অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২০ মে’, শুকুৰবাৰ

মেষ ৰাশি- আপোনাৰ মন সুখী হ’ব। আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায়ৰ বাবে ডাঙৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ পৰা সমৰ্থন পাব। আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে কিছু আনন্দৰ সময় অতিবাহিত কৰিব পাৰিব। আপুনি কিছুমান নতুন প্ৰযুক্তি শিকিবলৈ চেষ্টা কৰিব। পৰিয়ালৰ কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয়ৰ ওপৰত আলোচনা হ’ব পাৰে। অজ্ঞাত বাধা আঁতৰ হ’ব।

বৃষ ৰাশি- এটা ডাঙৰ সমস্যা সমাধান কৰা হ’ব। পৈতৃক সম্পত্তিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বাধা আঁতৰিব। আপুনি কাকো সম্পূৰ্ণৰূপে বিশ্বাস কৰিব নালাগে। কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰিব লাগিব পাৰে। মনত সুখানুভুতি থাকিব। ব্যৱসায়ৰ চমৎকাৰ বিকাশে আপোনাৰ মনোবল বৃদ্ধি কৰিব। নিবনুৱা সকলে চাকৰি পাব পাৰে। কৰ্তব্যত নিষ্ঠা থাকিব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো ব্যস্ততাত কটাব। পত্নীক মিছা কথা কোৱাৰ পৰা আতৰি থাকক। যিকোনো দূৰ ভ্ৰমণ আজি এৰাই চলিবলৈ চেষ্টা কৰক। আনৰ কাজিয়াত ভাগ লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। দায়িত্ব পালন কৰিবলৈ সক্ষম হব। সন্ধিয়া, আপুনি পুৰণি বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে কোনো বিষয়ত আলোচনা কৰিব পাৰে। সাহিত্য আৰু কলা ক্ষেত্ৰৰ সৈতে জড়িত লোকসকলে হতাশ অনুভৱ কৰিব পাৰে। কাৰোবাৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- পাৰিবাৰিক কাম বোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ দ্বিধা নকৰিব। আপুনি কাৰ্যালয়ত দক্ষতা দেখুৱাবলৈ সক্ষম হব। ব্যৱসায়ৰ অস্থিৰতা নাইকিয়া হ’ব। পাৰিবাৰিক সম্পৰ্কত সম্প্ৰীতি বৃদ্ধি পাব। আনৰ সমস্যাৰ সৈতে নিজকে বিভ্ৰান্ত নকৰিব। ঘৰৰ পৰিৱেশ অতি মনোৰম হ’ব। লেনদেন সাৱধানে কৰক। মাতৃৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব পাৰিব।

