ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১২ ডিচেম্বৰ, দেওবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া অমীমাংসিত কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হোৱাত সুখী হ’ব। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি কম দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰত অগ্ৰগতি দেখিব। যদি আপুনি ব্যক্তিগত চাকৰি এটাত কাম কৰি আছে, আপুনি আন এটা ভাল প্ৰস্তাৱ পাব পাৰে। য’ত আপুনি দৰমহা বৃদ্ধি আৰু পদোন্নতি পাব। সন্ধিয়া আপুনি আজি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান উৎসাহজনক খবৰ শুনিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো সামাজিক কাৰ্যসূচীৰ সৈতে জড়িত লোকসকলৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ কিছুমান সুযোগ থাকিব। আজি আপোনাক চৰকাৰেও সন্মানিত কৰিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ দিনটোৰ কিছু সময় আধ্যাত্মিক কাৰ্য্যত অতিবাহিত কৰিব। যি আপোনাক মানসিক শান্তি প্ৰদান কৰিব। প্ৰেমিকসকলে তেওঁলোকৰ সংগীৰ কিছু পৰিৱৰ্তন দেখিব। আজি ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে নগদ ধনৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যি তেওঁলোকক বিচলিত কৰি ৰাখিব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ কামৰ ক্ষেত্ৰতো কিছু পৰিৱৰ্তন কৰাত ব্যস্ত থাকিব। কিন্তু আপুনি নিশ্চিতভাৱে ইয়াৰ সুবিধা পাব। আজি ঘৰুৱা জীৱনত কিছুমান অভিযোগ থাকিব পাৰে। যাৰ ফলত আপুনি আপোনাৰ সংগীৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। যদি আপোনাৰ ভগ্নীৰ বিয়াত বাধা আছিল। ই আজি এজন বন্ধুৰ সহায়ত সমাপ্ত হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি আকাংক্ষিত ফলাফল লাভ কৰি সুখী হ’ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে তেওঁলোকৰ বাবে এটা অনুষ্ঠানো আয়োজন কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। যদি আপোনাৰ কোনো ভূমি, বাহন বা উদ্যোগৰ গোচৰ আদালতত চলি আছে, সিদ্ধান্তটো আজি আপোনাৰ পক্ষত আহিব পাৰে। যি আপোনাক পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ দ্বাৰা সম্পত্তি প্ৰদান কৰিব। যদি আপুনি ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, ইয়াক কিছু সময়ৰ বাবে পিছুৱাই দিয়ক। আপোনাৰ বাহনৰ বিজুতিৰ বাবে ধন ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আজি পৰিয়ালৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীয়ে আপোনাক কিবা বিচাৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব, কিয়নো যদি ইয়াত কোনো হ্ৰাস হয়, আপোনাৰ কামবোৰ দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে ৰৈ যাব পাৰে। যদি আজি কোনো সৰু সমস্যা আছে, আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আজি যদি আপুনি গাড়ী চলোৱাৰ সময়ত অৱহেলা কৰে, আপুনি দুৰ্ঘটনাৰ ভুক্তভোগী হ’ব পাৰে। ব্যৱসায়ী লোকসকলে তেওঁলোকৰ ব্যৱসায়ত লুকাই থকা শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো তেওঁলোকে তেওঁলোকক হাৰাশাস্তি কৰিবলৈ যথা সাধ্য চেষ্টা কৰিব। ই আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। যদি আপুনি ব্যৱসায় এটা কৰিবলৈ মন স্থিৰ কৰিছে, ই আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দিনটোৰ কিছু সময়ৰ বাবে আপোনাৰ পাৰিবাৰিক সমস্যা সমাধানত ব্যস্ত থাকিব। যাৰ ফলত আপোনাৰ কিছুমান জৰুৰী কাম হাতৰ বাহিৰত থাকিব পাৰে। যাৰ ফলত আপোনাৰ কিছু ক্ষতি হ’ব পাৰে আৰু আপোনাৰ সমস্যা হ’ব পাৰে। আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত আকাংক্ষিত লাভালাভৰ অভাৱৰ বাবে আপুনি বিচলিত হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে ভৱিষ্যতৰ কিছুমান পৰিকল্পনাৰ বিষয়ে আলোচনা কৰিবলৈ সন্ধিয়াটো কটাব। আজি আপুনি অধিক দৌৰাদৌৰি কৰিব লাগিব। কিয়নো আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ স্বাস্থ্যৰ হঠাৎ অৱনতি ঘটিব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে মানসিক শান্তিৰ দিন হ’ব। কিয়নো যদি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ কোনো শাৰীৰিক বিষ আছিল, আজি আপুনি ইয়াৰ পৰা সকাহ পোৱা যেন লাগিব। যাৰ ফলত আপোনাৰ মনৰ সমস্যাবোৰ সমাপ্ত হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ উদ্যোগৰ এটা সমস্যাৰ বিষয়ে চিন্তিত, আপুনি আজি কিছুমান সন্তোষজনক খবৰ শুনিব পাৰে। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষাৰ বাবে আবেদন কৰে, ফলাফল আজি আহিব পাৰে, য’ত তেওঁলোকে সফলতা লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ বীৰত্ব বৃদ্ধি দেখিব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায় সলনি কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। কিন্তু আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি আপোনাৰ কোনো সহকৰ্মীৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰিব নালাগে, যদি আপুনি কৰে, ই আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ বাবে নতুন বাহন এখন কিনিবলৈ পৰিকল্পনা কৰি আছে, সেইটোও তাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব।

ধনু ৰাশি- আজি ঋণ ৰক্ষাৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি কিছু সময়ৰ বাবে বেংক, প্ৰতিষ্ঠান এটাৰ পৰা ঋণ লৈছিল, আপুনি আজি ইয়াক যথেষ্ট পৰিমাণে পৰিশোধ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। ই আপোনাৰ মূৰৰ বোজা অলপ হ্ৰাস কৰিব আৰু আপুনি ভৱিষ্যতৰ বাবে আপোনাৰ কিছু ধন বিনিয়োগ কৰিব বিচাৰিব। কিন্তু আপুনি কেৱল আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰিহে ইয়াত বিনিয়োগ কৰিব। আজি সন্তানে চাকৰি পোৱাৰ লগে লগে আপোনাৰ মন সুখী হ’ব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যক আপোনাৰ ঘৰলৈ আহিবলৈ আমন্ত্ৰণ জনাব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে জ্ঞান আৰু বিবেকেৰে কাম কৰাৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিব, যি আপোনাৰ বিত্তীয় স্থিতি শক্তিশালী কৰিব। যদি পাৰিবাৰিক জীৱনত কোনো চাপ আছিল, আপুনি আজি ইয়াৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ বিবাহ যোগ্য সদস্যৰ বাবে এজন পৰিচিত ব্যক্তিৰ সৈতে কথা পাতিব পাৰে আৰু বিবাহৰ প্ৰস্তাৱটো তৈয়াৰ কৰিব পাৰে। আপুনি নিশ্চিতভাৱে আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ আশীৰ্বাদত আজি কৰা কামত সফল হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ মিশ্ৰিত ফলাফল আহিব। আজি আপোনাৰ ব্যক্তিগত কাম চম্ভালি থকা আৰু নিজৰ বাবে কিছু বজাৰ কৰা দেখা যাব। যিটো আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কিছুমান সদস্যই আপোনাক ঈৰ্ষা কৰিব। কিন্তু আজি আপুনি সেইবোৰৰ বিষয়ে একেবাৰে গুৰুত্ব নিদিব আৰু আপোনাৰ কামত মগ্ন হ’ব। তেতিয়াহে আপুনি যথেষ্ট লাভ কৰিব পাৰিব। যদি চৰকাৰী চাকৰিৰ লোকসকলে আজি কিছুমান সৰু কাম কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে। দিনটো তেওঁলোকৰ বাবে ভাল হ’ব। কিন্তু শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি মনোযোগ দিব লাগিব আৰু পঢ়িব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে এটা ফল প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি উপাৰ্জনৰ বিভিন্ন উৎস পাব। কিন্তু আপুনি সেইবোৰ চিনাক্ত কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সেইবোৰৰ সুবিধা ল’ব পাৰিব। আজি আপোনাৰ বাবে ধন বিনিয়োগ কৰা ভাল হ’ব, কিন্তু যদি আপুনি এজন অভিজ্ঞ ব্যক্তিৰ পৰামৰ্শ লয় আৰু শ্বেয়াৰ বজাৰ আদিৰ দৰে স্থানত বিনিয়োগ কৰে, ই আপোনাৰ বাবে অতি লাভজনক হ’ব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃক কবি সন্মিলনলৈ লৈ যাব পাৰে। ৰাজনৈতিক দিশত কাম কৰা লোকসকলৰ কিছুমান সুযোগ থাকিব যি আপোনাৰ জনসমৰ্থন বৃদ্ধি কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10-2

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button