অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৮ অক্টোবৰ, শনিবাৰ

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটোত উত্থান-পতন হব পাৰে। পৰিয়ালত হ’ব ধৰ্মীয় আৰু মাংগলিক অনুষ্ঠান। গৃহ ৰক্ষণাবেক্ষণ আৰু আচবাবৰ খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। সচেতন হওক, অতিমাত্ৰা খং আৰু আবেগৰ পৰা হাত সাৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। আপুনি হয়তো শৈক্ষিক বা বৌদ্ধিক কামৰ বাবে ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। প্ৰকৃতিত খিংখিঙীয়া হৈ পৰিব। খৰচ বাঢ়িব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অশান্তি হ’ব পাৰে। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা থাকিব।

বৃষ ৰাশি- ক্ষোভ আৰু আবেগৰ অতিমাত্ৰা পৰিহাৰ কৰক। পৰিয়ালৰ সহায় লাভ কৰিব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। বৌদ্ধিক কামৰ পৰা আয় হ’ব। ব্যৱসায়িক অৱস্থা সন্তোষজনক হ’ব। ব্যৱসায় বৃদ্ধি পাব। বাক্যত থাকিব মধুৰতা। মনটো অস্থিৰ হৈ পৰিব। চাকৰিটোত দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে। আত্মবিশ্বাস প্ৰচুৰ হ’ব। চাকৰিৰ সাক্ষাৎকাৰ আদিয়ে ফলপ্ৰসূ ফল দিব। শাসকীয় প্ৰশাসনৰ সহায় লাভ কৰিব। আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভূতি মনত থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাক সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- মন অশান্ত হব। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱ হ’ব। ব্যৱসায়ত অসুবিধা হ’ব পাৰে। বাহনৰ ৰক্ষণাবেক্ষণৰ খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। চাকৰিৰ পৰিৱৰ্তনৰ লগে লগে উন্নতিৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি পাইছে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। কথা-বতৰাত ভাৰসাম্য ৰক্ষা কৰক। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধা হ’ব পাৰে। বন্ধুৰ লগত মতানৈক্য বাঢ়িব পাৰে। ব্যৱসায়ত অসুবিধা হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- ধৰ্মৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধা থাকিব। পত্নীৰ সমৰ্থন পাব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। ব্যৱসায়ত মনযোগ দিয়ক। অত্যধিক খং কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। পৰিয়ালৰ সহায় লাভ কৰিব। লেখা-বৌদ্ধিক কামত ব্যস্ততা বৃদ্ধি পাব পাৰে। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। স্বাৱলম্বী হওক। পিতৃৰ পৰা ধন-সম্পত্তি পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে। প্ৰতিপত্তি বৃদ্ধি পাব।

লগতে চাওকঃ আপোনাক সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটোত অপ্ৰয়োজনীয় খং আৰু তৰ্ক হব পাৰে। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় কাম-কাজ হব পাৰে। ধন-সম্পত্তি বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ত লাভ বৃদ্ধি হ’ব। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। বিষয়াসকলে লাভ কৰিব সহযোগিতা। টকাৰ পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব। খৰচ কমি আহিব পাৰে। পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সজাগ থাকক। বিষয়াসকলৰ মাজত মতানৈক্য হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি– আত্মসংযত হওক। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বাঢ়িব পাৰে। চাকৰিটোত কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। কাম বেছি হ’ব। মনটো অস্থিৰ হ’ব পাৰে। ধৰ্মীয় কাম-কাজত ব্যস্ততা থাকিব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। খৰচো বৃদ্ধি পাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত সমস্যা থাকিব পাৰে। শিশুটিৰ স্বাস্থ্যৰ উন্নতি হ’ব। পূৰ্বপুৰুষৰ যিকোনো সম্পত্তিৰ পৰা টকা পাব পাৰে। কথা-বতৰাত ধৈৰ্য্য ধৰিব। বন্ধু-বান্ধৱীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাক সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- মন শান্ত হৈ থাকিব। ব্যৱসায়ত অসুবিধা হ’ব পাৰে। বন্ধুৰ পৰা টকা পাব পাৰে। ক্ষোভৰ মুহূৰ্ত আৰু সন্তুষ্টিৰ মুহূৰ্ত আহিব। বিষয়াসকলে চাকৰিটোত সহায় লাভ কৰিব। হয়তো ভ্ৰমণলৈ যাব লাগিব। চিকিৎসাৰ ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। ভাতৃ-ভগ্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। খৰচ বেছি হ’ব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিও সফলতা সন্দেহজনক।

