ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটোৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৮ নৱেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি চৰকাৰৰ দ্বাৰাও সন্মানিত হোৱাৰ যথেষ্ট সম্ভাৱনা আছে। যদি আপুনি আজি কৰবাৰ পৰা টকা ধাৰ লোৱাৰ বা বেংকৰ পৰা ঋণ লোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, আপুনি সেইটোও আজি সহজে পাব। সন্ধিয়া আপুনি এজন বন্ধুক লগ পাব, যি আপোনাক লগ পাই সুখী কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে আনন্দ কৰি ৰাতিটো কটাব।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ কিছুমান কাম থাকিব যিবোৰ আপুনি সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব আৰু সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। কিন্তু আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপুনি খৰখেদাকৈ একো নকৰে, যাতে আপুনি আঘাত প্ৰাপ্ত নহয়। যদি আপুনি আজি কৰবাত টকা বিনিয়োগ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ লাভত সন্তুষ্ট হ’ব। কিন্তু যদি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হয়, ইয়াত আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা অলপ সাৱধানে আগবাঢ়ি যোৱাৰ দিন। সেয়েহে আজি আপুনি আপোনাৰ বৰ্ধিত ব্যয়ৰ ওপৰত চিন্তা কৰিব লাগিব আৰু ভৱিষ্যতৰ বাবে আপোনাৰ ধন ৰাহি কৰিব লাগিব। য’ত ই আপোনাক যথেষ্ট লাভালাভ দিব পাৰে। যদি আপোনাৰ কোনো শাৰীৰিক বিষ হয়, আপোনাৰ কষ্ট আজিও বৃদ্ধি হ’ব পাৰে, যি আপোনাৰ মনকো বিচলিত কৰিব। চাকৰিৰ সন্ধানত কাম কৰা লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম অনুসৰি কাম পাব।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। যদি আপুনি আজি এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰে, আপুনি ইয়াত যথেষ্ট সুফল পাব। আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা সন্মান পাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব। যদি তেওঁলোকৰ কোনো সমস্যা আছে, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ বিলাসৰ বাবে কিছু টকা খৰচ কৰিব, কিন্তু আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জন চাই ব্যয় কৰিব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সপ্তাহটােৰ ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মিশ্ৰিত দিন হ’ব। আজি আপুনি কিছুমান কাম সম্পূৰ্ণ নোহোৱাৰ বাবে অলপ হতাশ হ’ব, কিন্তু আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপুনি কাৰোবাক ভুল আৰু লেনদেনৰ ওপৰত বিশ্বাস কৰা উচিত নহয়। অন্যথা তেওঁ আপোনাৰ বিশ্বাস ভংগ কৰিব পাৰে আৰু ভৱিষ্যতে আপোনাক ডাঙৰ আঘাত দিব পাৰে। আজি যদি আপুনি এজন বন্ধুক ধনৰ সহায় বিচাৰে, আপুনি সেইটোও সহজে পাব। যদি আপোনাৰ চকুৰ সমস্যা আছে, ই বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজি আপুনি আনন্দদায়ক ফলাফল লাভ কৰিব। আপোনাক আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলৰ সৈতে প্ৰয়োজন হোৱা চাকৰি এটা আৱণ্টন কৰা হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ সাহসিকতাৰ অনুভূতি থাকিব আৰু ফলাফল বোৰ অতি ভাল হ’ব। যদি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে তৰ্ক হৈছে, সেয়াও আজি সমাপ্ত হ’ব পাৰে। আজি মানুহক সহায় কৰোতে, আপুনি ইয়াক আপোনাৰ স্বাৰ্থপৰতা বুলি নাভাবিবলৈ সাৱধান হ’ব লাগিব।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে সম্পত্তি পোৱাৰ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালত এটা শুভ ঘটনাৰ ওপৰত আলোচনা হ’ব পাৰে। আজি যদি আপুনি নতুন বিনিয়োগ কৰিব লগা হয়, মনোযোগেৰে চিন্তা কৰক। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ ঘৰলৈ যাব পাৰে। আপুনি আজি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান উৎসাহজনক খবৰো শুনিব পাৰে। যদি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি চলি থকা সম্পত্তিৰ বিবাদ আছে, আপুনি আজি ইয়াক জিকিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ মনত এক অদ্ভুত দিন হ’ব। যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আজি যদি ঘৰত পৰিয়ালৰ ওপৰত কোনো কথা থাকে, আপুনি কিবা শুনিব পাৰে, যি আপোনাৰ মনত বিচলিত কৰিব। কিন্তু আপুনি ইয়াৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব নালাগে। কিয়নো সন্ধিয়ালৈ আপুনি পৰিয়ালৰ জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ দ্বাৰা এই সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব। কিন্তু আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত কোনোবাই আপুনি সৃষ্টি কৰি থকা কামত বাধা দিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সপ্তাহটােৰ ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে জ্ঞান আৰু বিবেকেৰে কাম কৰাৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি আজি কিছুমান নতুন ব্যৱসায়িক আঁচনি ৰূপায়ণ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, কাৰো দ্বাৰা বিপথে পৰিচালিত নহ’ব। কেৱল বুদ্ধি আৰু বিবেকেৰে সিদ্ধান্ত লৈহে আপুনি লাভালাভ কৰিব পাৰিব। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত সৰু লাভৰ দ্বাৰা সন্তুষ্ট হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সেৱা আগবঢ়াব পাৰিব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি অলপ দুৰ্বল হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি বহুদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি থকা মূল্যৱান কিবা এটা পাব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ শিক্ষাৰ বাবে কিছু টকা খৰচ কৰিব লাগিব। তেতিয়াহে তেওঁ ভৱিষ্যতে কোনো বিন্দুত উপনীত হ’ব পাৰিব। আজি আপুনি সন্মান লাভ কৰা যেন অনুভৱ কৰিব। যদি আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায় কৰে, যথেষ্ট লাভালাভ দিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তা কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ আহাৰৰ প্ৰতিও বিশেষ মনোযোগ দিব লাগিব। একেবাৰে অসাৱধান নহ’ব। আজি আপোনাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কোনোবাই আপোনাক প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে, কিন্তু আপুনি আপোনাৰ চতুৰ বুদ্ধি ব্যৱহাৰ কৰি ইয়াক এৰাই চলিব পাৰিব। আজি আপুনি সাংসাৰিক সুখৰ বাবে কিছু ধন ব্যয় কৰিব। আপুনি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বাৰ্তালাপত কটাব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে লাভজনক দিন হ’ব। যদি আপোনাৰ সন্তানৰ বিবাহ সম্পৰ্কীয় বিষয় এটা দীৰ্ঘদিন ধৰি স্থগিত হৈ আছে, আপুনি ইয়াক আজি সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰে। সামাজিক সন্মানে আজি আপোনাৰ মনোবল বৃদ্ধি কৰিব। আজি আনে আপোনাৰ সৈতে সম্পৰ্ক স্থাপন কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব, যাৰ ফলত আপোনাৰ বন্ধুৰ সংখ্যাও বৃদ্ধি হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সপ্তাহটােৰ ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button