সিংহ ৰাশি- পুৰণি স্তব্ধ কামটো সম্পূৰ্ণ হোৱাত আপুনি বহুত সুখী হ’ব। কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। সামাজিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী হ’ব। চৰকাৰী কাম কৰা লোকসকলৰ বাবে দিনটো কিছু প্ৰত্যাহ্বানমূলক হ’ব। পত্নীৰ সৈতে কিছু মতানৈক্য থাকিব পাৰে। অৱশ্যে শীঘ্ৰেই সেয়া আঁতৰ হব। পিতৃৰ পৰা অৰ্থলাভ কৰিব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- ব্যৱসায় সম্পৰ্কীয় লেনদেনত হোৱা বিভ্ৰান্তিৰ বাবে সমস্যা হ’ব পাৰে। আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। অংশীদাৰিত্বৰ সৈতে বুজাবুজিৰ প্ৰয়োজন। শিক্ষাৰ্থীসকলে অধ্যয়নৰ বিষয়ে অসাৱধান হ’ব পাৰে। আপুনি কাম এটা সম্পূৰ্ণ কৰাৰ বিষয়ে বিভ্ৰান্ত হ’ব। পত্নীৰ পৰা সুখবৰ লাভ কৰিব। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- কোনোবাই আপোনাক প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে। হজম সম্পৰ্কীয় শাৰিৰীক সমস্যা থাকিব পাৰে। কথাত কঠোৰতাৰ প্ৰভাৱ থাকিব। আপুনি আপোনাৰ সমস্যাবোৰ আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব। আপুনি ঋণৰ পৰিমাণ পৰিশোধ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপোনাৰ সম্পদ বৃদ্ধি হ’ব। ব্যৱসায়ত নজৰ নিদিলে লোকচানৰ সন্মুখীন হবলগীয়া হব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰত নতুন সুযোগ পাব পাৰে। ব্যৱসায়ত লাভ বৃদ্ধি হব। আপোনাৰ আচৰণে আজি আনক প্ৰভাৱিত কৰিব পাৰে। সামাজিক স্থানত সন্মান বৃদ্ধি পাব। আপুনি বৃদ্ধসকলৰ অভিজ্ঞতাৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব। আত্মীয়সকলৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। পত্নীৰ সৈতে কিছু অন্তৰংগ মুহূৰ্ত পাৰ কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়িক কাৰণত ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আপুনি সামাজিক কামৰ পৰা সন্তুষ্টি লাভ কৰিব। সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। কোনো এক ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। স্থগিত কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰাত অৱহেলা নকৰিব। বিনিয়োগ সম্পৰ্কীয় কাম সহজে সম্পূৰ্ণ হব। শিশুৰ পৰা ভাল খবৰ লাভ কৰিব পাৰে। নিয়োগকৰ্তাৰ দৰমহা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আজি যিকোনো বিপদজনক কাম কৰাৰ পৰা আঁতৰি থাকক। ব্যয় অধিক হব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক সুন্দৰ দিন হ’ব। আনৰ পৰা প্ৰশংসা লাভ কৰিবলৈ সক্ষম হব। আপোনাৰ কৰ্মই আজি উচ্চ বিষয়াক প্ৰভাৱিত কৰিব। আপুনি আপোনাৰ ত্ৰুটিবোৰ নিয়ন্ত্ৰণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। সম্পদ বৃদ্ধি হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষাত সফলতা লাভ কৰিব পাৰে। বিদেশ ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে। বিত্তীয় পৰিস্থিতি উন্নত হব।

কুম্ভ ৰাশি- আপুনি আজি ভ্ৰমণলৈ যাব লাগিব পাৰে। নিজকে সংগঠিত আৰু শৃংখলাবদ্ধ কৰি ৰাখিব। আপুনি আপোনাৰ দায়িত্বৰ প্ৰতি অনুগত হ’ব। বিষয়াসকলৰ সৈতে অত্যাধিক তৰ্ক নকৰিব। অনিয়ন্ত্ৰিত খাদ্যৰ বাবে পেটৰ বিষত ভূগিব পাৰে। কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰাৰ সময়ত খৰখেদা নকৰিব। আজি কোনো সম্পদ আপুনি হেৰুৱাবলগীয়া হব পাৰে। সেয়ে সাৱধান হওক।

মীন ৰাশি- আৰ্থিকভাৱে লাভান্বিত হ’ব। আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা আনন্দদায়ক দিন হিচাপে প্ৰমাণিত হ’ব। পত্নীৰ পৰা উপহাৰ লাভ কৰিব পাৰে। কথাত শালীনতা বৰ্তাই ৰাখক। বিবাহিত জীৱনত প্ৰেম বৃদ্ধি হ’ব। সৃষ্টিশীল কামত অংশগ্ৰহণ কৰক। কৰ্মৰ খাতিৰত আজি ভ্ৰমণ কৰিব লাগিব পাৰে। পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ সৈতে আজি সামান্য মতভেদ ঘটিব পাৰে। ৰাজনীতিৰ সৈতে জড়িত সকলৰ বাবে দিনটো শুভ।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button