অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৭ অক্টোবৰ, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- মন সুখী হৈ থাকিব, কিন্তু অপ্ৰয়োজনীয় ক্ষোভ আৰু বিতৰ্কৰ পৰা বিৰত থাকক। শিশুটিৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। খৰচ বাঢ়িব। অভিভাৱক সকলৰ সহায় লাভ কৰিব। চাকৰিটোত উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা সহায় লাভ কৰিব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। শিশুৰ সুখ বৃদ্ধি পাব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা থাকিব পাৰে। মাতৃৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- ধৈৰ্য্য ধৰক। খং আৰু অপ্ৰয়োজনীয় যুক্তি-তৰ্কৰ পৰা বিৰত থাকক। শিল্প বা সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। আপুনি হয়তো কোনোবা পুৰণি বন্ধুক লগ পাব। উপহাৰ হিচাপে পাব পাৰে বস্ত্ৰ। মনটো সুখী হব। ব্যৱসায়িক কাৰণত ভ্ৰমণ কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। মাতৃৰ পৰা ধন-সম্পত্তি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। মনত শান্তি থাকিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হব। শৈক্ষিক কামত ব্যাঘাত জন্মিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- মন সুখী হব, কিন্তু ধৈৰ্য্য বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। আজি পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। অভিভাৱকৰ সহায় লাভ কৰিব। বস্তুগত সুখ বাঢ়িব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অশান্তি হ’ব পাৰে। দীৰ্ঘদিন ধৰি বাকী থকা কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। যিকোনো সম্পত্তিৰ পৰা উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস গঢ়ি তোলাৰ সম্ভাৱনা আছে। শিক্ষামূলক কামত বহিঃৰাজ্যলৈ যাব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- অভিভাৱকৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। চিকিৎসাৰ ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব। মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টিৰ অনুভূতি থাকিব। পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। ধৰ্মীয় কামত নিয়োজিততা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা থাকিব পাৰে। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণ হ’ব পাৰে। ভাতৃৰ সহায় লাভ কৰিব পাৰিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হব। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিশ্ৰম বৃদ্ধি পাব পাৰে। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সহায়ত নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আত্মসংযত হওক। কথা-বতৰাতো ধৈৰ্য্য ধৰক। এটা সম্পত্তি উপাৰ্জনৰ উৎস হৈ উঠিব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। পৰিয়ালটোত থাকিব সুখ আৰু শান্তি। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। চাকৰিটোত কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। ধৈৰ্য্য হ্ৰাস পাব। কথাত কঠোৰতাৰ প্ৰভাৱ পৰিব। শৈক্ষিক কামত বাধা আহিব পাৰে। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সহায় লাভ কৰিব। মনটো সুখী হব।

কন্যা ৰাশি- আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হব। অতি উৎসাহী হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হব। মানসিক শান্তি বজাই ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰক। বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ত থাকিব। সচেতন হওক। বাহন আদি ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। খৰচ বেছি হ’ব। চাকৰিটোত বিষয়াসকলৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। উপাৰ্জনৰ উৎস থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হব। বন্ধুৰ পৰা টকা পাব পাৰে। খৰচ বেছি হ’ব। পূৰ্বপুৰুষৰ সম্পত্তি অধিগ্ৰহণ কৰিব পাৰে। পৰিশ্ৰম অধিক হ’ব। স্বাৱলম্বী হওক। ব্যৱসায়িক অৱস্থা উন্নত হ’ব। পাব পিতৃৰ সমৰ্থন। মনত নেতিবাচক চিন্তাৰ প্ৰভাৱ পৰিব। পৰিয়ালটোৰ এগৰাকী বৃদ্ধা মহিলাৰ পৰা টকা পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। ইচ্ছাৰ বিপৰীতে চাকৰিটোত অতিৰিক্ত দায়িত্ব পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস পাব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ বাবে পিতৃৰ পৰা টকা পাব পাৰে। অতিমাত্ৰা খং আৰু আবেগ পৰিহাৰ কৰক। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। বৌদ্ধিক কৰ্মৰ পৰা আয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। মনত খং আৰু অসন্তুষ্টিৰ ক্ষণবোৰ ৰৈ যাব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। ব্যৱসায়িক অৱস্থা উন্নত হ’ব। আয় বৃদ্ধি হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- পৰিয়ালৰ সহায় লাভ কৰিব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে। পৰিয়ালত সন্মান আৰু সমৃদ্ধি বৃদ্ধি পাব। বন্ধুৰ সহায় লাভ কৰিব। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। চাকৰিটোত দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা সহায় লাভ কৰিব পাৰিব। শৈক্ষিক আৰু বৌদ্ধিক কামৰ সুখদায়ক ফল পাব। আয়ৰ অৱস্থা উন্নত হ’ব। দীৰ্ঘদিনীয়া বিবাদ নিষ্পত্তি হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বহুত হব, কিন্তু আত্মসংযম থাকক। অপ্ৰয়োজনীয় খংৰ পৰা বিৰত থাকক। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। ব্যৱসায়ত পৰিৱৰ্তনৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হব। শৈক্ষিক আৰু বৌদ্ধিক কামত সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হব। চাকৰিটোত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। গৃহ সজ্জা বা মেৰামতিৰ কামত ধন ব্যয় হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- নেতিবাচক চিন্তাৰ পৰা আঁতৰি থাকক। পৰিয়ালৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। দুঃচিন্তাই আপোনাক হতাশ কৰিব পাৰে। বন্ধুৰ সহায় লব পাৰিব। ব্যৱসায়ত লাভ বৃদ্ধি হ’ব। বস্ত্ৰৰ প্ৰতি ৰাপ বৃদ্ধি পাব। শিশুৰ সুখ বৃদ্ধি পাব। খৰচ বেছি হ’ব। হতাশা আৰু অসন্তুষ্টিৰ অনুভৱ হ’ব। খৰচ বেছি হ’ব। পূৰ্বপুৰুষৰ যিকোনো সম্পত্তিৰ পৰা টকা পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পত্নীৰ লগত মতানৈক্য হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। চাকৰিটোত উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰ বৃদ্ধি পাব। আয়ো বৃদ্ধি পাব। বাহনৰ আদি ক্ৰয়ৰ সম্ভাৱনা আছে। মনটো বিক্ষিপ্ত হ’ব পাৰে। শিশুটিৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। অপৰিকল্পিত খৰচ বাঢ়িব। বন্ধুৰ সহায়ত ব্যৱসায়ৰ সুযোগ বিচাৰি পাব পাৰে। কামৰ প্ৰতি উৎসাহ আৰু আগ্ৰহ থাকিব। প্ৰতিপত্তি বৃদ্ধি পাব।

Related Articles

Back to top button