অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৩ নৱেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ

মেষ ৰাশি- মনত শান্তি থাকিব। ব্যৱসায়ৰ উন্নতি হ’ব, কিন্তু ইয়াতকৈ বেছি পৰিশ্ৰম হ’ব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। পৰিয়ালৰ সহায় পাব। খৰচ বেছি হ’ব। বাক্যত মধুৰতা থাকিব। এলাহ অতিমাত্ৰা হ’ব পাৰে। আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। ঘৰতে হ’ব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। হতাশা আৰু অসন্তুষ্টিৰ অনুভূতি আহিব। খং আৰু উত্তেজনাৰ অতিৰিক্ততাও হ’ব পাৰে। কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। সন্মান অৰ্জন হ’ব।

বৃষ ৰাশি- পৰিয়ালৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। লিখা-বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা থাকিব। আয় বাঢ়িব পাৰে। মনত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। যাত্ৰাটো সুখকৰ হ’ব। খৰচ বেছি হ’ব। প্ৰকৃতিত খিংখিঙীয়াতা থাকিব। পত্নীৰ লগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। পিতৃৰ সহায় সহযোগিতা পাব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সজাগ হওক। মাতৃৰ পৰা ধন লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- ধৈৰ্য্য ধৰক। অতিমাত্ৰা খং আৰু আবেগ পৰিহাৰ কৰক। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। কাম বেছি হ’ব। মন অস্থিৰ হ’ব পাৰে। শৈক্ষিক কামৰ প্ৰতি সচেতন হওক। আয় বাঢ়িব। কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তিৰ সন্দৰ্ভত বিবাদৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- আত্মবিশ্বাস কমি যাব। ধৰ্মৰ প্ৰতি ভক্তি বাঢ়িব। শিশুৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। চিকিৎসাৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে। পৰিয়ালৰ সহায় পাব। মনটো সুখী হ’ব। চাকৰিটোত আগবাঢ়ি যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। হয়তো আন ঠাইলৈ যাব লাগিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। শিশুটিৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনা সৃষ্টি হৈছে। মাতৃৰ সমৰ্থন পাব। নতুন লাভৰ সুযোগ উপলব্ধ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- মনত শান্তি থাকিব, কিন্তু ধৈৰ্য্য ধৰিব। খং পৰিহাৰ কৰক। শৈক্ষিক কামত মনোনিৱেশ কৰক। বিঘিনি আহিব পাৰে। বিদেশ ভ্ৰমণতো যাব পাৰে। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাইছে। উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব। পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধা হব পাৰে। বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। দীৰ্ঘদিন ধৰি বাকী থকা কামবোৰ কৰা হ’ব। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। ভাতৃৰ সমৰ্থন পাব।

কন্যা ৰাশি- পঢ়া-শুনাৰ প্ৰতি আগ্ৰহ থাকিব। শৈক্ষিক আৰু গৱেষণামূলক কামত সফলতা হ’ব, কিন্তু পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মনৰ শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। খৰচ বেছি হ’ব। পৰিয়ালৰ সহায় পাব। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কষ্টৰ প্ৰচুৰতা থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে। ধনৰ নতুন উৎসৰ সৃষ্টি হ’ব। মানসিক শান্তিৰ বাবে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়িক অৱস্থাৰ উন্নতি হ’ব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। কিছুমান পুৰণি বন্ধু লগ পাব পাৰে। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুযোগ বিচাৰি পাব পাৰে। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হব। আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। খং পৰিহাৰ কৰক। কামৰ ক্ষেত্ৰখনত পৰিৱৰ্তন হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কাম বেছি হ’ব। পাব পিতৃৰ সমৰ্থন। মনটো সুখী হ’ব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। শৈক্ষিক কামৰ বাবে বিদেশ ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। অত্যধিক খং পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত পাৰ্থক্য বাঢ়িব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। শিশুটিৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- চাকৰিত বিষয়াৰ লগত সমন্বয় বজাই ৰাখক। কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্বও থাকিব পাৰে। শ্ৰম বেছি হ’ব পাৰে। বাক্যৰ প্ৰভাৱ বাঢ়িব। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। শৈক্ষিক আৰু গৱেষণামূলক কামৰ সুখদায়ক ফলাফল আহিব। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। কামৰ প্ৰতি উৎসাহ থাকিব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় সংগীতৰ অনুষ্ঠান থাকিব পাৰে। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক।

মকৰ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস থাকিব। বাক্যত মধুৰতা থাকিব। কামৰ ক্ষেত্ৰখনৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। কাম বেছি হ’ব। ব্যৱসায়িক অৱস্থাৰ উন্নতি হ’ব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। বন্ধুৰ সহায়ত কৰ্মসংস্থাপনৰ সুবিধা বিচাৰি পাব পাৰে। কথা-বতৰাত ধৈৰ্য্য ধৰিব। সঞ্চিত ধন হ্ৰাস পাব পাৰে। কোনো ৰাজনীতিবিদক লগ পাব পাৰে। দীঘলীয়া যাত্ৰাত যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- মন সুখী হৈ থাকিব, কিন্তু আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। কথা-বতৰাত ধৈৰ্য্য ধৰিব। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ সহায় পাব, কিন্তু কামৰ ক্ষেত্ৰ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। চাকৰিটোত কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। বহুত কষ্ট কৰিব লাগিব। কথাত কোমলতা থাকিব। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আয়ৰ ক্ষেত্ৰত অসুবিধা হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- যিকোনো পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তি পাব পাৰে। চাকৰিটোত বহিঃৰাজ্য ভ্ৰমণৰ সুযোগ পাব পাৰে। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। পুৰণি বন্ধুৰ সৈতে পুনৰ সংযোগ স্থাপন কৰিব পাৰে। বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব পাৰে। আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতি মনত থাকিব। কামৰ পৰিসৰ বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। আয়ো বৃদ্ধি পাব পাৰে। পাৰিবাৰিক সমস্যা বাঢ়িব পাৰে। ব্যৱসায়ত অসুবিধা হ’ব পাৰে। সজাগ হওক।

Related Articles

Back to top button