ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২০ নৱেম্বৰ, শনিবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশিৰ ৰাশিফল- আজি আপুনি নিজৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব। আজি আপুনি সৰু ল’ৰা-ছোৱালী আৰু আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে কিছু সময় অতিবাহিত কৰিব আৰু তেওঁলোকক বাহিৰত ফুৰাবলৈও লৈ যাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ আহাৰৰ প্ৰতি বিশেষ মনোযোগ দিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ কিছুমান ৰোগ হ’ব পাৰে। আজি চাকৰিত থকা আপোনাৰ কিছুমান শত্ৰুকো আপোনাৰ বিৰুদ্ধে ষড়যন্ত্ৰ কৰা দেখা যাব। যাক এৰাই চলিবলৈ আপুনি যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব লাগিব।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ভাল ফলাফল আহিব। আজি আপুনি গোটেই দিনটো এটাৰ পিছত এটা ভাল খবৰ লাভ কৰি থাকিব। যি আপোনাক উৎসাহিত কৰি ৰাখিব। যদি আপুনি আজি কাম এটা কৰাৰ আগতে বিভ্ৰান্ত হয়, ইয়াক চিন্তা মুক্ত কৰক, কিয়নো ই নিশ্চিতভাৱে সম্পূৰ্ণ হ’ব। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত গোটেই দিনটো লাভৰ সুযোগ পাব, কিন্তু আপুনি সেইবোৰ চিনাক্ত কৰিব আৰু সেইবোৰৰ সুবিধা ল’ব। তেতিয়াহে আপোনাক সেইবোৰে লাভালাভ দিব পাৰিব। আজি চাকৰিত আপুনি কাকো বিশ্বাস কৰাৰ আগতে চিন্তা কৰিব লাগিব, কিয়নো কোনোৱে বিশ্বাসঘাতকতা কৰিব পাৰে। সেয়েহে সাৱধান হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আপুনি আজি সাৱধানে কাম কৰিব লাগিব। আজি আপুনি আনক পৰামৰ্শ দিয়াৰ আগতে, আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপুনি ভুল প্ৰভাৱ শুনিব নোৱাৰে। সেয়েহে আজি আন কাৰো ক্ষেত্ৰত কথা নোকোৱাটো বুদ্ধিমানৰ কাম। আজি আপুনি এটা শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থকাৰ সুযোগ পাব। য’ত আপুনি কিছুমান প্ৰভাৱশালী লোককো লগ পাব। আজি সন্ধিয়া আনক সহায় কৰিলে আপোনাৰ মন শিথিল কৰাত সহায় কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। যিসকলে আজি সম্পত্তিৰ বজাৰ কৰিবলৈ গৈ আছে, তেওঁলোকৰ আজি উজ্জ্বলতা থাকিব পাৰে। কিয়নো আজি তেওঁলোকৰ বাবে সম্পত্তি ক্ৰয় কৰাটো লাভজনক হ’ব। যদি প্ৰেম জীৱনত দীৰ্ঘদিনীয়া বাধা আছিল, তেন্তে ই আজি শেষ হ’ব। আজি আপুনি সন্তানৰ দায়িত্বও পালন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যদি আজি আপোনাৰ কোনো সমস্যা আছে, পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে আপোনাক যথেষ্ট সমৰ্থন কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশিৰ ৰাশিফল- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত থকা অত্যাৱশ্যকীয় কাৰণবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰাত ব্যস্ত থাকিব। যি আপোনাক আপোনাৰ সন্তানৰ বাবেও সময় উলিয়াবলৈ বাধা দিব। আজি সন্ধিয়া হঠাতে ঘূৰি ফুৰাৰ সময়ত আপুনি কিছু গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য পাব পাৰে। আনকি আজি কাৰ্যালয়তো আপোনাক আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলৰ ওচৰত প্ৰয়োজনীয় কিবা এটা অৰ্পণ কৰা হ’ব পাৰে। যিটো আপুনি সন্ধিয়ালৈ সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মিশ্ৰিত দিন হ’ব। বৰ্তমান সময়ত বিবাহিত জীৱন যাপন কৰা লোকসকলৰ মাজত প্ৰেম গভীৰ হ’ব। আনকি ব্যৱসায়তো আজি আপুনি সঘনাই লাভৰ সুযোগ পাব, যাৰ সুবিধা আপুনি নিশ্চিতভাৱে ল’ব। আজি আপুনি কিছুমান ৰোমাঞ্চকৰ বাতৰি শুনিবলৈ পাব পাৰে, যি আপোনাৰ মনক সুখী কৰি ৰাখিব। যদি আপুনি আজি এটা উদ্যোগ ক্ৰয় কৰিবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, ইয়াৰ নথি পত্ৰবোৰ ভালদৰে পৰীক্ষা কৰক।