অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৩ অক্টোবৰ, বৃহস্পতিবাৰ

মেষ ৰাশি- নিজকে সংযত ৰাখক। আপুনি হয়তো কোনো অজ্ঞাত ভয়ত অশান্তি পাব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে। খৰচ বাঢ়িব। সামাজিক কামত সন্মান পাব। ব্যৱসায়ত লাভ বৃদ্ধি হ’ব। সঞ্চিত ধন-সম্পত্তিও বৃদ্ধি পাব। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। পত্নীৰ লগত মতানৈক্য বৃদ্ধি পাব পাৰে। কাপোৰৰ খৰচ বৃদ্ধি হ’ব। হয়তো ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- মন শান্ত হৈ থাকিব, কিন্তু চিন্তাৰ উত্থান-পতন হ’ব। শিশুৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। বন্ধুৰ পৰা বস্ত্ৰ উপহাৰ পাব পাৰে। পৰিয়ালটোত থাকিব সুখ আৰু শান্তি। দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে। সন্মান আৰু প্ৰতিপত্তি বাঢ়িব। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত কষ্ট বৃদ্ধি পাব। খৰচ বাঢ়িব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটোত ধৰ্মীয় স্থানলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। পৰিয়ালটো আপোনাৰ লগত থাকিব। ভাল অৱস্থাত থাকিব। খৰচ বাঢ়িব। ভ্ৰমণ কষ্টদায়ক হ’ব পাৰে। অভিভাৱক সকলৰ সহায় লাভ কৰিব। গৃহ নিৰ্মাণ আৰু সুবিধাসমূহ সম্প্ৰসাৰণৰ ক্ষেত্ৰত খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব। ব্যৱসায়িক অৱস্থা উন্নত হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- আশা আৰু হতাশাৰ অনুভৱ মনত থাকিব পাৰে। অভিভাৱকৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। পত্নীৰ সমৰ্থন পাব। শৈক্ষিক কামত অসুবিধা হ’ব পাৰে। সজাগ থাকক। বৌদ্ধিক কামবোৰ ধন উপাৰ্জনৰ মাধ্যম হৈ উঠিব পাৰে। কাম বেছি হ’ব। ধৰ্মীয় কাম-কাজত ব্যস্ততা থাকিব। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। চাকৰিটোত বহিঃৰাজ্য ভ্ৰমণ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। বাহন ক্ৰয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। আয় সন্তোষজনক হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হব। খং কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। চাকৰিৰ সাক্ষাৎকাৰত আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। চৰকাৰৰ পৰা সমৰ্থন থাকিব, কিন্তু স্থান সলনি হ’ব পাৰে। মনত শান্তি থাকিব। পৈতৃক সম্পত্তি লাভ কৰিব পাৰে। পৰিয়ালটোত থাকিব সুখ আৰু শান্তি। শিশুৰ সুখ বৃদ্ধি পাব। শৈক্ষিক কামত অসুবিধা হ’ব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। কাম বেছি হ’ব।

কন্যা ৰাশি- পঢ়া-শুনাৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুবিধা বিচাৰি পাব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। মনত শান্তি আৰু সুখৰ অনুভূতি থাকিব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হব। উচ্চ শিক্ষাৰ বাবে বিদেশলৈ যাব পাৰে। সুখৰ হ’ব বিবাহিত জীৱন। বস্ত্ৰ আদিৰ খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। সঞ্চিত ধন হ্ৰাস হ’ব পাৰে। শিক্ষাত ব্যাঘাত জন্মিব পাৰে। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- মন অস্থিৰ হৈ পৰিব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি হয়তো পৰিয়ালৰ পৰা আঁতৰি আন কোনোবা ঠাইলৈ যাব লাগিব। খৰচ বাঢ়িব। কৰ্মক্ষেত্ৰত ব্যাঘাত জন্মাই আপোনাক দুখ দিব পাৰে। শিশুৰ সুখ বৃদ্ধি পাব। আৰ্থিক পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। ধৈৰ্য্য কমি যাব। স্বাৱলম্বী হওক। পাৰিবাৰিক সমস্যা বাঢ়িব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আশা আৰু হতাশাৰ অনুভৱ মনত থাকিব পাৰে। পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। চাকৰিটোত উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। খৰচো বৃদ্ধি পাব। আত্মবিশ্বাস প্ৰচুৰ হ’ব। বন্ধুৰ সহায়ত টকা পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। নেতিবাচক চিন্তাই মনত প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে। শিশুৰ সুখ বৃদ্ধি পাব। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সহায় লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- মনত নেতিবাচকতা থাকিব পাৰে। সচেতন হওক। চাকৰিৰ সাক্ষাৎকাৰত আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা সহায় লাভ কৰিব। মাতৃৰ সহায় লাভ কৰিব। বাহন আদি ক্ৰয় কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনা আছে। খৰচ বাঢ়িব। আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস পাব। পিতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা থাকিব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। কামৰ পৰিসৰও বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- ধৈৰ্য্য বাঢ়িব। মনটো সুখী হব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব। বৌদ্ধিক কামত নিয়োজিততা বৃদ্ধি পাব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। ভাল অৱস্থাত থাকিব। বাক্যৰ প্ৰভাৱ বাঢ়িব। আত্মবিশ্বাস প্ৰচুৰ হ’ব। চাকৰিটোত কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। মনত খং আৰু অসন্তুষ্টিৰ অনুভৱ হ’ব পাৰে। খাদ্যৰ প্ৰতি সচেতন হওক। খৰচ বেছি হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- মনত অশান্তি থাকিব পাৰে। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনা আছে। পাৰিবাৰিক সুখ হ্ৰাস হ’ব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। পিতৃৰ সমৰ্থন পাব। পৰিয়ালটোত থাকিব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। সাজ-পোছাক উপহাৰ হিচাপে লাভ কৰিব পাৰে। ইচ্ছাৰ বিপৰীতে চাকৰিটোত যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে। কষ্ট অধিক হ’ব। পত্নীৰ লগত মতানৈক্য ঘটিব পাৰে।

মীন ৰাশি- ধৈৰ্য্য ধৰক। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। চাকৰিটোত কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। কাম বেছি হ’ব। খৰচ বাঢ়িব। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। বৌদ্ধিক কামত আয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। মনত শান্তি থাকিব। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। শিশুৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। কাম বেছি হ’ব। পত্নীৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

Related Articles

Back to top button