ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৭ ডিচেম্বৰ, মংগলবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব। যি আপোনাক সুখী কৰিব। আৰু যদি আপোনাৰ সৈতে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ মাজত কোনো বিতৰ্ক হৈছিল, ই আজি সমাপ্ত হ’ব আৰু আপোনালোক সকলোৱে একত্ৰিত হৈ ভৱিষ্যত পৰিকল্পনাৰ বিষয়ে আলোচনা কৰিব। কিন্তু আজি আপুনি সন্তানৰ কিবা এটাৰ বিষয়ে হতাশ হ’ব পাৰে। যাৰ বাবে আপোনাৰ কিছু চাপ থাকিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন লাভ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ঋণ যথেষ্ট পৰিমাণে শেষ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি ৰাজনীতিৰ দিশত কাম কৰা লোকসকলৰ প্ৰচেষ্টাত সফলতা আহিব। যি তেওঁলোকক ৰাজনীতিত আগবাঢ়ি যোৱাৰ সুযোগ দিব আৰু মানুহেও তেওঁলোকৰ সমৰ্থনত ওলাই আহিব। কিন্তু তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ ভাষণৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। তেতিয়াহে তেওঁলোকৰ জনসমৰ্থন বৃদ্ধি হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যত কিছু হ্ৰাস দেখিব পাৰে। যদি কোনো সমস্যা আছে, বিশেষজ্ঞ এজনৰ পৰামৰ্শ লওক। আপুনি আজি শাসন আৰু ক্ষমতাৰ সম্পৰ্কৰ পৰাও লাভান্বিত হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে পূজা বা মন্দিৰ আদি দৰ্শন কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ সুখ আহিব। যদি আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰত কিছু সময়ৰ পৰা আপোনাৰ বিষয়াসকলৰ সৈতে সম্পৰ্ক ৰাখিছে, আজি সেইটোও সমাধান হ’ব আৰু আপুনি আপোনাৰ কাম কৰিবলৈ অনুভৱ কৰিব। আপোনাৰ কৌতুকপূৰ্ণ প্ৰকৃতিৰ বাবে আজি সাৱধান হ’ব। যি কাৰোবাক হতবাক অনুভৱ কৰাব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি এখন প্ৰতিযোগিতাত সফলতা লাভ কৰিব। যদি আপুনি আজি কৰবাত ধন বিনিয়োগ কৰাৰ কথা ভাবি আছে, যদি এটা সম্পত্তিত বিনিয়োগ কৰে, ই আপোনাৰ বাবে অতি লাভজনক হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যক সাক্ষাৎ কৰিব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দিনটোৰ কিছু সময় আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে কটাব। আজি আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এক অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব। কিন্তু আপুনি কোনো আঁচনিত উপস্থিত থাকিব নালাগে। আজি আপুনি সামাজিক কামত বৃহৎ পৰিশ্ৰমত অংশগ্ৰহণ কৰিব। আজি আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। আজি আপুনি সন্তানৰ দায়িত্ব পালন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যি সন্তানক আপোনাৰ সৈতে সুখী কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীৰ সৈতে আপোনাৰ পৰিয়ালত খেলি কিছু সময় অতিবাহিত কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বৌদ্ধিক ক্ষমতা বিকশিত কৰা হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কিছুমান নতুন প্ৰকল্প আৰম্ভ কৰাৰ দিন হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কিছুমান প্ৰকল্প নিৰ্মাণ কৰি স্তব্ধ হৈ পৰিছিল, আপুনি ইয়াক আজি আৰম্ভ কৰিব পাৰে। যি আপোনাক লাভান্বিত কৰিব, কিন্তু আপুনি কাৰো মতামতৰ সৈতে একো কৰিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, ই আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ মাজত পাৰস্পৰিক প্ৰেম থাকিব আৰু পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই পদোন্নতি আৰু বৃদ্ধিৰ দৰে যিকোনো তথ্য লাভ কৰিব। আজি কিছুমান নিষ্ফল চিন্তাই আপোনাক আমনি কৰিব। কিন্তু আপোনাৰ পত্নীৰ সহযোগত আপোনাক সেইবোৰৰ পৰা মুক্ত কৰিব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ ভাল কাম বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি নিযুক্তি বিচাৰি থকা লোকসকলে কিছুমান সুযোগ পাব। যিবোৰ তেওঁলোকে নিবিচাৰিলেও অস্বীকাৰ কৰিব নোৱাৰিব। কিন্তু তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰিবলৈ ধন উপাৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ঘৰত আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সন্মুখত আপোনাৰ চিন্তাবোৰ ৰাখিবলৈ কুণ্ঠাবোধ নকৰে। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানতো উপস্থিত থাকিব পাৰে। আপুনি আজি সন্তানৰ ফালে কিবা নতুন কৰিবলৈ পাই সুখী হ’ব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ ব্যয় নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব। যদি ব্যৱসায়ত যোৱা কেইদিনমান ধৰি লেনদেনৰ সমস্যাৰ সন্মুখীন হৈ আছিল, সমস্যাটো আজি সমাধান হ’ব। কিয়নো আপুনি কিছুমান স্তব্ধ ধন পাব পাৰে যি আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব পাৰে। কিন্তু বৃহৎ পৰিমাণৰ ধন হাতত ৰাখি আপুনি আজি এটা অনুষ্ঠানো আয়োজন কৰিব পাৰে। যি আপোনাৰ শত্ৰুসকলৰ মনোভাৱ নষ্ট কৰিব পাৰে আৰু সেয়া হৈছে আপোনাক হাৰাশাস্তি কৰাৰ ষড়যন্ত্ৰ। আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব, কিয়নো আপোনাৰ অভদ্ৰ আচৰণে আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে কিছু সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আনকি আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে কাৰোবাৰ পৰা ধাৰ লোৱাৰ কথা ভাবি থাকিলেও কিছু সময়ৰ বাবে বন্ধ কৰক, কিয়নো সেই টকা ঘূৰাই পোৱাত আপোনাৰ কঠিন সমস্যা হ’ব। পৰিয়ালত আজি এটা অনুষ্ঠানৰ বিষয়ে আলোচনা কৰিব পাৰে, যাৰ বাবে পৰিয়ালৰ সদস্যৰ প্ৰয়োজন হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত অংশীদাৰীত্বত এটা পৰিকল্পনা কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, এতিয়াই বন্ধ কৰক। কিয়নো সময়টো তাৰ বাবে ভাল নহয়।

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ যথেষ্ট সফলতা আহিব। আজি আপোনাৰ বিৰোধীসকলেও আপোনাৰ প্ৰগতিৰ বাবে আপোনাক প্ৰশংসা কৰিব, যি আপোনাক আচৰিত কৰিব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ কিছুমান শত্ৰুক চিনাক্ত কৰিব লাগিব, কিয়নো তেওঁলোক আপোনাৰ বন্ধু হ’ব পাৰে। আজি আপুনি চৰকাৰী আঁচনিৰ সুবিধা ল’বলৈ চেষ্টা কৰিব, কিন্তু আপুনি ইয়াক গ্ৰহণ কৰিবলৈ সক্ষম নহ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ কিছু ধন সামাজিক আৰু ধৰ্মীয় কাৰ্যসূচীত ব্যয় কৰিব। সন্ধিয়া আজি আপুনি এজন পৰিচিত ব্যক্তিৰ সৈতে সাংস্কৃতিক অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰাৰ সুযোগ পাব। শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষাত কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতা অৰ্জন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ প্ৰচেষ্টাত সফল হ’ব, কিন্তু আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়িক অংশীদাৰৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব। চাকৰিয়াল সকলে আজি যিকোনো বিবাদ বা কাজিয়াৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব। অন্যথা ই তেওঁলোকৰ কিছু ক্ষতি কৰিব পাৰে। সন্ধিয়া আপোনাৰ ঘৰত অতিথি থাকিব পাৰে, যাৰ বাবে আপোনাৰ কিছু টকাও খৰচ হ’ব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানক পাঠ্যক্ৰমত নামভৰ্তি কৰিব বিচাৰে, আপুনি আজি তাৰ বাবে অধিক কষ্ট কৰিব লাগিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ প্ৰভাৱ আৰু গৌৰৱ বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি শত্ৰুৰ বাবে আপোনাৰ ব্যৱসায়ত কিছু ধন হেৰুৱাব পাৰে। কিন্তু আপুনি ইয়াৰ বিষয়ে চিন্তা কৰিব নালাগে, কিয়নো আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন ব্যয় উলিয়াব পাৰিব। কিন্তু যদি আপোনাৰ উচ্চ ব্যয় থাকে, আপুনি সেইবোৰত চিন্তা কৰিব লাগিব। অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে ধনৰ সংকটৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ দ্বাৰা প্ৰতাৰিত হ’ব পাৰে, যি আপোনাকো বিচলিত কৰি ৰাখিব। আজি যদি আপুনি কোনো চৰকাৰী বিষয়াক কিবা কাম কৰিবলৈ উৎস কৰিছে, আপোনাৰ চৰকাৰী কাম সহজে কৰা হ’ব।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ মিশ্ৰিত ফলাফল আহিব। আজি যদি আপুনি কাৰোবাক টকা ধাৰ দিয়ে, আপুনি ঘূৰাই পোৱাৰ সম্ভাৱনা কম। আনকি আপুনি ধন লেনদেন কৰিব বিচাৰিলেও, আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আলোচনা কৰক। আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ অসুবিধাৰ বাবে ভ্ৰমণ স্থগিত ৰাখিব লগা হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ কিবা হেৰুওৱাৰ বাবে আপুনি অলপ বিচলিত হ’ব। আজি আপুনি কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ বিষয়ত আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে কথা পাতিব পাৰে। যদি বিবাহযোগ্য সদস্য পৰিয়ালত আছে, তেন্তে আজি তেওঁৰ বাবে এটা ডাঙৰ সুযোগ আহিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button