অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১১ অক্টোবৰ, মঙলবাৰ

মেষ ৰাশি- মনত শান্তি আৰু সুখ থাকিব, কিন্তু কথা-বতৰাত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখক। মাতৃৰ সহায় লাভ কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ পৰিৱৰ্তনৰ লগে লগে হয়তো বিদেশলৈ যাব লাগিব। পৰীক্ষা আৰু সাক্ষাৎকাৰত সফলতা লাভ কৰিব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। শৈক্ষিক কামৰ সুখদায়ক ফল পোৱা যাব। বিষয়াসকলৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। ভাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

বৃষ ৰাশি- বন্ধুৰ সহায়ত আয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৈতে যিকোনো ধৰ্মীয় স্থানলৈ যাব পাৰিব। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হব। বিষয়াসকলে চাকৰিটোত সহায় লাভ কৰিব। উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সহযোগিতা থাকিব। ঘৰত ধৰ্মীয় কাম-কাজ হ’ব পাৰে। ভাল খবৰ পাব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- মন সুখী হব। যিকোনো ঠাইৰ পৰা টকা লাভ কৰিব পাৰিব। চৰকাৰী কামত বাধা আহিব পাৰে। সজাগ থাকক। ভাল অৱস্থাত থাকিব। বাক্যত থাকিব মধুৰতা। ধন-সম্পত্তি লাভ কৰিব পাৰে। ল’ৰা-ছোৱালীৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ পাব পাৰে। মনত শান্তি থাকিব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। নেতিবাচক চিন্তাই অসুবিধাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় বিবাদ হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- ধৰ্মৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধা থাকিব। চাকৰিটোত উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। বিষয়াসকলে লাভ কৰিব সহযোগিতা। আয় বৃদ্ধি হ’ব। মনটো সুখী হব। ঘৰলৈ বন্ধু এজন আহিব পাৰে। মিঠা খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। খৰচ বেছি হ’ব। অতিমাত্ৰা খং উঠিব। পৰিয়ালত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৈতে ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিবলৈ যাব পাৰে। বাহন আদি ক্ৰয়ৰ যোগ আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিবৰ্তন হ’ব পাৰে। ধন-সম্পত্তি বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। পিতৃৰ পৰা টকা পাব পাৰে। শিশুটিৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হব। আয়ৰ অৱস্থা সন্তোষজনক হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত ইচ্ছাৰ বিপৰীতে যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে। কাম বেছি হ’ব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক।

কন্যা ৰাশি- আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব, কিন্তু অতি উদ্যমিত হোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধা হ’ব পাৰে। কাম বেছি হ’ব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। পত্নীৰ সমৰ্থন পাব। বন্ধুৰ সহায় লাভ কৰিব। মনত খং আৰু অসন্তুষ্টিৰ ভাৱ থাকিব। কথা-বতৰাত ধৈৰ্য্য ধৰিব। শৈক্ষিক কামত বাধা আহিব পাৰে। লাভৰ সুযোগ বাঢ়িব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- মনত আশা-নিৰাশাৰ অনুভূতি থাকিব পাৰে। আয় কম কিন্তু অতিৰিক্ত ব্যয়ৰ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। বন্ধুৰ সহায় লাভ কৰিব পাৰিব। কৰ্ম পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব। আয়ৰ উন্নতি হ’ব। নেতিবাচক চিন্তাৰ প্ৰভাৱ পৰিব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। লেখা-বৌদ্ধিক কাৰ্য উপাৰ্জনৰ মাধ্যম হৈ উঠিব পাৰে। হয়তো দীঘলীয়া যাত্ৰাত যাব লাগিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ থাকিব। শৈক্ষিক কামত সফল হব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে। উপহাৰ হিচাপে পাব পাৰে বস্ত্ৰ। মন প্ৰফুল্লিত হ’ব। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। ব্যৱসায় বৃদ্ধি পাব। ধনৰ অৱস্থাৰ কিছু উন্নতি হ’ব পাৰে। বিষয়াসকলে চাকৰিটোত সহায় লাভ কৰিব। কৰ্মবোজা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। পদোন্নতিৰ যোগ আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- মন সুখী হব, কিন্তু সংযমতা বৰ্তাই ৰাখক। খঙৰ পৰা বিৰত থাকক। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হব। সন্মান পাব। পৰিয়ালৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। আত্মবিশ্বাস প্ৰচুৰ হ’ব। অভিভাৱকৰ পৰা সহায় থাকিব। শিশুৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। ধৰ্মৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। ভাতৃ-ভগ্নীৰ মাজত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। আপুনি হয়তো কিছুমান পুৰণি বন্ধু-বান্ধৱীক লগ পাব।

মকৰ ৰাশি- ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণত সহযোগিতা লাভ কৰিব পাৰে ভাতৃ-ভগ্নীৰ। এটা সম্পত্তি উপাৰ্জনৰ উৎস হৈ উঠিব পাৰে। আপুনি আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব। স্বাৱলম্বী হওক। সুখ বৃদ্ধি পাব। কাম বেছি হ’ব। খৰচ বেছি হ’ব। মনত খং আৰু অসন্তুষ্টিৰ ভাৱ থাকিব পাৰে। পিতৃৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। নেতিবাচকতা থাকিব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সহায়ত আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায়িক প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- ব্যৱসায়ত অসুবিধা হব পাৰে। যন্ত্ৰণাদায়ক হ’ব যাত্ৰা। সজাগ থাকক। বন্ধুৰ সহায়ত ব্যৱসায়ৰ উন্নতি হ’ব পাৰে। টকা উপাৰ্জন কৰিব পাৰে। মনত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। চাকৰিটোত কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিবৰ্তন হ’ব পাৰে। ধৰ্মীয় কৰ্মৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা থাকিব। সঞ্চিত ধন হ্ৰাস হ’ব পাৰে। এজন পুৰণি বন্ধু আহিব পাৰে। আবদ্ধ হৈ থকা ধন লাভ কৰিব।

মীন ৰাশি- শৈক্ষিক কামত আগ্ৰহ থাকিব। কথাত মধুৰতা থাকিব, কিন্তু বন্ধুৰ লগত তৰ্ক-বিতৰ্কৰ পৰা বিৰত থাকক। ব্যৱসায়ৰ বাবে বিদেশ ভ্ৰমণ কৰাটো লাভজনক হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। স্বাৱলম্বী হওক। অতিমাত্ৰা খং আৰু আবেগ পৰিহাৰ কৰক। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণৰ ক্ষেত্ৰতো খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। মনত খং আৰু অসন্তুষ্টিৰ অনুভৱ থাকিব পাৰে। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা থাকিব। টকাৰ পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব।

Related Articles

Back to top button