অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফল: ২২ মে’, দেওবাৰ

মেষ ৰাশি- এই ৰাশিচিহ্নৰ লোকসকলে আজি সোণালী সফলতা লাভ কৰা দেখা গৈছে। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি ভাল হ’ব। কেৰিয়াৰত লাভালাভ বৃদ্ধি কৰাৰ বহুতো সুযোগ থাকিব। আৱদ্ধ ধনখিনি উদ্ধাৰ কৰিব পাৰি। পত্নীৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। বন্ধুৰ সহায় পাব।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক সুখৰ দিন হিচাপে প্ৰমাণিত হ’ব। আপুনি ধনৰ ক্ষেত্ৰত সফলতা লাভ কৰিব। বহুতো উপায়েৰে ধন প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। কিন্তু প্ৰেমৰ সম্পৰ্কৰ ক্ষেত্ৰত, দিনটো ইমান ভাল দেখা নাযায়। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ সৈতে মতভেদ ঘটিব পাৰে। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত সকলৰ দিনটো শুভ।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- এই ৰাশিচিহ্নৰ লোকসকলে আজি লেনদেনৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হ’ব লাগিব। অপ্ৰয়োজনীয় তৰ্কত আৱদ্ধ হোৱা পৰিহাৰ কৰিব। প্ৰেম সঙ্গীৰ সৈতে কিবা এটাক লৈ বিবাদ হ’ব পাৰে। আপুনি উপাৰ্জন হ্ৰাস হোৱা দেখিব পাৰে। কাৰ্যালয়ত অনুকূল পৰিবেশ থাকিব। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। বিদ্যাৰ্থী সকলে অত্যাধিক পৰিশ্ৰম কৰিবলগীয়া হব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সাৱধান হ’ব লাগিব। বাহিৰৰ খাদ্য খোৱা পৰিহাৰ কৰিব। লেনদেনৰ বিষয়বোৰৰ বাবে দিনটো শুভ। হঠাতে, ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। আপুনি ভ্ৰমণৰ পৰা ভাল লাভালাভ লাভ কৰিব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যক লৈ চিন্তিত হব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ থাকিব। ব্যৱসায়ত নজৰ দিয়ক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজি এই ৰাশিচিহ্নত সূৰ্য দেৱতাৰ এক বিশেষ অনুগ্ৰহ থাকিব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। আপুনি এটা নতুন কাম আৰম্ভ কৰাৰ কথা ভাবিব পাৰে। এটা চুক্তি চূড়ান্ত হ’ব পাৰে। দিনটো সুখেৰে পাৰ হব। অৱশ্যে আজি আপুনি খং নিয়ন্ত্ৰণত ৰখাটো জৰুৰী। অন্যথা সামাজিক স্থানত অপমানিত হব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আপুনি অৰ্থনৈতিক বিষয়ত সতৰ্ক হোৱা প্ৰয়োজন। আপুনি কাৰোবাৰ দ্বাৰা প্ৰতাৰিত হ’ব পাৰে। সেয়েহে, লেনদেনৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত যথেষ্ট কামৰ বোজা থাকিব। যাৰ বাবে আপুনি মানসিক চাপ অনুভৱ কৰিব পাৰে। পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। কোনো এক সম্পত্তি আজি ক্ৰয় কৰাৰ চিন্তা কৰিব পাৰে। হঠাৎ ধনলাভৰ যোগ আছে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- এই ৰাশিচিহ্নৰ লোকসকলে প্ৰতিটো কামতে সফলতা লাভ কৰা দেখা যায়। উপাৰ্জন বৃদ্ধিৰ সম্ভাৱনা আছে। হঠাতে, স্তব্ধ হৈ থকা টকাখিনি প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। আজিৰ দিনটো প্ৰেম জীৱনৰ বাবেও এটা ভাল দিন। আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন ল’ব। মুৰৰ বিষ বিৰক্তিকৰ হ’ব পাৰে। পিতৃৰ পৰা সহায় আৰু সমৰ্থন লাভ কৰিব। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমন ঘটিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো এই ৰাশিচিহ্নৰ লোকসকলৰ বাবে এক সুখৰ দিন হিচাপে প্ৰমাণিত হ’ব। প্ৰগতিৰ পথ মুকলি হ’ব। হঠাতে ধনৰ লাভ হ’ব পাৰে। আপুনি ভ্ৰমণৰ পৰা ভাল লাভালাভ পোৱাৰ আশা কৰিব পাৰে। স্বাস্থ্য উন্নত হব। শৰীৰত যথেষ্ট শক্তি থাকিব। ধৰ্মীয় স্থানলৈ যাব পাৰে। সকলো সিদ্ধান্ত ভালদৰে বিবেচনা কৰিহে লওক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- এই ৰাশিচিহ্নৰ লোকসকলে সতৰ্ক হ’ব লাগিব। বিশেষকৈ অংশীদাৰিত্বৰ কামত, আপুনি প্ৰতাৰিত হ’ব পাৰে। কৰ্মস্থানত যিকোনো কাম সাৱধানে কৰিব। অপ্ৰয়োজনীয় তৰ্ক-বিতৰ্কত লিপ্ত হোৱা পৰিহাৰ কৰিব। বাৰ্তালাপত সন্তুলিত হওক। কোনো গধুৰ দায়িত্ব আজি আপুনি গ্ৰহণ কৰিবলগীয়া হব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবেও এক সুখৰ দিন হিচাপে প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। কিছুমান ভাল খবৰ পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। যিকোনো অসম্পূৰ্ণ ইচ্ছা পূৰণ কৰিব পাৰে। আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন থাকিব। কেৰিয়াৰৰ উন্নতিৰ পথ মুকলি হ’ব। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমন ঘটিব পাৰে। আত্মীয়ৰ পৰা উপহাৰ লাভ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আপুনি আজি আপোনাৰ কামৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিয়াটো ভাল। কাৰো সৈতে তৰ্ক কৰা পৰিহাৰ কৰিব। কোনোবাই আপোনাৰ প্ৰতিচ্ছবি নষ্ট কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। আপোনাৰ খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক আৰু কেৱল আপোনাৰ কামত মনোনিবেশ কৰক। ব্যৱসায়ত লোকচান হব পাৰে। আজি কোনো নতুন বিনিয়োগ নকৰাই ভাল। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক।

মীন ৰাশি- জীৱন সঙ্গীৰ সৈতে সম্পৰ্ক বেয়া হ’ব পাৰে। যিকোনো কাম সাৱধানে কৰা উচিত। আপুনি স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব লাগিব পাৰে। সতৰ্ক হ’ব। বিত্তীয় লেনদেনৰ ক্ষেত্ৰত আজি আপুনি সাৱধান হোৱাৰ প্ৰয়োজন। মাতৃৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছু সমস্যাই দেখা দিব পাৰে। পাৰিলে আজি দূৰ ভ্ৰমণ পৰিহাৰ কৰক।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button