অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৮ অক্টোবৰ, মঙলবাৰ

মেষ ৰাশি- মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। অভিভাৱকৰ পৰা সহায় থাকিব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি গুৰুত্ব দিয়ক। ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তনৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। আত্মবিশ্বাস প্ৰচুৰ হ’ব। সন্তানৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। ধৈৰ্য্য কমি যাব। অভিভাৱকৰ স্বাস্থ্যই চিন্তিত কৰিব পাৰে। শৈক্ষিক কামত অসুবিধা হ’ব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস থাকিব। ব্যৱসায়ৰ পৰা টকা আহিব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। কাম বেছি হ’ব। বাক্যত থাকিব মধুৰতা। শৈক্ষিক কামৰ উন্নতি হ’ব। স্থবিৰ হৈ থকা যিকোনো ধন আদায় কৰিব পাৰিব। আনক মানসিক আঘাত দিয়াৰ পৰা বিৰত থাকক। পৰিয়ালৰ সহায় লাভ কৰিব। শিশুটিৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। পদোন্নতিৰ যোগ আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- সচেতন হওক। খং কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। মনটো বিক্ষিপ্ত হ’ব পাৰে। পৰিয়ালত শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। চাকৰিটোত কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। কাম বেছি হ’ব। ব্যৱসায়িক অৱস্থা সন্তোষজনক হ’ব। লাভৰ সুযোগ থাকিব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। অপ্ৰয়োজনীয় মানসিক চাপ কম কৰিব পাৰিব। আৰ্থিক পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব। ব্যৱসায়ৰ উন্নতি হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- চাকৰিটোত উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব। ব্যৱসায় বৃদ্ধি পাব। লাভৰ সুযোগ থাকিব। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। মানসিক শান্তিৰ বাবে হয়তো ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সহায় লাভ কৰিব। খৰচ বাঢ়িব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধা হ’ব পাৰে। ইচ্ছাৰ বিৰুদ্ধে যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বাঢ়িব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। লাভৰ সুযোগ থাকিব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। অধ্যয়নৰ প্ৰতি ৰাপ বৃদ্ধি পাব। শৈক্ষিক কামত সন্মান অৰ্জন কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়ত লাভৰ সুযোগ থাকিব। পৰিয়ালৰ সৈতে ধৰ্মীয় ঠাইলৈ ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। বন্ধুৰ সহায় লব পাৰিব। গৃহ ৰক্ষণাবেক্ষণৰ খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- মনটো সুখী হ’ব, কিন্তু খং কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। পৰিয়ালৰ সহায় লাভ কৰিব। লেখা আৰু বৌদ্ধিক কৰ্মই সন্মান কঢ়িয়াই আনিব পাৰে। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। বিষয়াসকলে চাকৰিটোত সহায় লাভ কৰিব। পিতৃৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। পত্নীয়ে সমৰ্থন পাব। মাতৃৰ পৰা অৰ্থ লাভ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে। বস্ত্ৰ আদিৰ বাবদ খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সহায় লাভ কৰিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হব। শিশুটিৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ ওপৰত খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। মনত নেতিবাচক চিন্তাৰ প্ৰভাৱ পৰিব। বন্ধুৰ সহায়ত ক্ষেত্ৰখনত নতুন নতুন সুযোগ বিচাৰি পাব পাৰে। পুৰণি বন্ধুৰ লগত ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। মন প্ৰফুল্লিত হৈ থাকিব। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। ব্যৱসায়ত আয় বৃদ্ধি পাব। বস্ত্ৰ আদি উপহাৰ হিচাপে পাব পাৰে। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মবোজা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। বাক্যত থাকিব মধুৰতা। বিত্তীয় পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব। ধন লাভ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- অতিমাত্ৰা ক্ষোভ আৰু আবেগৰ পৰা বিৰত থাকক। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুবিধা বিচাৰি পাব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কামৰ বোজা বৃদ্ধি পাব। শিশুৰ সুখ বৃদ্ধি পাব। ধৰ্মৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধা থাকিব। পৰিয়ালটোত থাকিব সুখ আৰু শান্তি। প্ৰতিপত্তি বৃদ্ধি পাব। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা থাকিব পাৰে। খৰচ বেছি হ’ব। শৈক্ষিক কামত আকাংক্ষিত সফলতাৰ সম্ভাৱনা আছে।

মকৰ ৰাশি- বহুত আত্মবিশ্বাস থাকিব, কিন্তু আত্মসংযম থাকক। অপ্ৰয়োজনীয় খঙৰ পৰা বিৰত থাকক। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তনৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। নতুন কিবা এটা শিকাৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হব। শৈক্ষিক আৰু বৌদ্ধিক কামত সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হব। চাকৰিটোত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। হয়তো দীঘলীয়া যাত্ৰাত যাব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- স্বাৱলম্বী হওক। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। শৈক্ষিক কামত অসুবিধা হ’ব পাৰে। সজাগ থাকক। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। মনত উত্থান-পতন হ’ব। খৰচ বেছি হ’ব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। কথা বতৰাত শালীনতা বৰ্তাই ৰাখক। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে। আজি কাৰোবাৰ পৰা উপহাৰ লাভ কৰিব পাৰে। ব্যৱসায়িক কাৰণত ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- শৈক্ষিক কামত আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। সন্মান অৰ্জন কৰিব পাৰিব। ব্যৱসায়ৰ পৰা লাভ হ’ব। ব্যৱসায়ৰ বাবে বিদেশ ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব পাৰে। পৰিয়ালটোত থাকিব সুখ আৰু শান্তি। ব্যৱসায়ত অগ্ৰগতি হ’ব। আয় বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। অত্যধিক খং কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য বাঢ়িব।

Related Articles

Back to top button