অসমীয়াৰাশিফল

চাওক আপোনাৰ দৈনিক ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৫ ছেপ্টেম্বৰ, দেওবাৰ

মেষ ৰাশি- সচেতন হওক। অপ্ৰয়োজনীয় খং আৰু তৰ্ক-বিতৰ্কৰ পৰা বিৰত থাকক। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। অভিভাৱক সকলে সহায় লাভ কৰিব। শৈক্ষিক কামৰ সুখদায়ক ফল পোৱা যাব। লেখা-বৌদ্ধিক ৰচনাই সন্মান অৰ্জন কৰিব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। খৰচ বাঢ়িব। হয়তো দীঘলীয়া যাত্ৰাত যাব লাগিব। অৰ্থ লাভ হ’ব।

বৃষ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি পাব, কিন্তু ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হব পাৰে। পত্নীৰ লগত মতাদৰ্শগত মতানৈক্য থাকিব পাৰে। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। আয় বৃদ্ধি হ’ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত পৰিবৰ্তন হ’ব পাৰে। মনত এটা সুখৰ অনুভূতি থাকিব। ভাতৃ-ভগ্নীৰ সকলৰ সহায়-সহযোগিতা লাভ কৰিব। শিশুটিৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব পাৰে। শৈক্ষিক কামত বাধা আহিব পাৰে। খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰক।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মিথুন ৰাশি- নেতিবাচক চিন্তা পৰিহাৰ কৰক। ব্যৱসায়ত অধিক কঠোৰ পৰিশ্ৰম হ’ব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। খৰচ বাঢ়িব। সঞ্চিত ধন হ্ৰাস হ’ব পাৰে। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহী হব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখৰ হব। আত্মবিশ্বাসেৰে পৰিপূৰ্ণ হ’ব। স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাই আপোনাক আমনি কৰিব পাৰে। মাতৃৰ সৈতে মতাদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- বাক্যত মধুৰতা থাকিব, কিন্তু মন বিক্ষিপ্ত হব পাৰে। খংৰ পৰা বিৰত থাকক। পৰিয়ালৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। পিতৃৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। ধৰ্মৰ প্ৰতি ভক্তি বাঢ়িব। ধৈৰ্য্য ধৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। চাকৰিটোত কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। আত্মবিশ্বাস বাঢ়িব। ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- মনত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ বয়োজ্যেষ্ঠ সকলৰ পৰা টকা লাভ কৰিব পাৰিব। চাকৰিটোত উন্নতিৰ সুযোগ থাকিব পাৰে। শৈক্ষিক কামত সন্মান পাব। সাজ-পোছাক উপহাৰ হিচাপে গ্ৰহণ কৰিব পাৰি। আত্মবিশ্বাস কমি যাব। কৰ্মক্ষেত্ৰত প্ৰতিকূল পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। ৰুটিনবোৰ অগোছাল হ’ব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ যত্ন লওক।

কন্যা ৰাশি- ধৈৰ্য্যৰ অভাৱ হব পাৰে। পৰিয়ালে সহায় লাভ কৰিব। ব্যৱসায়ত লাভ বৃদ্ধিৰ বাবে আৰু অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব। ভ্ৰমণৰ খৰচ বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় যুক্তিৰ পৰা আঁতৰি থাকিবলৈ চেষ্টা কৰক। আপুনি হয়তো এজন ৰাজনীতিবিদক লগ পাব। শৈক্ষিক বা গৱেষণামূলক কামত আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। মনত শান্তি থাকিব। তথাপিও কথা-বতৰাত ধৈৰ্য্য ধৰিব। আয়ত ব্যাঘাত জন্মিব পাৰে। ধৰ্মৰ প্ৰতি ভক্তি বাঢ়িব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব, কিন্তু আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱো হ’ব পাৰে। আয় কমি যাব পাৰে আৰু অতিৰিক্ত ব্যয়ৰ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব পাৰে। বন্ধুৰ পৰা টকা লাভ কৰিব পাৰে। বৌদ্ধিক কামত সন্মান পাব পাৰে। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। নিজৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখক। মাতৃৰ লগত মতাদৰ্শগত পাৰ্থক্য বাঢ়িব পাৰে। অপ্ৰয়োজনীয় বিবাদৰ পৰা বিৰত থাকক।

বৃশ্চিক ৰাশি- আত্মবিশ্বাস অতি উচ্চ হব। মনটোও বিক্ষিপ্ত হ’ব পাৰে। চাকৰিত থকা বিষয়াসকলৰ লগত অপ্ৰয়োজনীয় তৰ্ক-বিতৰ্কৰ পৰা বিৰত থাকক। আপুনি হয়তো কোনোবা পুৰণি বন্ধুক লগ পাব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। সঞ্চিত ধন-সম্পত্তি বাঢ়িব। কৰ্মক্ষেত্ৰত স্থান সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বাঢ়িব। শৈক্ষিক আৰু বৌদ্ধিক কামত সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। আয় হ্ৰাস হ’ব আৰু অতিৰিক্ত ব্যয়ৰ পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- অধ্যয়নৰ প্ৰতি আগ্ৰহ থাকিব। লেখা আৰু বৌদ্ধিক কৰ্মৰ জৰিয়তে সন্মান অৰ্জন কৰিব। চৰকাৰী সহায় লাভ কৰিব পাৰে। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সাৱধান হওক। শৈক্ষিক কামত আপুনি সফলতা লাভ কৰিব। সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। খৰচ কমি আহিব। অতিমাত্ৰা এলেহুৱা হব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা হ’ব।

মকৰ ৰাশি- মনত উত্থান-পতন হব পাৰে। পৰিয়ালৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। খৰচ বৃদ্ধি পাব। মানসিক শান্তিৰ বাবে চেষ্টা কৰক। ধৰ্মীয় কামত নিয়োজিততা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। বন্ধু-বান্ধৱীৰ সমৰ্থন পাব। স্বাৱলম্বী হওক। পত্নীৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যা থাকিব পাৰে। চাকৰি সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

লগতে চাওকঃ আপোনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কুম্ভ ৰাশি- মনৰ শান্তি থাকিব। আত্মবিশ্বাস হেৰুৱাব পাৰে। ব্যৱসায়ত মনোনিৱেশ কৰক। অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। বন্ধুৰ সহায় লব পাৰিব। আপুনি হয়তো শৈক্ষিক কামৰ বাবে ভ্ৰমণলৈ যাব পাৰে। উপাৰ্জনৰ উৎস থাকিব, কিন্তু খৰচো বেছি হ’ব। পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। পৰিয়ালটোত থাকিব ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান। মানসিক চাপ এৰক।

মীন ৰাশি- আত্মবিশ্বাস থাকিব, কিন্তু মনটো বিক্ষিপ্ত হব পাৰে। চাকৰিটোত কিছু অতিৰিক্ত দায়িত্ব থাকিব পাৰে। কাম বেছি হ’ব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি যত্ন লওক। সচেতন হওক। অত্যধিক খং কৰাৰ পৰা বিৰত থাকক। পৰিয়ালত পাৰস্পৰিক সম্প্ৰীতি বৃদ্ধি পাব। চাকৰিটোত অগ্ৰগতিৰ পথ প্ৰশস্ত হ’ব। শিশুৰ সুখ বৃদ্ধি পাব। কথোপকথনত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখক। পৈত্তৃক সম্পত্তিৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে।

Related Articles

Back to top button