ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৩ ডিচেম্বৰ, সােমবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক জীৱনত কিছু উত্থান-পতন হ’ব। আজি যদি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পত্তিৰ অংশ আছে, আপুনি ইয়াত মনে মনে থাকিব। কৰ্মচাৰীসকলে ভৱিষ্যতৰ বাবে আগতে যদি কিবা বিনিয়োগ কৰিছিল, তেওঁলোকে আজি যথেষ্ট লাভালাভ পাব পাৰে। যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে কোনো তৰ্ক নকৰাটো আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অৱগত হ’ব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া অনুকূল দিন হ’ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত আজি আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। কৰ্মচাৰীসকলৰ দিনটো ভাল হ’ব আৰু তেওঁলোকৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত তেওঁলোকৰ সন্মান বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক আজি উন্নত হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃৰ পৰা কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ পৰামৰ্শ পাব পাৰে, যিটো আপোনাৰ বাবে যথেষ্ট লাভজনক হ’ব। যি সকলে চাকৰিৰ বাবে আবেদন কৰিছিল, তেওঁলোকে চাকৰিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ পৰোপকাৰৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দিনটোৰ কিছু সময় পৰোপকাৰৰ কামত আৰু দৰিদ্ৰ লোকসকলৰ সেৱাত অতিবাহিত কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি উচ্চ শিক্ষাৰ পথ প্ৰশস্ত কৰিব, যি তেওঁ আৰু তেওঁৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক সন্তুষ্ট কৰিব। সন্ধিয়া আপুনি কিছু তথ্য পাব পাৰে আৰু আজি ভ্ৰমণলৈ যাব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি প্ৰেমিকসকলে এতিয়ালৈকে তেওঁলোকৰ সংগীক তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে পৰিচয় কৰাই দিয়া নাই, আপুনি আজি তেওঁলোকক পৰিচয় কৰাব পাৰে। আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা টকা পাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক অনুকূল দিন হ’ব। সেয়েহে আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত বিক্ষিপ্ত লাভৰ সুযোগবোৰ চিনাক্ত কৰিব লাগিব আৰু যথেষ্ট লাভ কৰিব লাগিব। তেতিয়াহে আপুনি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যদি আপুনি এই চুক্তি চূড়ান্ত কৰে, আপুনি ভৱিষ্যতে আকাংক্ষিত লাভালাভ লাভ কৰিব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ মা-দেউতাৰ সৈতে আপোনাৰ মনৰ কিছুমান কথা ভাগ বতৰা কৰিব, যি আপোনাৰ বোজা পাতল কৰিব। কিন্তু সন্ধিয়া আপুনি কিছুমান ঋতুগত ৰোগৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। মুৰৰ বিষ, জ্বৰ ইত্যাদি, সেয়েহে আপোনাৰ আহাৰ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে প্ৰগতিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি কৰা কিবা এটা সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ উৎসাহিত হ’ব আৰু তেনে ক্ষেত্ৰত আপুনি আপোনাৰ কিছুমান কাম আৰু পিছুৱাই দিব পাৰে। কিন্তু আপুনি মনোযোগ দিব লাগিব, কিছুমান চৰকাৰী কাম থাকিব পাৰে। যদি আপুনি এনে কৰে, সেই কামে ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কিছু সময় অকলে কটাব। আজি আপুনি তেওঁলোকক বজাৰলৈ লৈ যাব পাৰে। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ ধন খৰচ কৰাৰ আগতে কেৱল উপাৰ্জনৰ কথা মনত ৰাখি ব্যয় কৰিব, অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে অৰ্থনৈতিক সংকটৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

কন্যা ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ কাজিয়া কৰা শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব। কিয়নো তেওঁলোকে আজি আপোনাৰ প্ৰগতি দেখি আপোনাৰ কামবোৰ নষ্ট কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে। সেয়েহে আজি আপুনি কিছুমান প্ৰশংসাকাৰী সহকৰ্মীৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব আৰু যি আপোনাৰ বন্ধু হিচাপে শত্ৰু হ’ব পাৰে। আজি যদি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কোনোবা বেয়া পৰিস্থিতিত আছে, আপুনি ইয়াত ধৈৰ্য্য ধৰিব লাগিব। তেতিয়াহে আপুনি ইয়াত সফল হ’ব পাৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানক