ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৪ মে’, মঙলবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ প্ৰমাণিত হ’ব। আজি আপুনি বেছিভাগ প্ৰতিষ্ঠান সফলতাৰে পৰিচালনা কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপুনি ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত অংশগ্রহণ কৰিব পাৰে। নতুন ব্যবসায় আৰম্ভ কৰাৰ বাবে দিনটো শুভ। শিক্ষাৰ্থীসকলে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সুখ্যাতি অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। পিতৃ-মাতৃৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো লাভজনক প্ৰমাণিত হ’ব। আজি আপুনি ভবা সকলো কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায়ত ধন ৰখাৰ কথা ভাবিব পাৰে। এই ৰাশিচিহ্নৰ অবিবাহিত লোকসকলে আজি বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমন ঘটিব পাৰে। মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে অধ্যয়নত বাধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। ব্যবসায়ত মনোযোগ দিয়ক নহ’লে লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। পত্নীৰ পৰামৰ্শৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিয়ক। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। আজি আপুনি ধনৰ লেনদেনৰ পৰা আঁতৰি থাকক। বাৰ্তালাপৰ সময়ত সাৱধান হওক। বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিব। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত হৈ থকা সকলৰ বাবে দিনটো শুভ।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো ব্যস্ততাৰে ভৰি থাকিব। পৰিয়ালৰ প্ৰতি সৎভাৱ বৃদ্ধি পাব। দীৰ্ঘদিনীয়া অৰ্ধসম্পূৰ্ণ কাম আজি সম্পূর্ণ হ’ব পাৰে। ব্যবসায় সংক্ৰান্তত ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। নতুন ব্যবসায় আৰম্ভ কৰাৰ বাবে দিনটো শুভ। শিক্ষাৰ্থীসকলে যত্ন কৰিলে সুফল লাভ কৰিব। সন্তানৰ পৰা এটি সুখবৰ লাভ কৰিব পাৰে। এজন পুৰণি বন্ধুৰ সৈতে লগ হ’ব পাৰে। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ। যিকোনো কামত পত্নীৰ পৰামৰ্শ লাভজনক প্ৰমাণিত হ’ব। ব্যৱসায়ত নতুন প্ৰকল্প ৰূপায়ণ কৰাৰ দ্বাৰা আপুনি লাভান্বিত হ’ব পাৰে। বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিব। পিতৃ- মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক। চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। ব্যবসায়ত উন্নত। শিক্ষাৰ্থীসকলে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সুখ্যাতি অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ প্ৰমাণিত হ’ব। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহ কৰিব। আপুনি চাকৰি আৰু ব্যৱসায়ৰ কামত কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ দ্বাৰা সফলতা লাভ কৰিব। এই ৰাশিচিহ্নৰ অবিবাহিত লোকসকলে আজি বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। দীৰ্ঘদিন ধৰি পাবলগীয়া ধন ঘূৰাই পাব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। শিক্ষাৰ্থীসকলে যত্ন কৰিলে সুফল লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। পিতৃ- মাতৃৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো ব্যস্ততাৰে ভৰি থাকিব। দীৰ্ঘদিনীয়া অৰ্ধসম্পূৰ্ণ কাম আজি সম্পূর্ণ হ’ব পাৰে। ব্যবসায় সংক্ৰান্তত ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। বাহন ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। চাকৰিয়াল সকলে পদোন্নতিৰ সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত হৈ থকা সকলৰ বাবে দিনটোত বাধা থাকিব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যই আজি আপোনাক চিন্তিত কৰিব পাৰে। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ। আজি মনটো কিবা জানিবলৈ উৎসাহিত হ’ব। আপুনি আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ দ্বাৰা পৰিয়ালৰ আশা পূৰণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। সামাজত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। ব্যবসায়ত মনোযোগ দিয়ক। দীৰ্ঘদিন ধৰি চলি থকা আইনী প্ৰক্ৰিয়া আজি সমাধান হ’ব। পিতৃ-মাতৃৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। শিক্ষাৰ্থীসকলে যত্ন কৰা উচিত।

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ। আজি আপোনাৰ কাম-কাজ উন্নত হ’ব। দীৰ্ঘদিন ধৰি পাবলগীয়া ধন ঘূৰাই পাব। পৰিয়ালত চলি থকা সমস্যাবোৰৰ আজি সমাধান হ’ব। বাহন ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। নতুন ব্যবসায় আৰম্ভ কৰাৰ বাবে দিনটো শুভ প্ৰমাণিত হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সুখ্যাতি অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব পিতৃৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো কষ্টকৰ প্ৰমাণিত হ’ব। বাৰ্তালাপৰ সময়ত সাৱধান হওক। মাতৃৰ স্বাস্থ্যই আজি আপোনাক চিন্তিত কৰিব পাৰে। ব্যবসায়ত মনোযোগ দিয়ক নহ’লে লোকচানৰ সন্মুখীন হ’ব। আজি আপুনি আত্মীয় জনৰ মনত আঘাত লগা কাম নকৰিব। কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’বলৈ অভিজ্ঞ জনৰ পৰামৰ্শ লওক। পত্নীৰ সৈতে মতভেদ হ’ব পাৰে। পিতৃৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিব। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমন ঘটিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি – আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো লাভজনক প্ৰমাণিত হ’ব। ব্যবসায়ত বন্ধুৰ সহায়ে আজি আপোনাক লাভম্বিত কৰিব পাৰে। আজি আপুনি এনে এজন ব্যক্তিক লগ পাব যিয়ে আপোনাক আৰ্থিকভাৱে যথেষ্ট সহায় কৰিব। মানুহবোৰ আপোনাৰ সৃষ্টিশীলতাৰ দ্বাৰা প্ৰভাৱিত হ’ব। আপোনাৰ আত্মীয়সকলে আপোনাক সম্পূৰ্ণসমৰ্থন কৰিব। পৰিয়ালৰ প্ৰতি সৎভাৱ বৃদ্ধি পাব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে দিনটো শুভ প্ৰমাণিত হ’ব। আজি আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰত সফলতা লাভ কৰিব। দীৰ্ঘদিন ধৰি পাবলগীয়া ধন ঘূৰাই পাব পাৰে। পত্নীৰ পৰামৰ্শৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিয়ক। ব্যৱসায় সংক্ৰান্তত ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। এই ৰাশিচিহ্নৰ অবিবাহিত লোকসকলে আজি বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ পৰা সহায় সহযোগিতা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। শিক্ষাৰ লগত জড়িত হৈ থকা সকলৰ বাবে দিনটোত বাধা থাকিব পাৰে।

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button