ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ৩ ডিচেম্বৰ, শুকুৰবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- উদ্যোগিক বিষয়ৰ সৈতে মোকাবিলা কৰিবলৈ যোৱা সকলৰ বাবে দিনটো ভাল হ’ব, তেওঁলোকে ভাল লাভালাভ পাব। যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায় খণ্ডত কিছু পৰিৱৰ্তন কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, আপুনি সেইটোতো সফল হ’ব আৰু তাৰ বাবে আপুনি কিছু নতুন সুযোগ পাব। আজি আপোনাক সন্মানিত কৰাৰ সম্ভাৱনা আছে। কিন্তু আজি আপুনি সন্ধিয়া কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে, কিয়নো আপোনাৰ মাতৃ হঠাতে কিছু শাৰীৰিক বিষত ভুগিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ পৰিয়ালত ইতিবাচক ফলাফল আহিব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বিবাহ বা প্ৰেম বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আহিব পাৰে, যি পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যক সুখী দেখা যাব। আজি আপুনি আপোনাৰ পূজাৰ বাবে কিছু টকা খৰচ কৰিব। আজি আপোনাৰ সন্তানৰ সমস্যা সমাধানৰ বাবে আপোনাৰ পত্নীৰ সমৰ্থনৰ প্ৰয়োজন হ’ব। যদি আপুনি আজি সন্ধিয়া ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, ই আপোনাৰ বাবে সুখী হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। ব্যৱসায়ত যদি আপুনি আজি আপোনাৰ জ্ঞান আৰু বিবেকেৰে সিদ্ধান্ত লয়, তেন্তে সেইবোৰ আজি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি যদি আপুনি প্ৰয়োজনৰ সময়ত আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা সহায় নাপায়, আপুনি তেওঁলোকৰ ওপৰত বিশ্বাস হেৰুৱাব। আপুনি আজি কাৰোবাক পৰামৰ্শ দিয়াৰ আগতে মনোযোগ দিব লাগিব যে সেইজনে আপুনি কোৱা কথাত আপত্তি নকৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কিছু অসুবিধাজনক হ’ব। আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত পুঁজিৰ অভাৱৰ বাবে আপুনি কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ ভাতৃক কিছু সহায় বিচাৰিব পাৰে আৰু আপোনাৰ ঘৰ আৰু ব্যৱসায়ৰ কিছুমান শত্ৰুৱে আপোনাক হাৰাশাস্তি কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব, কিন্তু তেওঁ ইয়াত সফল নহ’ব। আজি আপোনাৰ ব্যৱসায় ব্যস্ত থাকিব, যি আপোনাক আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে সময় উলিয়াবলৈ বাধা দিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজি আপুনি দান-বতৰাৰ এক অনুভূতি বিকশিত কৰিব। আজি চাকৰিত উচ্চ কামৰ চাপৰ বাবে আপুনি ব্যস্ত থাকিব আৰু আপোনাৰ পত্নীৰ বাবে সময় উলিয়াবলৈ বিফল হ’ব, যাৰ ফলত তেওঁলোকে আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। যদি ব্যৱসায়ৰ কিছুমান আঁচনি দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে স্থগিত ৰখা হয়, আজি আপুনি সেইবোৰ আৰম্ভ কৰিব পাৰে, যি ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। বৰ্তমান সময়ত আপোনাৰ শত্ৰুসকলেও আপোনাৰ বীৰত্বৰ দ্বাৰা নিৰুৎসাহিত হ’ব। আপুনি আজি সন্ধিয়াটো ধৰ্মীয় ৰীতি-নীতিত কটাব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ মিশ্ৰিত ফলাফল আহিব। আপুনি আজি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ শুনিব। যদি আপোনাৰ ঘৰত পাৰিবাৰিক বিবাদ চলি আছিল, ই আজি সমাপ্ত হ’ব। আজি বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে ভাল বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ আহিব। যিবোৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে অনুমোদন কৰিব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতিৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব পাৰে।

