অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৩ জুলাই, দেওবাৰ

মেষ ৰাশি- আপোনাৰ বাবে দিনটো জটিল হ’ব পাৰে। বিষয়বোৰ সমাধান কৰিবলৈ চেষ্টা কৰোঁতে পৰিকল্পনা আৰু দৃষ্টিভংগীৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত চকু নিদিলে লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। অত্যাধিক খং পৰিহাৰ কৰক। আপোনাৰ খঙৰ বাবে আজি আপুনি অপমানিত হ’ব পাৰে। আজি আপুনি ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে শুভ। দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত হৈ থকা কামটো আজি সম্পূৰ্ণ হ’ব। আজি আপুনি কাম কৰাৰ ধৰণত কিছু নতুনত্ব থাকিব, আপুনি এই পৰিৱৰ্তনৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব। আজিৰ দিনটো ব্যৱসায়ীৰ বাবে লাভজনক হ’ব। নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিবৰ বাবে আজিৰ দিনটো শুভ। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব। পিতৃ-মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ। ব্যৱসায়ত পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। দীৰ্ঘদিন ধৰি চলি থকা কাম আজি সম্পূর্ণ হ’ব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব। পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। ব্যৱসায়ীসকলৰ আজি উচ্চ বিষয়াৰ সৈতে কথা-বতৰা হ’ব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে দিনটো কঠিন হ’ব পাৰে। দাম্পত্য জীৱনত কিছু তিক্ততা অনুভৱ হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- গৰ্ভৱতী মহিলাসকলে অতিৰিক্ত সাৱধানতা অৱলম্বন কৰাৰ দিন। অত্যাধিক খৰচে আজি আপোনাক সমস্যাত পেলাব পাৰে। ব্যৱসায়ত লোকচানে দেখা দিব পাৰে। কিছু সময়ৰ বাবে ঘৰত লাগি থকা কামত আপোনাৰ কিছু সময় লাগিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে মতভেদ হ’ব পাৰে। পিতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। দূৰ ভ্ৰমণ পাৰিলে আজি পৰিহাৰ কৰক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো সুখেৰে ভৰি থাকিব। দীৰ্ঘদিন ধৰি পাৱলগীয়া ধন ঘূৰাই পাব পাৰে। অৰ্থনৈতিক দিশটো শক্তিশালী হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ মাজত বিভেদ হ’ব পাৰে, বহি কথা পাতিলে সকলো ঠিক হৈ যাব। শিক্ষাৰ্থীসকলে প্ৰতিযোগিতা মূলক পৰীক্ষাত সুখ্যাতি অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হব। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে দিনটো বিশেষ হব।

কন্যা ৰাশি- শিক্ষার্থীসকলৰ বাবে দিনটো পৰিশ্ৰমেৰে ভৰা হ’ব। ঘৰলৈ এজন বন্ধুৰ আগমন ঘটিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জন বৃদ্ধি কৰা আৰু ব্যয় হ্ৰাস কৰাৰ বিষয়ে বিবেচনা কৰিব পাৰে। আজি আপুনি চাকৰি বা ব্যৱসায়ৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এটা ডাঙৰ সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে। পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজি আপুনি ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব কিন্তু এই ভ্ৰমণ আপোনাৰ বাবে কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হ’ব। অত্যাধিক খং পৰিহাৰ কৰি চলক। আপোনাৰ ঘৰৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বিনিয়োগ লাভজনক হ’ব। ঘৰ মেৰামতিৰ কাম বা সামাজিক সমাৱেশে আপোনাক ব্যস্ত ৰাখিব। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ এটা ডাঙৰ দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমন ঘটিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যোৱা হ’ব পাৰে। শিক্ষার্থীসকলে যত্ন কৰিলে ভাল ফলাফল কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপুনি বন্ধু আৰু আত্মীয়সকলৰ সৈতে সময় কটোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব। আপোনাৰ সন্তানৰ পৰীক্ষাৰ ফলাফল বেছি ভাল নহ’ব। মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- কৰ্মৰত লোকৰ কামত বাধা হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ীসকল সাৱধান হ’ব লাগিব। দীৰ্ঘদিন ধৰি চলি থকা আইনী কামৰ আজি সমাধান হ’ব পাৰে। অৱস্থানৰ পৰিৱৰ্তনৰ পৰিকল্পনা কৰা হ’ব পাৰে। আপুনি কামৰ সন্দৰ্ভত ক’ৰবালৈ যাব লাগিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে মতভেদ হ’ব পাৰে। বন্ধু বৰ্গৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

মকৰ ৰাশি- অৰ্থনৈতিক অনিশ্চয়তাই আপোনাক মানসিক চাপ দিব পাৰে। যিকোনো মূল্যত ঘৰৰ দায়িত্বৰ পৰা আঁতৰি নাথাকিব। আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ পৰা আঁতৰি থকাটো আপোনাৰ বাবে বহুত কঠিন হ’ব। বহুতো গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয়ত কিছুমান সহকৰ্মী আপোনাৰ কৰ্মশৈলীৰ ওপৰত অসন্তুষ্ট হ’ব, কিন্তু আপোনাক এই বিষয়ে নক’ব। সকলোৰে সৈতে সদ্ভাৱ বৰ্তাই ৰাখক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ এটা সৃষ্টিশীল কাম থাকিব। আজি আপুনি এটা নতুন সৃষ্টিও আৰম্ভ কৰিব পাৰে। আজি আপুনি ক্ৰীড়াত অংশগ্ৰহণ কৰিব পাৰে, যি আপোনাক ফিট ৰাখিব। আপুনি অৰ্থনৈতিক বিষয়ত সাৱধান হ’ব লাগিব। আজি আপুনি জানি বৰ দুখ পাব যে আপুনি সদায় যিবিশ্বাস কৰি আহিছে সেয়া প্ৰকৃততে সিমান নিৰ্ভৰযোগ্য নহয়। দা্ম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

মীন ৰাশি- হঠাতে লাভালাভ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। যদি আপোনাৰ সঙ্গীয়েও আপোনাক সহায় কৰে, তেনেহ’লে সম্পদ লাভ হ’ব পাৰে। পুৰণি ঋণ শেষ হ’ব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় ব্যয় নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব পাৰে। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস পোৱাৰ সম্ভাৱনাও আছে। আপুনি কাৰ্যালয়ত এটা নতুন চাকৰি বা নতুন দায়িত্ব পাব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে। সামাজিক স্থানত সন্মান বৃদ্ধি পাব।

Related Articles

Back to top button