নতুন পাঠ্যক্ৰমত নামভৰ্তি কৰাৰ কথা ভাবি আছিল, আপুনি আজি ইয়াত সফল হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি আজি এক সামাজিক অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাক আনন্দদায়ক ফলাফল প্ৰদান কৰিব। আপুনি আজি শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত শিক্ষাৰ্থীসকলে সন্মুখীন হোৱা অসুবিধাৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব, যিটোৱে আপোনাক আজি সুখী কৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানৰ বাবে ধন বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰে। আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ ধন ৰৈ যাব পাৰে। যদি এজন সদস্য বিবাহৰ বাবে যোগ্য হয়, তেন্তে আজি তেওঁৰ বাবে এটা ভাল প্ৰস্তাৱ থাকিব পাৰে, যাক পৰিয়ালৰ সদস্যসকলেও অনুমোদন কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ অসুস্থতাৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃক ধৰ্মীয় স্থানলৈ তীৰ্থভ্ৰমণত লৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। কিন্তু আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপুনি ভাল পোৱা কিবা হেৰুওৱা আৰু চুৰি হোৱাৰ ভয় আছে, সেয়েহে সাৱধান হওক। আপোনাৰ ধন ৰদ কৰাৰ আগতে আপুনি আজি আপোনাৰ ভাতৃসকলৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব। আজি আপোনাৰ মনত কিছু কাম কৰিলে এক অজ্ঞাত ভয় সৃষ্টি হ’ব। যি আপোনাক বিচলিত কৰিব, কিন্তু ই আপোনাৰ বাবে বৃথা হ’ব। আজি আপুনি আকাংক্ষিত লাভালাভ পাব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আজি আপুনি আৱেগৰ দ্বাৰা আঁতৰি গৈ আপোনাৰ ঘৰ বা ব্যৱসায়ত কোনো সিদ্ধান্ত লোৱা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালত আৱেগ বা ব্যৱসায়ত কোনো সিদ্ধান্ত ল’ব নালাগে, অন্যথা ভৱিষ্যতে ই ভুল প্ৰমাণিত হ’ব পাৰে। আজি আপুনি পাৰিবাৰিক জীৱনত ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব। যদি আজি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সৈতে আপোনাৰ বিবাদ হয়, তেন্তে আজি ই শেষ হ’ব। সন্ধিয়া কৰ্মচাৰী সকলে কিছু ভাল খবৰ শুনিব। শ্বেয়াৰ বজাৰত বিনিয়োগ কৰা লোকসকলে আজি অলপ কষ্ট পাব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আপুনি আজি এটা সম্পদ পাই সুখী হ’ব। কিন্তু যদি আজি কাৰোবাৰ সৈতে বিতৰ্ক হয়, আপুনি তিক্ততাক মিঠালৈ ৰূপান্তৰ কৰিবলৈ কলা শিকিব লাগিব। তেতিয়াহে আপুনি ইয়াৰ পৰা ওলাই আহিব পাৰিব, অন্যথা আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাঙি যাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ পৰা কিছুমান হতাশাজনক খবৰ শুনি অলপ বিচলিত হ’ব। আজি আপোনাৰ কোনো সম্পত্তি আহৰণ কৰাৰ আকাংক্ষা পূৰণ হ’ব, যি আপোনাৰ মনক সুখী কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়েও সজাগ হ’ব লাগিব। যদি কোনো সমস্যা হয়, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ কিছু মানসিক চাপ থাকিব পাৰে। যদি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ মাজত কাজিয়া হৈছিল, ই আজি পুনৰ বিকশিত হ’ব পাৰে। যাৰ ফলত পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বিৰোধিতা হ’ব পাৰে। যদি এনে হয়, আপুনি ইয়াত মনে মনে থাকিব। আজি আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰিবলৈ কিছু টকাও খৰচ কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীৰ সৈতে ক্ৰীড়াত সন্ধিয়াটো কটাব। আজি কাম কৰা লোকসকলে আন এটা প্ৰস্তাৱ পাব পাৰে, কিন্তু আপুনি এই মুহূৰ্তত একেটা কামত থকাটো ভাল।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো বিদেশৰ পৰা ব্যৱসায় কৰা লোকসকলৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। কিয়নো আজি তেওঁলোকে উপাৰ্জনৰ কিছুমান উৎস পাব। যি আপোনাৰ উপাৰ্জন দুগুণ কৰিব। আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপোনাৰ কিছুমান নতুন শত্ৰুও আপোনাৰ প্ৰগতিৰ পৰা উদ্ভৱ হ’ব পাৰে। সেয়েহে আপুনি তেওঁলোকৰ সৈতে সতৰ্ক হ’বলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব লাগিব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ বৰ্ধিত ব্যয়ৰ ওপৰত চিন্তা কৰিব লাগিব। অন্যথা সেই ভৱিষ্যতে আপোনাক কিছু সমস্যাত পেলাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button