অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৩ অক্টোবৰ, সোমবাৰ

মেষ ৰাশি- অপ্ৰয়োজনীয় কামত সময় আৰু শক্তি নষ্ট নকৰিব। নিজৰ সিদ্ধান্তবোৰত তীক্ষ্ণ দৃষ্টি ৰাখক। যদি আপুনি কোনো বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে তেন্তে বিশেষজ্ঞৰ পৰামৰ্শ লওক। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সহায়ত সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব। আপুনি ভালপোৱা ব্যক্তিজনৰ স্বাস্থ্য হঠাতে চিন্তাৰ বিষয় হৈ পৰিব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হ’ব। আপোনাৰ স্বাস্থ্য স্বাভাৱিক হ’ব।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হব। ভ্ৰমণৰ সুবিধা থাকিব। আজি কথোপকথনত সাৱধান হওক, নহলে মানুহৰ লগত বিবাদ হব পাৰে। আপুনি এক সমৃদ্ধিশালী আৰু সুখী পাৰিবাৰিক জীৱন যাপন কৰিব। পৰিয়ালত সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব। ল’ৰা-ছোৱালীৰ পৰা লাভ কৰিব সুখবৰ আৰু সুখ। বন্ধুৰ সৈতে থকা ভুল বুজাবুজি দূৰ হব। কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু অভিজ্ঞতাৰে আপুনি নতুন কিবা এটা লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাক সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো সাধাৰণতে ফলপ্ৰসূ হ’ব। নিজৰ কামত আবদ্ধ হৈ থাকিলে আপুনি শক্তিশালীভাৱে কাম কৰিব। ব্যৱসায়ত লাভ অৰ্জন কৰিব। বিবাহিত লোকসকলৰ জীৱনৰ বাবে আজি এটা ভাল দিন হ’ব। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। ৰিয়েল এষ্টেটত ধন বিনিয়োগ কৰাটো আজি লাভজনক হ’ব পাৰে। মাতৃৰ পৰা সহযোগিতা লাভ কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজি কোনো কাম পিছুৱাই নিদিব। আজি আপুনি আপোনাৰ চাকৰি বা ব্যৱসায়ৰ লক্ষ্যত সম্পূৰ্ণ মনোযোগ দিব লাগিব। একাগ্ৰতাৰে কামটো মোকাবিলা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। নতুন কাৰোবাক লগ পোৱা বা বন্ধুত্বৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি আপোনাৰ কাম আৰু পৰিকল্পনা পৰিয়ালৰ কিছুমান সদস্যৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰিব পাৰে। পৰিয়ালৰ সৈতে ভাল সময় কটাব, পৰিয়ালৰ সহায় লৈহে আপোনাৰ আৰ্থিক সমস্যা সমাধান কৰিব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাক সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজি হয়তো আপোনালোকৰ মাজৰ কিছুমানৰ বাবে যথেষ্ট বিতৰ্কিত দিন বুলি প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ উৰ্ধতন বিষয়াৰ অৱহেলাৰ সন্মুখীন হ’ব আৰু আপোনাৰ মিত্ৰসকলে আপোনাৰ দুৰ্বলতাসমূহৰ মূলধন হিচাপে ব্যৱহাৰ কৰি আপোনাৰ মনোবল হ্ৰাস কৰিবলৈ চেষ্টা চলাব পাৰে। আজি ধনৰ লেনদেনৰ পৰা আতৰি থাকক। ব্যয় অধিক হ’ব।

