অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১০ অক্টোবৰ, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- সংযত হওক। মনটো বিক্ষিপ্ত হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। ৰুটিন বিশৃংখল হৈ পৰিব। শৈক্ষিক কামত বাধা আহিব পাৰে। সজাগ থাকক। খৰচ বাঢ়িব। কৰ্মক্ষেত্ৰত দায়িত্ব বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। সন্মান অৰ্জন হ’ব। পি্তৃৰ সহায় পাব। ব্যৱসায় বৃদ্ধি পাব। পৰিয়ালটোত থাকিব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। শিশুৰ সুখ বৃদ্ধি পাব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে।

বৃষ ৰাশি- ক্ষোভ আৰু আবেগৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰণত সহযোগিতা লাভ কৰিব পাৰে ভাতৃ-ভগ্নীৰ। আয় বৃদ্ধি হ’ব। খৰচো বৃদ্ধি পাব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তনৰ লগে লগে অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাইছে। আপুনিও হয়তো আন কোনোবা ঠাইলৈ যাব লাগিব। পাৰিবাৰিক সমস্যা বাঢ়িব পাৰে। শৈক্ষিক সাধনাত আপুনি আকাংক্ষিত ফলাফল পাব পাৰে। যিকোনো সম্পত্তিত বিনিয়োগ কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হব। চাকৰিত বিষয়াসকলৰ লগত সমন্বয় বজাই ৰাখক। প্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। সন্মান পাব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। মনটো সুখী হব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হব। আপুনি হয়তো কোনোবা পুৰণি বন্ধুক লগ পাব পাৰে। কাপোৰৰ প্ৰতি ৰাপ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। মনত শান্তি থাকিব। বৈবাহিক সুখ বাঢ়িব। মাতৃৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- অপ্ৰয়োজনীয় খং আৰু তৰ্ক-বিতৰ্কৰ পৰা বিৰত থাকক। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুবিধা বিচাৰি পাব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰ বৃদ্ধি পাব। খৰচ বৃদ্ধি হোৱাত মনটো চিন্তিত হৈ পৰিব। কাম বেছি হ’ব। স্বাৱলম্বী হওক। পত্নীৰ লগত বিচ্ছিন্নতা হ’ব পাৰে। অভিভাৱকৰ পৰা সহায় থাকিব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সজাগ থাকক। খৰচ বাঢ়িব। বিদেশ ভ্ৰমণ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায়িক অফাৰ পাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- মন অশান্ত হব পাৰে। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। সচেতন হওক, খংৰ পৰা বিৰত থাকক। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ পৰাও আঁতৰত থাকিবলগীয়া হ’ব পাৰে। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হ’ব। পৰিয়ালৰ সৈতে ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিবলৈ যাব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় কাজিয়া আৰু তৰ্কৰ পৰা আঁতৰত থাকক। সম্পত্তি সম্পৰ্কে ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে বিবাদৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধা হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আত্মবিশ্বাস থাকিব, কিন্তু পাৰস্পৰিক অনুভূতি নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। পৰিয়ালত থাকিব সন্মান আৰু সমৃদ্ধি। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। ক্ষোভৰ মুহূৰ্ত আৰু সন্তুষ্টিৰ মুহূৰ্ত আহিব। শৈক্ষিক কামৰ সুখদায়ক ফল পোৱা যাব। ব্যৱসায়িক বন্ধুৰ লগত মিটিং হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব। কথা-বতৰাত ধৈৰ্য্য ধৰক। মাতৃৰ সহায় লাভ কৰিব। ভাই-ভনীৰ সহায়ত যিকোনো নতুন কাম আৰম্ভ কৰিব পাৰে। সংঘাত হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- মনত হতাশা আৰু অসন্তুষ্টি থাকিব। কথা-বতৰাত ধৈৰ্য্য ধৰক। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। ব্যৱসায়ত অপ্ৰয়োজনীয় হুলস্থুল হ’ব পাৰে। আত্মবিশ্বাস প্ৰচুৰ হ’ব। শিশুৰ সুখ বৃদ্ধি পাব। শৈক্ষিক কামত সাৱধান হওক। বন্ধুৰ সহায় লাভ কৰিব পাৰিব। মাতৃৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। স্বাৱলম্বী হওক। বহুদিনৰ পৰা অপেক্ষা কৰা কাম এটাই সুখদায়ক ফল দিব। খৰচ বেছি হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হব। চাকৰিত থকা বিষয়াসকলৰ লগত অপ্ৰয়োজনীয় তৰ্ক-বিতৰ্কৰ পৰা বিৰত থাকক। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনা আছে। কাম বেছি হ’ব। সচেতন হওক, অত্যধিক খং কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। বন্ধুৰ সহায়ত আপুনি কোনো গৃহ বা সম্পত্তিৰ পৰা টকা লাভ কৰিব পাৰে। চাকৰিটোত উন্নতিৰ সম্ভাৱনা আছে। দায়িত্বও বাঢ়িব পাৰে। যিকোনো সম্পত্তিৰ পৰা উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস সৃষ্টি হ’ব। পৰিয়ালৰ সৈতে ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থযাত্ৰা কৰিবলৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আত্মসংযত হওক। চাকৰিটোত উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ পৰা দিয়া হ’ব সহায়। আয় বৃদ্ধি হ’ব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। মাতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। বস্ত্ৰৰ প্ৰতি ৰাপ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। শিশুটিৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। মনত শান্তি থাকিব। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। পিতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব। খাদ্যৰ প্ৰতি সচেতন হওক। ভাতৃ-ভগ্নীৰ লগত বিবাদ হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- মনত উত্থান-পতন হব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় অসুবিধাৰ বাবে আপুনি চিন্তিত হৈ পৰিব। ব্যৱসায়ত বৃদ্ধি হ’ব পাৰে, কিন্তু এতিয়াৰ বাবে কিছু অসুবিধা থাকিব। বন্ধুৰ সহায় লব পাৰিব। শৈক্ষিক বা বৌদ্ধিক কামত সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। লাভৰ সুযোগ থাকিব। অত্যধিক খং কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। পৰিয়ালৰ সহায় লাভ কৰিব। উপাৰ্জনৰ নতুন উৎস গঢ় লৈ উঠিব। শৈক্ষিক কামত সফলতাৰ সম্ভাৱনা আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ আৰু মনত নেতিবাচকতাৰ প্ৰভাৱ থাকিব পাৰে। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালৰ পৰা আঁতৰত থাকিব লাগিব পাৰে। খৰচ বাঢ়িব। অভিভাৱকৰ সহায় লাভ কৰিব পাৰিব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। আয়ৰ উৎসৰ বিকাশিত হ’ব পাৰে। যিকোনো সম্পত্তিক লৈ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে বিবাদৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। শৈক্ষিক কামৰ বাবে বিদেশ ভ্ৰমণ কৰিব লাগিব পাৰে।

মীন ৰাশি- মন সুখী হব। আত্মবিশ্বাস থাকিব। ধৰ্মীয় কামত নিয়োজিততা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। বন্ধুৰ সহায়ত কৰ্মসংস্থাপনৰ সুবিধা বিচাৰি পাব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত হ’ব। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে সদ্ভাৱ থাকিব। আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতিবোৰ মনত থাকিব। পত্নীৰ লগত মতভেদ হ’ব পাৰে। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান সম্পন্ন হ’ব পাৰে।

Related Articles

Back to top button