অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২২ আগষ্ট, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- আপোনাৰ পৰিয়ালৰ আপোনাৰ পৰা যথেষ্ট প্ৰত্যাশা আছে, যি আপোনাক খং অনুভৱ কৰাব পাৰে। দীৰ্ঘম্যাদী দৃষ্টিৰে বিনিয়োগ কৰক। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ স্বাস্থ্যৰ সৈতে সম্পৰ্কিত সমস্যাই আপোনাক মানসিক সমস্যা দিব পাৰে। আজি আপোনাৰ অস্থিৰ মনোভাৱৰ বাবে আপোনাৰ প্ৰিয়জনে আপোনাৰ সৈতে মিলা-মিছা কৰাত যথেষ্ট অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে ভাল দিন হ’ব। যিসকলে ব্যৱসায় কৰে তেওঁলোকৰ আজি ধনলাভৰ যোগ আছে। একে সময়তে, যিসকলে নিবনুৱা হৈ বহি আছে তেওঁলোকে আজি চাকৰি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। নিজৰ ওপৰত বিশ্বাস ৰাখক। আপুনি এখন ভাল ৰেষ্টুৰেণ্টত আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে ৰাতিৰ আহাৰলৈ যাব পাৰে। তীৰ্থ ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে ভাল দিন হ’ব। আপুনি সোনকালেই নতুন মানুহৰ সৈতে পৰিচিত হ’ব পাৰে। সকলোৰে প্ৰয়োজনীয়তাৰ যত্ন ৰাখক। জনপ্ৰিয়তা লাভৰ সম্ভাৱনা হৈ পৰিছে। আজি আপুনি কাৰ্যালয়ত কিছুমান অমীমাংসিত প্ৰকল্প সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰে, যি আপোনাৰ মনৰ বোজা পাতল কৰিব। আপুনি এটা নতুন প্ৰকল্পও আৰম্ভ কৰিব পাৰে। সন্ধিয়া বন্ধুবৰ্গক লগ পোৱাৰ পিছত আপোনাৰ কিছুমান পুৰণি স্মৃতি সতেজ হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আপোনাৰ উদাৰ প্ৰকৃতিয়ে আজি আপোনাৰ বাবে বহুতো সুখৰ মুহূৰ্ত কঢ়িয়াই আনিব। ডাঙৰ পৰিকল্পনা আৰু ধাৰণাৰ সৈতে, কোনোবাই আপোনাৰ মনোযোগ আকৰ্ষণ কৰিব পাৰে। যিকোনো ধৰণৰ বিনিয়োগ কৰাৰ আগতে সেই ব্যক্তিজনৰ বিষয়ে ভালদৰে পৰীক্ষা কৰক। আজিৰ দিনটো সুখেৰে ভৰি থাকিব, কিয়নো আপোনাৰ পত্নীয়ে আপোনাক সুখী কৰিবলৈ সকলো সম্ভৱ চেষ্টা কৰিব। পেছাদাৰীভাৱে আজিৰ দিনটো এক ইতিবাচক দিন হ’ব। ইয়াৰ সম্পূৰ্ণ ব্যৱহাৰ কৰক।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজি আপুনি নিৰাশাবাদী মানসিকতা দূৰ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। ইয়াত আপুনি সফল হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত নতুন উদ্যম লাভ কৰিব পাৰিব। যিকোনো ব্যক্তিক সহজতে বিশ্বাসত ল’লে ঠগ খোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বিত্তীয় দিশত কিছু জটিলতা আছে। অলাগতীয়াল ব্যয় অধিক হ’লে আৰ্থিক সমস্যাৰ সৃষ্টি হব পাৰে। প্ৰেমত শুভ। ঘৰত মাংগলিক কাৰ্য সম্পন্ন হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজি ব্যৱসায়ত বিনিয়োগ কৰাৰ বাবে সঠিক সময়। আপুনি আপোনাৰ শত্ৰুৰ ষড়যন্ত্ৰ প্ৰতিহত কৰাত সক্ষম হব। দীৰ্ঘদিন ধৰি আৱদ্ধ হৈ থকা ধন আজি লাভ কৰিব পাৰে। সমান্তৰালভাৱে আজি আপোনাৰ ব্যয়ো অধিক হব। আপোনাৰ পত্নীয়ে শেহতীয়া সমস্যাবোৰ পাহৰি তেওঁৰ ভাল প্ৰকৃতি দেখুৱাব। মনক বেয়া চিন্তাৰ পৰা আঁতৰাই ৰাখিব, ভাল কামৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব, নতুন পৰিস্থিতিয়ে আপোনাৰ মনত নতুন প্ৰতিভা প্ৰদান কৰিব। সামাজিক সন্মান বৃদ্ধি হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- ৰিয়েল ইষ্টেটত অতিৰিক্ত ধন বিনিয়োগ কৰিব পাৰে। আকস্মিক সমস্যাৰ বাবে পাৰিবাৰিক শান্তি বিঘ্নিত হ’ব পাৰে। কিন্তু বেছি চিন্তা কৰাৰ কোনো প্ৰয়োজন নাই, কিয়নো সময়ই সকলো ঠিক কৰিব। সময়ৰ প্ৰয়োজন হ’ল সমস্যাটো শান্তিপূৰ্ণভাৱে সন্মুখীন হোৱা। প্ৰেমিকসকলে ইজনে সিজনৰ পাৰিবাৰিক অনুভূতি বুজি পাব। কঠিন ঘটনা পৰিহাৰ কৰিবলৈ আপুনি আপোনাৰ সম্পৰ্কবোৰ ব্যৱহাৰ কৰিব লাগিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- যদি আপুনি আজি সামাজিক অনুষ্ঠানলৈ যোৱাৰ কথা ভাবি আছে, তেন্তে নিশ্চিতভাৱে যাওক আৰু নিজকে সুখী ৰাখিবলৈ ইয়াৰ সুবিধা লওক। ধৰ্মীয় ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। দাম্পত্য জীৱনত পত্নীৰ সহযোগিতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব। কামৰ প্ৰতি আপোনাৰ সমৰ্পিত মনোভাৱে সফলতা আনিব। আজি ব্যৱসায়িক স্থানত এক অনুকূল পৰিৱেশ থাকিব। উচ্চ বিষয়াসকল সুখী হ’ব। কামটো সফলতাৰে সম্পূৰ্ণ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে অতি ভাল দিন হ’ব। নিজৰ সৈতে সৎ হওক কিয়নো ই আপোনাক প্ৰতিটো পৰিস্থিতিত সুখী কৰিব। কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পূৰ্বে জ্যেষ্ঠ জনৰ সৈতে আলোচনা কৰক। খৰখেদাকৈ লোৱা সিদ্ধান্তই পিচলৈ বিপদত পেলাব পাৰে। শাৰীৰিক অসুস্থতা কিছু থাকিব। পত্নীৰ সৈতে মতানৈক্য এৰাই চলক।

