অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৫ অক্টোবৰ, মঙলবাৰ

মেষ ৰাশি- পাৰিলে আজি ভ্ৰমণৰ পৰা বিৰত থাকক। ভ্ৰমণকালত শাৰীৰিক আৰু মানসিক সমস্যাই দেখা দিব পাৰে। কমিচন বা ৰয়েল্টিৰ পৰা আপুনি লাভৱান হ’ব। পৰিয়ালৰ সৈতে সদ্ভাৱ বৃদ্ধি পাব। ৰাজনৈতিক লাভ অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। ব্যৱসায়ত বিশেষভাৱে নজৰ ৰাখক। আনৰ দ্বাৰা প্ৰতাৰিত হোৱাৰ পৰা সাৱধান হওক। পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে অনুকূল হব। আজি আপোনাৰ ইচ্ছা পূৰণ হব। আপুনি আৰ্থিক বিষয়ত সুবিধা লাভ কৰিব। ভৱিষ্যতক ভাল কৰাৰ বাবে নতুন পদক্ষেপ ল’ব। পৰিস্থিতি আপোনাৰ পক্ষত থাকিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হ’ব। ব্যৱসায়ক লৈ নতুন পৰিকল্পনা আপোনাৰ মনলৈ আহিব পাৰে। বিশ্বাসযোগ্য লোকৰ পৰা সময়মতে পৰামৰ্শ আৰু সহায় লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- আজি পত্নীৰ লগত কিছু বিভাজনৰ বাবে আপোনাৰ মানসিক উদ্বেগ অলপ বাঢ়িব পাৰে। ব্যৱসায় বা চাকৰিৰ লক্ষ্যও পূৰণ কৰিব পাৰে। জীৱনৰ প্ৰতি এক ইতিবাচক দৃষ্টিভংগী ৰাখি যিকোনো নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰে। য’ত আপুনি অপৰিসীম ধন-সম্পত্তি লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। দিনটো ব্যস্ততাৰে পাৰ হ’ব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যক লৈ চিন্তিত হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি​​- আপোনাৰ শক্তিৰ মাত্ৰা বৃদ্ধি কৰিবলৈ সম্পূৰ্ণ বিশ্ৰাম লওক, কাৰণ এটা ক্লান্ত শৰীৰে মনকো ক্লান্ত কৰি পেলায়। আপুনি আপোনাৰ প্ৰকৃত সম্ভাৱনাক চিনি পাব লাগিব, কাৰণ আপোনাৰ ইচ্ছাশক্তিৰ অভাৱ, সামৰ্থ্যৰ অভাৱ। মাত্ৰ এটা দিনৰ কথা মনত ৰাখি জীয়াই থকাৰ অভ্যাসৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাওক আৰু মনোৰঞ্জনৰ বাবে বেছি সময় আৰু ধন খৰচ নকৰিব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ দিনটো স্বাভাৱিক হৈ পৰিব। আজি আপুনি সম্পূৰ্ণ কৰিব বিচৰা কামটোত কিছু বাধা আহিব পাৰে। পুৰণি বন্ধু এজনৰ ঘৰলৈ যাব পাৰে। সম্পৰ্ক উন্নত কৰাৰ বাবে আজি এটা ভাল দিন। ঘৰুৱা ব্যয় অধিক বৃদ্ধি পাব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে পৰিয়াল তথা বন্ধুৰ সহায় লাভ কৰিব পাৰিব। পত্নীৰ পৰামৰ্শত আজি গুৰুত্ব দি সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰক।

কন্যা ৰাশি- বিত্তীয় পৰিস্থিতি আজি শক্তিশালী হ’ব। পাবলগীয়া ধন আজি লাভ কৰিব পাৰে। অৱশ্যে অত্যাধিক খৰছত আজি আপুনি নিয়ন্ত্ৰণ ৰখা প্ৰয়োজন। আপুনি নতুন ব্যৱসায়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। কাৰোবাৰ পৰা বস্ত্ৰ আদি উপহাৰ লাভ কৰিব পাৰে। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণে মন প্ৰফুল্লিত কৰিব। মানসিক সুখ বৃদ্ধি পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- স্বাস্থ্যৰ ক্ষেত্ৰত দিনটো বৰ ভাল। আপোনাৰ সুখে আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি কৰিব। আবদ্ধ বিষয়বোৰ আৰু জটিল হৈ পৰিব আৰু অত্যাধিক খৰছে চিন্তিত কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সকলো ঋণ পৰিশোধ কৰিব পাৰিব। দাম্পত্য জীৱনত সুখ বৃদ্ধি পাব। এজন বন্ধুৰ সহায়ত নতুন সংস্থাপনৰ বাট মুকলি হ’ব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এক সুন্দৰ দিন হ’ব। আজি আপোনালোকৰ প্ৰচেষ্টা সম্পূৰ্ণ সফল হব। আজিৰ দিনটো হ’ব বন্ধু-বান্ধৱ আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে এক সুখৰ দিন। আপোনাৰ ব্যক্তিত্ব আকৰ্ষণীয় হ’ব। আপোনাৰ সন্দেহও দূৰ হ’ব। পৰিয়াল আৰু সমাজৰ সদস্যসকলে আপোনাক বহুত সহায় কৰিব পাৰে। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি পৰিয়ালত সুখ আৰু শান্তি থাকিব। কোনো এক গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত আজি আপুনি গ্ৰহণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক পৰিশ্ৰম হ’ব। অৱশ্যে পৰিশ্ৰম অনুসৰি আজি আপুনি লাভ অৰ্জনতো সফল হ’ব। হঠাতে আৰ্থিক লাভ হ’ব পাৰে। নিজৰ অতিৰিক্ত সময় নিস্বাৰ্থ সেৱাত ব্যৱহাৰ কৰক। পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

মকৰ ৰাশি- যিকোনো ডাঙৰ নতুন ধাৰণাই আপোনাক আৰ্থিক সুবিধা দিব। ঘৰত কিছু পৰিৱৰ্তন হোৱাৰ বাবে পত্নীৰ লগত বিবাদ হ’ব পাৰে। ব্যক্তিগত বিষয়সমূহ নিয়ন্ত্ৰণত থাকিব। আপোনাৰ চুম্বকীয় আৰু সজীৱ ব্যক্তিত্বই আপোনাক সকলোৰে বাবে আকৰ্ষণৰ কেন্দ্ৰ কৰি তুলিব। বাহন আদি ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ী সকলৰ বাবে দিনটো শুভ।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ আধ্যাত্মিকতাৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। আপুনি হয়তো কোনো ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। আজি সুখ বৃদ্ধি পাব। স্বাস্থ্য ভালে থাকিব। আনক সহায় কৰাৰ মানসিকতা আজি গঢ় লৈ উঠিব। দিনটোৰ শেষত কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। শিক্ষাৰ্থী সকলে সফলতা লাভ কৰিবলৈ অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো ব্যৱসায়ী সকলৰ বাবে বহুত ভাল দিন হব। আপুনি হয়তো কিছু অতিৰিক্ত কষ্ট কৰিব লাগিব। পৰিয়ালত চলি থকা সমস্যাবোৰ ক্ৰমান্বয়ে সমাধান হ’ব পাৰে। সংগীৰ কিছুমান কথা আওকাণ কৰিব লাগিব। আনক উপহাস কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। ব্যৱসায়িক সিদ্ধান্ত গ্ৰহণ কৰাৰ পূৰ্বে জ্যেষ্ঠজনৰ পৰামৰ্শ লওক। ধন লাভ হ’ব পাৰে।

Related Articles

Back to top button