কন্যা ৰাশি- নতুন নতুন ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনাই মনত ক্ৰিয়া কৰিব পাৰে। অধিক ব্যয় আৰু পাবলগীয়া ধন সময়মতে লাভ নকৰাত আৰ্থিক সমস্যাৰ সৃষ্টি হব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱী আৰু ভাতৃ-ভগ্নীৰ সহায়ত আপোনাৰ আধৰুৱা কাম সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পাৰিলে আজি দূৰ ভ্ৰমণ বাতিল কৰক। ধৰ্মীয় কাৰ্যসূচীত অংশ ল’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাক সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰৰ বাবে এটা মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। কিবা এটাক লৈ মন অস্থিৰ হৈ থাকিব, যাৰ বাবে মনটোৱে কাম কৰিব নোৱাৰিব। বিবাহিত লোকৰ ঘৰুৱা জীৱনৰ বাবে দিন ভাল হব। আপুনি আপোনাৰ মনত চলি থকা বহুতো কথা আপোনাৰ পত্নীক ক’ব আৰু তেওঁৰ পৰা আপুনি সহানুভূতি আৰু মৰম লাভ কৰিব। আয় বৃদ্ধি পাব। সঞ্চয়ৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- কৰ্মৰ জৰিয়তে আজি আপুনি আনৰ ওচৰত সমাদৃত হোৱাৰ সুযোগ লাভ কৰিব। কাম আৰু আবদ্ধ বস্তুৰ বাবেও এটা মধ্যম পথ বিচাৰি পাব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত সফলতা লাভ কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি হয়তো বহুত কাম নিষ্পত্তি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা সহায় ল’ব পাৰে। ঘৰুৱা বিষয়বোৰ সমাধান হ’ব। ভদ্ৰভাৱে কথা কওক। জ্যেষ্ঠৰ আশীৰ্বাদ লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাক সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- চাকৰি বা কামৰ সৈতে জড়িত বহুতো নতুন বিকল্প বিচাৰি পাব পাৰে। খৰখেদাকৈ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক। ব্যৱসায়িক প্ৰেক্ষাপটত আপুনি সম্প্ৰসাৰণৰ পৰিকল্পনা ৰূপায়ণ কৰিবলৈ যৎপৰোনাস্তি চেষ্টা কৰিব। দিয়া প্ৰতিজ্ঞাবোৰ পালন কৰক আৰু আনক বিশ্বাস কৰক। নিজৰ সম্ভাৱনা দেখুৱাবলৈ এইটোৱেই সঠিক সময়। পত্নীৰ পৰামৰ্শত গুৰুত্ব দিয়ক।

মকৰ ৰাশি- ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হ’ব পাৰে। ৰাজনীতিবিদসকল ক্ষমতালৈ অহাৰ সম্ভাৱনা আছে আৰু বিদেশ ভ্ৰমণৰো সুযোগ লাভ কৰিব পাৰে। অপূৰ্ণ ইচ্ছা পূৰণৰ বাবে আপুনি কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। নতুন প্ৰকল্প গতিশীল হ’ব পাৰে। আপোনাৰ খাদ্যাভ্যাস নিয়ন্ত্ৰণহীন হৈ থাকিবলৈ নিদিব। পিতৃ আৰু উচ্চপদস্থ বিষয়াৰ সমৰ্থন থাকিব। আজিৰ দিনত আটাইতকৈ গুৰুত্বপূৰ্ণ কথাটো হ’ল আপুনি আপোনাৰ বুজাবুজি আৰু পৰিপক্কতাৰে প্ৰতিকূলতাৰ সন্মুখীন হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাক সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনালোকৰ বাবে এটা মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। পৰিয়ালৰ এজন বৃদ্ধ ব্যক্তিৰ স্বাস্থ্যই আপোনাক আমনি কৰিব। ঘৰত বিশৃংখল পৰিবেশ হব পাৰে, গতিকে সাৱধান হওক। বিবাহিত লোকৰ ঘৰুৱা জীৱন আজি সুখী হব। প্ৰেমো দেখা যাব সম্পৰ্কটোত। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক দায়িত্ব আজি লাভ কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- দৈনিক আৰু অংশীদাৰিত্বৰ কাম সময়মতে সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। বন্ধু-বান্ধৱী আৰু ভাতৃ-ভগ্নীৰ পৰা সহযোগিতা পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। যিকোনো বিভ্ৰান্তিৰ অন্ত পৰিব পাৰে। টকা আৰু অন্যান্য বিষয়ত দিনটো উপকাৰী। আপুনি আজি কামত ব্যস্ত হৈ পৰিব। আপোনাৰ সন্মুখত বহু দায়িত্বও থাকিব পাৰে। আপুনি মানসিকভাৱে সক্ৰিয় হৈ পৰিব। দৈনন্দিন কাম-কাজ সলনি কৰাৰ বাবে প্ৰচেষ্টা চলাব পাৰে।

Related Articles

Back to top button