তুলা ৰাশি- শিক্ষাৰ প্ৰতি আপোনাৰ আগ্ৰহ আজি বৃদ্ধি পাব আৰু আপুনি আপোনাৰ কিছুমান নতুন কামৰ পৰা শিকিব। চৰকাৰী চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত মনোযোগেৰে কাম কৰিব লাগিব। যদি তেওঁ এনে নকৰে, তেন্তে তেওঁ তেওঁলোকৰ বাবে সমস্যা সৃষ্টি কৰিব পাৰে। আপুনি আজি সন্ধিয়া এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পাব, যাক আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি লগ পোৱাৰ কথা ভাবি আছে। প্ৰেম জীৱনত আজি এক নতুন শক্তি লাভ, যি পত্নীৰ প্ৰতি প্ৰেম অধিক গভীৰ কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে ব্যয়ৰ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ পৰা কম উপাৰ্জন আৰু অধিক ব্যয় থাকিব, যি আপোনাক অলপ বিচলিত কৰি ৰাখিব। কিন্তু আপুনি কৰবাৰ পৰা আপোনাৰ ধন প্ৰাপ্ত কৰি সুখী হ’ব। আজি আপোনাৰ সন্তানৰ ভাল প্ৰগতি দেখি আপুনি সুখী হ’ব। আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি ধৈৰ্য্য সহকাৰে আপোনাৰ শত্ৰুসকলক ধ্বংস কৰিব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকে আপোনাৰ কাৰ্য্যবোৰ নষ্ট কৰিব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপুনি কিছু গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই আজি আপোনাক কিবা এটা কৰিবলৈ ক’ব পাৰে, যিটো আপুনি আজি সম্পূৰ্ণ কৰাত ব্যস্ত থাকিব। আপোনাৰ পত্নীৰ দ্বাৰা আজি আপোনাৰ বাবে এটা অনুষ্ঠান আয়োজন কৰা হ’ব পাৰে। আজি ব্যৱসায় বৃদ্ধিৰ বাবে আপোনাৰ প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় চলায়, আপুনি আপোনাৰ সংগীৰ ওপৰত তীক্ষ্ণ নজৰ ৰাখিব লাগিব, অন্যথা তেওঁ আপোনাক প্ৰতাৰণা কৰিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন। আপুনি আজি এটা পৈতৃক সম্পত্তি পাই সুখী হ’ব। আজি আপুনি নোসোধাকৈ কাকো কোনো পৰামৰ্শ দিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, ই আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ ভৱিষ্যতৰ বিষয়ে কিছু সিদ্ধান্ত লয়, আপুনি ইয়াত আপোনাৰ পিতৃ বা জ্যেষ্ঠৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব। সন্ধিয়া আপুনি আজি তীৰ্থস্থানলৈ যাব পাৰে আৰু জনসাধাৰণৰ সেৱা কৰিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো ভাগ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। যদি আপুনি আজি এটা নতুন চাকৰিত যোগদান কৰে, এইটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আজি আপুনি উপাৰ্জনৰ কিছুমান নতুন উৎস পাব, যি আপোনাৰ সম্পদ বৃদ্ধি কৰিব। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ওলাই যাব পাৰে। যদি আপুনি আজি কাৰোবাক ঋণ দিয়াৰ কথা ভাবি আছে, কিছু সময়ৰ বাবে বন্ধ কৰক, অন্যথা আপুনি সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপুনি কিছু সন্মান লাভ কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলৰ আজি তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ প্ৰতি সম্পূৰ্ণ আনুগত্য আৰু ভক্তি থাকিব, যি তেওঁলোকৰ গুৰুসকলক তেওঁলোকৰ সৈতে সুখী কৰিব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব, সেয়েহে খাদ্যৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব। আজি চাকৰিত থকা আপোনাৰ কিছুমান শত্ৰুৱে আপোনাৰ বিৰুদ্ধে ষড়যন্ত্ৰ কৰিব পাৰে। আপুনি তেওঁলোকৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব। যদি আজি আপোনাৰ বিতৰ্ক হয়, আপুনি ইয়াত আপোনাৰ ভাষণৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button