মকৰ ৰাশি- মানসিক শান্তিৰ বাবে চাপৰ কাৰণবোৰ সমাধান কৰক। বিত্তীয় সীমাবদ্ধতা পৰিহাৰ কৰিবলৈ আপোনাৰ নিৰ্ধাৰিত বাজেটৰ বাহিৰত বেছি দূৰলৈ নাযাব। পাৰিবাৰিক উত্তেজনাই আপোনাৰ মনোযোগ বিঘ্নিত কৰিব নিদিব। ব্যৱসায়ত নজৰ দিয়ক। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। বাহন আদি ক্ৰয়ৰ ইচ্ছা পূৰণ হব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে কিছু সুখৰ মুহূৰ্ত পাৰ কৰিব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো সুখেৰে ভৰি থাকিব। আপুনি আজি কিছুমান ভাল খবৰ পাব পাৰে। আজি, আপোনাৰ পাৰিবাৰিক জীৱনতো এক সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব। আপুনি এজন মৰমৰ বন্ধুক লগ পোৱাৰ সুযোগ পাব পাৰে, লগতে আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এনে লোকৰ সৈতে কথা পাতিবলৈ ভাল দিন যাৰ সৈতে আপোনাৰ ইতিমধ্যে মতভেদ আছে। দাম্পত্য জীৱনত সংঘাত থাকিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি কাম-ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত বাধাৰ বাবে মনটো বিচলিত হ’ব। পৰিয়ালৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ যাব পাৰে। আজি কথা কওতে যাতে কোনেও আঘাত নাপায় তাৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিয়ক। মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছু কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিবলগীয়া হব পাৰে। শত্ৰুৱে আপোনাৰ ক্ষতি কৰাৰ চেষ্টা কৰিব পাৰে। কাৰ্যালয়ৰ সহকৰ্মীসকলৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব।

Related Articles

Back to top button