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ প্ৰতিটো ক্ষেত্ৰত ইতিবাচক ফলাফল আহিব। কিন্তু আজি আপুনি কিছুমান স্বাস্থ্য সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়িক লোকসকলে তেওঁলোকৰ ব্যৱসায়ত কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ বস্তু ভাগ বতৰা কৰিবলৈ আজি কিছুমান লোকক লগ কৰিব। আজি সন্তানৰ শিক্ষাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কিছুমান ফলাফল থাকিব পাৰে, যি আপোনাক সুখ দিব। আজি আপুনি ভাল পোৱা কিবা এটা হেৰুৱাই আঘাত পাব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা আনন্দদায়ক দিন হ’ব। আজি আপুনি সামাজিক ক্ষেত্ৰতো সন্মান পাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত এটা নতুন প্ৰকল্পত কাম কৰাৰ আগতে আপোনাৰ সংগীৰ পৰামৰ্শ ল’ব পাৰে। আজি কাৰ্যালয়ত কিছুমান বিশেষ পৰিৱৰ্তন হ’ব, যাৰ ফলত আপোনাৰ কিছুমান স্তব্ধ কামো হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নী আৰু আপোনাৰ সন্তানৰ সৈতে সন্ধিয়াটো কটাব। যদি আপুনি ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে, ইয়াক কিছু সময়ৰ বাবে পিছুৱাই দিয়ক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশিৰ ৰাশিফল- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি পঢ়ি বৰ সুখী অনুভৱ কৰিব, কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব পাৰে। ৰাজনৈতিক কাৰ্যকলাপ বৃদ্ধি পাব আৰু আজি আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰা হ’ব। কিন্তু আপোনাৰ কিছুমান শত্ৰুৱে আজি আপোনাৰ প্ৰগতি দেখি আপোনাক ঈৰ্ষা কৰিব। কিন্তু তেওঁলোকে আপোনাক নষ্ট কৰিব নোৱাৰিব, কিয়নো তেওঁলোকৰ মাজত কাজিয়া কৰি তেওঁলোক ধ্বংস হ’ব। যদি আপুনি আজি ব্যৱসায় এটা আৰম্ভ কৰিব বিচাৰে, সেইটো তাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি প্ৰত্যাহ্বানপূৰ্ণ দিন হ’ব। আজি চৰকাৰী চাকৰিয়াল সকলে এগৰাকী মহিলাৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো তেওঁ আজি আপোনাৰ কিছু কাম নষ্ট কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। যদি আজি আপোনাৰ চুবুৰীয়াত বিতৰ্ক হয়, আপুনি সেইটোত আপোনাৰ কথাত মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ বৰ্ধিত ব্যয়ৰ ওপৰত চিন্তা কৰিব লাগিব। তেতিয়াহে আপুনি ভৱিষ্যতৰ বাবে কিছু ধন ৰাহি কৰিব পাৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আন দিনতকৈ আপোনাৰ বাবে ভাল দিন হ’ব। আনকি কাৰ্যালয়তো যদি আজি কাৰোবাৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হয়, আপুনি ইয়াক জিকিব পাৰে। যদি আজি আদালতত আপোনাৰ কোনো আইনী সম্পৰ্কীয় গোচৰ চলি আছে, সিদ্ধান্তটো আপোনাৰ পক্ষত আহিব পাৰে। চাকৰিয়াল সকলে আজি পদোন্নতি পাব পাৰে। আজি বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে কিছুমান ভাল সুযোগ থাকিব পাৰে, যাক পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে অনুমোদন কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশিৰ- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ পৰামৰ্শ লয় আৰু যিকোনো কাম কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফল হ’ব। যদি ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে কাৰোবাৰ পৰা টকা ধাৰ লোৱাৰ কথা ভাবি আছে বা আজি বেংকৰ পৰা ঋণ লোৱাৰ কথা ভাবি আছে, আপুনি সেইটোও আজি সহজে পাব। যদি আপুনি আগতে কৰবাত বিনিয়োগ কৰিছিল, আপুনি তাৰ লাভ আজি পাব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ ইচ্ছা পূৰণ কৰাত ব্যস্ত থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button