অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৯ অক্টোবৰ, শনিবাৰ

মেষ ৰাশি- মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। চাকৰিটোত বিষয়াসকলে সহায় পাব, কিন্তু স্থান সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনাও আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কঠোৰ পৰিশ্ৰম থাকিব। মনটো সুখী হ’ব। শৈক্ষিক কামত অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা আছে। হয়তো দূৰৈৰ ঠাইলৈ যাব লাগিব। আয় বাঢ়িব। কথা-বতৰাত ধৈৰ্য্য ধৰিব। পত্নীৰ সমৰ্থন পাব। খৰচ বেছি হ’ব।

বৃষ ৰাশি- মন শান্ত হৈ থাকিব, কিন্তু আত্মবিশ্বাস কমি যাব। পৰিয়ালৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। বন্ধুৰ সহায় লব পাৰিব। অজ্ঞাত ভয়ত আপুনি অশান্তি পাব পাৰে। পাৰিবাৰিক সমস্যাৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিয়ক। ল’ৰা-ছোৱালীৰ সুখৰ সুফল পাব। আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। খং আৰু আবেগৰ অতিৰিক্ততা থাকিব। কৰ্মৰ বাবে ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি– সচেতন হওক, অপ্ৰয়োজনীয় খং পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালত শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। বন্ধু এজন আহিব পাৰে। আয় বাঢ়িব। মনটো সুখী হ’ব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাইছে। নেতিবাচক চিন্তাৰ প্ৰভাৱ পৰিব। অতিৰিক্ত খৰচৰ ফলত ধনৰ অভাৱ হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে।

কৰ্কট ৰাশি- আত্মবিশ্বাস কমি যাব। মন অস্থিৰ হৈ পৰিব। চাকৰিটোত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। কামৰ পৰিসৰ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। কাম বেছি হ’ব। সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব পাৰে। চাকৰিটোত কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। অভিভাৱকৰ সমৰ্থন পাব। খং বেছি হ’ব পাৰে। আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। কৰ্মক্ষেত্ৰত প্ৰতিকূলতাৰ সন্মুখীন হ’বলগীয়া হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- মন বিচলিত হ’ব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। সচেতন হওক, অপ্ৰয়োজনীয় খং আৰু তৰ্ক-বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকক। ব্যৱসায়ৰ সম্প্ৰসাৰণত ভাতৃ-ভগ্নীৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব পাৰে। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। বাহনৰ ৰক্ষণাবেক্ষণৰ খৰচ বৃদ্ধি পাব পাৰে। শৈক্ষিক কামত সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ লগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব।

কন্যা ৰাশি- সচেতন হওক, অপ্ৰয়োজনীয় খং পৰিহাৰ কৰক। পঢ়াৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। শৈক্ষিক আৰু গৱেষণামূলক কামত আপুনি সফল হ’ব। আপুনি সন্মান পাব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। পৰিয়ালত সন্মান থাকিব। পৰিয়ালৰ এগৰাকী মহিলাৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। মনত শান্তি থাকিব, কিন্তু নেতিবাচক চিন্তাৰ প্ৰভাৱো থাকিব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান অনুষ্ঠিত হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আত্মবিশ্বাস প্ৰচুৰ হ’ব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে। পৰিয়ালত সন্মান থাকিব। কোনো অট্টালিকা বা সম্পত্তিৰ সম্প্ৰসাৰণ হ’ব পাৰে। চাকৰিটোত কামৰ পৰিসৰ বৃদ্ধি পাব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। মনত শান্তি থাকিব। পৰিয়ালৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। আশা আৰু হতাশাৰ অনুভূতি মনত থাকিব। বিবাহিত জীৱনত অসুবিধা আহিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি– মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টিৰ অনুভূতি আহিব। পাৰিবাৰিক জীৱন কঠিন হ’ব পাৰে। শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। বাক্যত মধুৰতা থাকিব। টকাৰ পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। ব্যৱসায়ৰ সম্প্ৰসাৰণ হ’ব। পিতৃৰ পৰা টকা পাব পাৰে। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। খৰচ বেছি হ’ব। অভিভাৱকৰ পৰাও সহযোগিতা থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি– আত্মনিৰ্ভৰশীল হওক। অপ্ৰয়োজনীয় খং আৰু তৰ্ক-বিতৰ্কৰ পৰা আঁতৰি থাকক। পৰিয়ালৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। ভ্ৰমণ সুখদায়ক হ’ব। বহুত কষ্ট কৰিব লাগিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে। সন্মান বাঢ়িব। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাইছে। আন কোনোবা ঠাইলৈও যাব লগা হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- বহুত আত্মবিশ্বাস থাকিব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সতৰ্ক হওক। এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিব পাৰে। আয় বাঢ়িব। পৰিয়ালৰ সৈতে কোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। ভ্ৰমণ সুখদায়ক হ’ব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। মন অস্থিৰ হৈ পৰিব। কথাত কঠোৰতাৰ প্ৰভাৱ পৰিব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। শিক্ষাৰ কামত বহিঃৰাজ্যলৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি– সচেতন হওক, অত্যধিক খং পৰিহাৰ কৰক। চাকৰিটোত উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। আয় বাঢ়িব, কিন্তু খৰচো বাঢ়িব। মনত শান্তি থাকিব। লেখা আৰু বৌদ্ধিক কামত আপুনি সন্মান পাব। কাম বেছি হ’ব। আয় বাঢ়িব। আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰি পৰিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। অপৰিকল্পিত খৰচ বৃদ্ধি পাব।

মীন ৰাশি- আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে ভৰি পৰিব, কিন্তু মনত নেতিবাচক চিন্তাৰ পৰা আঁতৰি থাকক। পৰিয়ালৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পাব পিতৃৰ সহায়। সম্পত্তি সম্প্ৰসাৰণ কৰিব পাৰে। আয় বাঢ়িব। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। পত্নীৰ লগত বিবাদ হ’ব পাৰে। চাকৰিটোত উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে।

Related Articles

Back to top button