অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৮ জুন, মঙলবাৰ

মেষ ৰাশি- অত্যাধিক ব্যয়ে আপোনাক আজি আৰ্থিক সমস্যাত পেলাব পাৰে। ব্যৱসায়ত চকু নিদিলে লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপোনাৰ কামৰ প্ৰশংসা কৰা হ’ব। ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে মতভেদ হ’ব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমন ঘটিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে শুভ। আজি আপুনি কেনো অনুষ্ঠানত অংশগ্রহণ কৰিব পাৰে। আজি আপুনি শাৰীৰিক আৰু মানসিকভাৱে সুখী অনুভৱ কৰিব। আপুনি লাভান্বিত হ’ব। দূৰ শিক্ষাৰ সৈতে জড়িত শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি কিছু ডাঙৰ সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। পিতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ মনত নতুন চিন্তাৰ উদ্ভৱ হ’ব। নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিবৰ বাবে আজিৰ দিনটো শুভ। আপুনি বিশ্বাস নকৰা বস্তুবোৰত নিজকে আৱদ্ধ হ’বলৈ নিদিব। তেওঁলোকক এৰি দিয়ক আৰু আগবাঢ়ি যাওক। এই ৰাশিচিহ্নৰ অবিবাহিত লোকসকলে আজি বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

কৰ্কট ৰাশি- আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ। পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যাবে পাৰে। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহ কৰিব, কিন্তু গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত অতিৰিক্ত সাৱধান হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে আজি পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পৰে। পিতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব। শিক্ষার্থীসকলে যত্ন কৰিলে নিচয় সুফল অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো সুখেৰে পাৰ হ’ব। কামৰ শৈলীত পৰিৱৰ্তন হ’ব। দীৰ্ঘদিন ধৰি পাবলগীয়া ধন ঘূৰাই পাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ আচৰণৰে মানুহক সুখী কৰিব। আনক আপোনাৰ ব্যক্তিগত বিষয়ত হস্তক্ষেপ কৰিবলৈ নিদিব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমন ঘটিব পাৰে। বন্ধুবৰ্গৰ পৰী সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক বিশেষ দিন হ’ব। আজি, বহুজাতিক কোম্পানী এটাৰ সৈতে আপোনাৰ কোম্পানীৰ চুক্তি চূড়ান্ত হ’ব পাৰে।যাতে আপোনাৰ ঘৰত এটা সৰু পাৰ্টি থাকিব। আজি আপুনি এটা সামাজিক অনুষ্ঠানত অংশগ্রহণ কৰিব পাৰে। আপোনাৰ প্ৰগতি দেখি, চুবুৰীয়াসকলৰ মাজত আপোনাৰ সন্মান আগতকৈ অধিক বৃদ্ধি হ’ব। শিক্ষার্থীসকলৰ বাবে আজিৰ দিনটো শুভ প্ৰমাণিত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজি আপুনি এজন বিশেষ ব্যক্তিৰ সৈতে চিনাকি হ’ব যিয়ে আপোনাক ভবিষ্যতে ব্যৱসায়ত আৰ্থিক সহায় কৰিব। দীৰ্ঘদিনীয়া আইনী প্ৰক্ৰিয়াৰ আজি সমাধান হ’ব পাৰে। শিক্ষাৰ লগত জড়িত সকলৰ আজিৰ দিনটো কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হ’ব। ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপুনি চৰকাৰী বা বেচৰকাৰী সংগঠন এটাত যোগদান কৰিব। বন্ধুএজনৰ সৈতে ভুল বুজাবুজিয়ে এক অপ্ৰীতিকৰ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আজি আপুনি এজন বিশেষ ব্যক্তিৰ সৈতে চিনাকি হ’ব। যোগ্য ব্যক্তিজনে আপোনাৰ সমস্যাবোৰ সমাধান কৰিব। সামাজিক কামে সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। তেওঁলোক শাৰীৰিক উপায়ৰ প্ৰতি আকৰ্ষিত হ’ব। ব্যয় অধিক হ’ব পাৰে। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে সাৱধান হ’ব লাগিব। মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটোয়ে আপোনাৰ বাবে শুভ প্ৰমাণিত হ’ব। আজি, আপোনাৰ নিজৰ চিন্তাৰে যিকোনো সিদ্ধান্ত লওঁক। আন কাৰোবাৰ দ্বাৰা লোৱা সিদ্ধান্ত আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব পাৰে। এই ৰাশিচিহ্নৰ অবিবাহিত লোকসকলে বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। চাকৰিয়াল সকলে পন্দোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। শিক্ষার্থীসকলে অধিক যত্ন কৰিব লাগিব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব।

মকৰ ৰাশি- দীৰ্ঘদিনীয়া অৰ্ধসম্পূৰ্ণ কাম আজি সম্পূর্ণ হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সৈতে ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। আপোনাৰ সন্তানৰ শিক্ষাকলৈ আপুনি চিন্তিত হ’ব পাৰে। আপোনাৰ চাৰিওফালে ঘটি থকা কাৰ্যকলাপৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব, কিয়নো আন কোনোবাই আপোনাৰ কামৰ কৃতিত্ব ল’ব পাৰে। পত্নীৰ পৰামৰ্শত গুৰুত্ব দিয়ক। ব্যৱসায়ত চকু নিদিলে লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি অনৈতিক কাৰ্যকলাপত জড়িত নহ’ব। আজি আপুনি ধনৰ লেনদেন নকৰিব। কামৰ ক্ষেত্ৰত, আপুনি নতুন প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব। অত্যাধিক ব্যয়ে আপোনাক আৰ্থিক সমস্যাত পেলাব পাৰে। ভ্ৰমণৰ সুযোগ লাভ কৰিব কিন্তু এই ভ্ৰমণ আপোনাৰ বাবে কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হ’ব। শিক্ষাৰ লগত জড়িত সকলৰ বাবে দিনটো শুভ। পিতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ চিন্তাবোৰ সহজে সম্পূৰ্ণ হ’ব। যিটোৱে মনটোক সুখী কৰিব। আজি আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। এই ৰাশিচিহ্নৰ মানুহে আজি কাৰোবাক সহায় কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ অতীতৰ ভুলবোৰ উপলব্ধি কৰিব।ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমন ঘটিব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে প্ৰতিযোগিতা মূলক পৰীক্ষাত সুখ্যাতি অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। ব্যৱসায়ৰ সংক্রান্তীয় কাৰণত ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব।

Related Articles

Back to top button