয়াৰ সহযোগিতা থাকিব। স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত চলি থকা সমস্যাবোৰ দূৰ হ’ব, স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব। পুৰণি বন্ধু-বান্ধৱীক লগ পাব। এই দিনটো ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে ফলপ্ৰসূ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আজি ৰিয়েল ইষ্টেট, সম্পত্তিৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ বাবে উপকাৰী হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো ব্যস্ততাপূৰ্ণ দিন হ’ব পাৰে। অত্যধিক কাম কৰাৰ বাবে আপুনি শাৰীৰিকভাৱে ভাগৰুৱা অনুভৱ কৰিব পাৰে। আৰ্থিক অৱস্থা উন্নত হ’ব। আপুনি আজি কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছু ডাঙৰ পৰিৱৰ্তন কৰিব পাৰে, আপুনি কিছু নতুন দায়িত্ব পাব। আপোনাৰ জ্ঞান বাঢ়িব, নতুন চাকৰি এটা শিকাৰ সুযোগ পাব। কামৰ লগত জড়িত হৈ ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে, যিটো উপকাৰী হ’ব। ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে সময় ভাল।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি ভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন লাভ কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত থকাৰ দৰে অনুভৱ কৰিব আৰু অতীতত আবদ্ধ হৈ থকা সকলো কাম সুচাৰুৰূপে চলিব। অৰ্থনৈতিক অৱস্থা শক্তিশালী হ’ব। বহুদিন ধৰি আবদ্ধ হৈ থকা ধন ঘূৰাই পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আদালতৰ সৈতে জড়িত গোচৰসমূহ নিষ্পত্তি হ’ব। আজিৰ দিনটো ছাত্ৰ-ছাত্ৰীৰ বাবে কষ্টকৰ দিন হ’ব পাৰে। অবিবাহিতসকলে বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি এটা শান্তিপূৰ্ণ আৰু সুন্দৰ দিন হ’ব। আপুনি মানসিক কষ্টৰ পৰা মুক্তি পাব আৰু মনটো সুখী হ’ব। কৰ্মস্থলীত আবদ্ধ হৈ থকা কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব, যিকোনো ডাঙৰ কাম সহকৰ্মীৰ সহযোগত সম্পূৰ্ণ হ’ব। প্ৰতিপত্তি বাঢ়িব।ব্যৱসায়িক বিষয়বোৰ আপোনাৰ পক্ষত থাকিব। ধনৰ লেনদেনৰ সময়ত সাৱধান হোৱাৰ প্ৰয়োজন আছে। ছাত্ৰ-ছাত্ৰীয়ে ইতিবাচক ফলাফল পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আদালতৰ সৈতে জড়িত বিষয়সমূহ আপোনাৰ পক্ষত থাকিব।

Related Articles

Back to top button