অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১ অক্টোবৰ, শনিবাৰ

মেষ ৰাশি- আজি পৰিশ্ৰম অধিক হব। মাতৃৰ সহযোগিতা আৰু সমৰ্থন পাব। কথা-বতৰাত মাৰ্জিত হওক। সঞ্চিত ধন-সম্পত্তি হ্ৰাস হ’ব পাৰে। প্ৰতিযোগিতামূলক পৰীক্ষা আৰু সাক্ষাৎকাৰ আদিয়ে সুখদায়ক ফলাফল দিব। দাম্পত্য জীৱন সুখৰ হ’ব। ঘৰলৈ অতিথিৰ আগমণ ঘটিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- পৰিয়ালৰ সহায় লাভ কৰিব। ব্যৱসায়ৰ উন্নতি হ’ব। লাভৰ সুযোগ থাকিব। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে যদিও অগ্ৰগতিৰ সম্ভাৱনা আছে। আয় বৃদ্ধি হ’ব, কাপোৰ আদিৰ খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। ধৈৰ্য্য হ্ৰাস হব পাৰে। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বাঢ়িব পাৰে। ভ্ৰমণৰ যোগ আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি– চাকৰিৰ বোজা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। সম্পত্তিৰ পৰা উপাৰ্জন বাঢ়িব, মাতৃৰ পৰা লাভ কৰিব পাৰিব ধন। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তন হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে, স্থান সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনাও আছে। শিশুৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ যতন লওক।

কৰ্কট ৰাশি- শৈক্ষিক কামত সফলতা লাভ কৰিব। শিশুটিৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব, পৰিয়ালত থাকিব ধৰ্মীয় পৰিৱেশ। শিশুৰ সুখ বাঢ়িব। অতিমাত্ৰা খং এৰক। উচ্চ শিক্ষা আৰু গৱেষণা আদিৰ বাবে বিদেশ ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিৱৰ্তনৰ সম্ভাৱনা আছে। খৰখেদাকৈ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ পৰা বিৰত থাকক।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- মাতৃৰ সহযোগিতা লাভ কৰিব। পৰিয়ালত সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব। কাপোৰ আদিৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বাঢ়িব, সঞ্চিত ধন-সম্পত্তি কমি যাব পাৰে। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হব। শৈক্ষিক কামৰ সুখদায়ক ফল পাব। শিশুৰ সুখ বৃদ্ধি পাব। আয় কম আৰু খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আৱেগক নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। সদ্ভাৱ বৰ্তাই ৰাখক।

কন্যা ৰাশি- বন্ধুৰ পৰা সহায় লাভ কৰিব। পৰিশ্ৰম অধিক হব। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। কিন্তু কোনো কাৰণত বিতুষ্ট হ’ব পাৰে। কামৰ প্ৰতি উৎসাহ থাকিব। চাকৰি আৰু ক্ষেত্ৰত সম্প্ৰসাৰণ হ’ব পাৰে। বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা থাকিব, কৰ্মক্ষেত্ৰত বহুত কষ্ট হ’ব। বিত্তীয় পৰিস্থিতি উন্নত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- বন্ধুৰ সহায়ত আপুনি উপাৰ্জনৰ মাধ্যম হৈ উঠিব পাৰে। মনত শান্তি আৰু সুখৰ অনুভূতি থাকিব, কিন্তু কথা-বতৰাত সংযত থাকক, অতিমাত্ৰা খংৰ পৰা বিৰত থাকক। শৈক্ষিক কামৰ সুখদায়ক ফল পাব, গৱেষণা আদিৰ বাবে আন কোনোবা ঠাইলৈ যাব লাগিব পাৰে। বিষয়াসকলে চাকৰিটোত সহায় লাভ কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- শিক্ষামূলক কামে সুখদায়ক ফল দিব। সচেতন হওক, অপ্ৰয়োজনীয় কাজিয়া আদিৰ পৰা বিৰত থাকক। স্বাস্থ্য সচেতন হওক। চাকৰিটোত থাকিব বিষয়াৰ সহযোগিতা। শৈক্ষিক কামত বাধা আহিব পাৰে। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক, আত্মসংযত হওক। শিশুৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। ব্যয় অধিক হব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- পৰিয়ালত ধৰ্মীয় কাৰ্য সম্পন্ন হ’ব পাৰে। পৰিয়ালত থাকিব সুখ আৰু শান্তি। চাকৰিটোত স্থান সলনিৰ সম্ভাৱনা আছে। ইচ্ছাৰ বিপৰীতে কিছু নতুন কাম কৰিব লাগিব পাৰে। কৰ্মক্ষেত্ৰত অধিক পৰিশ্ৰম হব। ধৰ্মৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধা হ’ব, আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। শিল্প আৰু সংগীতৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। পত্নীৰ সৈতে কোনো কাৰণত মনোমালিন্য ঘটিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। শৈক্ষিক কামত আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিবৰ্তন সম্ভৱ, ল’ৰা-ছোৱালীৰ পৰা ভাল খবৰ পাব পাৰে। কাপোৰ-কানি, গহনা আদিৰ প্ৰতি আগ্ৰহ থাকিব। স্বাস্থ্য সচেতন হওক, আপুনি হয়তো কোনো পুৰণি বন্ধুক লগ পাব। নিজকে শান্ত কৰি ৰাখক। পৰিয়ালটোত সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- পিতৃৰ সহায় পাব। ব্যৱসায়ত অসুবিধা হ’ব পাৰে। বন্ধুৰ সহায় লাভ কৰিব। মনত শান্তি থাকিব কিন্তু অসন্তুষ্টিও থাকিব। পৰিয়ালত থাকিব সুখ শান্তি। শত্ৰুৰ ওপৰত জয় হব। পৰিয়ালৰ এগৰাকী মহিলাৰ পৰা টকা পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পত্নীৰ পৰামৰ্শত গুৰুত্ব দিয়ক। ব্যৱসায়িক সিদ্ধান্ত লোৱাৰ সময়ত ভালদৰে চিন্তা কৰক।

মীন ৰাশি- শৈক্ষিক কামে সুখদায়ক ফল প্ৰদান কৰিব। পৰিয়ালটোত থাকিব সুখ আৰু শান্তি। আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক, মাতৃৰ পৰা টকা পোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। বৈবাহিক সুখ বৃদ্ধি পাব, বন্ধুৰ সহায়ত কৰ্মসংস্থাপনৰ সুবিধা বিচাৰি পাব। আয় বৃদ্ধি হ’ব, কিন্তু আন কোনোবা ঠাইলৈ যাব লাগিব পাৰে। আজি পাৰিলে ধনৰ লেনদেনৰ পৰা বিৰত থাকক।

Related Articles

Back to top button