বৃশ্চিক ৰাশি- ব্যৱসায় উন্নত কৰিবলৈ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সহায় লাভ কৰিব পাৰিব। পিতৃৰ পৰাও টকা লাভ কৰিব পাৰে। সচেতন হওক আপুনি হয়তো কোনো অজ্ঞাত ভয়ত অশান্তি পাব। বন্ধুৰ সহায়ত নতুন নতুন উপাৰ্জনৰ উৎস গঢ় লৈ উঠিব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। কামৰ পৰিসৰ বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। কাম বেছি হ’ব। পৰিয়ালৰ কোনো বৃদ্ধ সদস্যৰ পৰা টকা পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। শৈক্ষিক কামৰ সুখদায়ক ফল পোৱা যাব।

লগতে চাওকঃ আপোনাক সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- মনত নেতিবাচকতা থাকিব পাৰে। খংৰ পৰা বিৰত থাকক। পৰিয়ালৰ সহায় লাভ কৰিব। বন্ধুৰ সহায়ত চাকৰিৰ সুবিধা বিচাৰি পাব পাৰে। আয় বৃদ্ধি হ’ব। সচেতন হওক, পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক। আপুনি হয়তো কোনোবা পুৰণি বন্ধুক লগ পাব। সুস্বাদু খাদ্যৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব পাৰে। অত্যধিক খং কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। অপৰিকল্পিত খৰচ বাঢ়িব। আয়ৰ অৱস্থা সন্তোষজনক হ’ব। চাকৰিটোত উন্নতিৰ সম্ভাৱনা আছে।

মকৰ ৰাশি- এলাহ বৃদ্ধি পাব পাৰে। বন্ধুৰ সহায়ত ব্যৱসায়ৰ উন্নতি হ’ব পাৰে। লাভৰ সুযোগ থাকিব। ক্ষণিকৰ বাবেই হয়তো ক্ষোভৰ মানসিকতা আহিব পাৰে। আশা আৰু হতাশাৰ মিশ্ৰিত অনুভৱ হ’ব। শিশুটিৰ দায়িত্ব পালন কৰা হ’ব। মাতৃৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। প্ৰকৃতিত খিংখিঙীয়া হৈ পৰিব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম বেছি হ’ব, কিন্তু সঠিক ফলাফল পোৱাটো কঠিন। বৃদ্ধা মহিলাৰ পৰা টকা পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাক সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আশা আৰু হতাশাৰ অনুভৱ মনত থাকিব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন কঠিন হ’ব পাৰে। খৰচ বেছি হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধা হ’ব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। টকাৰ পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হ’ব। আত্মবিশ্বাস হ্ৰাস পাব। চাকৰিত বিষয়াসকলৰ লগত মতাদৰ্শগত পাৰ্থক্য বাঢ়িব পাৰে। ইচ্ছাৰ বিৰুদ্ধে যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব উপলব্ধ হ’ব পাৰে। অতিমাত্ৰা খং উঠিব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটোত জীৱন সংগীৰ সহায় লাভ কৰিব। অভিভাৱকৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। পাৰিবাৰিক সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। আত্মবিশ্বাস প্ৰচুৰ হ’ব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। কামৰ পৰিসৰ বৃদ্ধি পাব। খৰচো বৃদ্ধি পাব। ধৰ্মীয় সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ থাকিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। ইচ্ছাৰ বিপৰীতে চাকৰিটোত যিকোনো অতিৰিক্ত দায়িত্ব লাভ কৰিব পাৰে।

Related Articles

Back to top button