ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২ ডিচেম্বৰ, বৃহস্পতিবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে ঘৰৰ উপযোগী সামগ্ৰী বৃদ্ধি কৰাৰ দিন হ’ব। যি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলকো সন্তুষ্ট কৰিব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ সৈতে ধনৰ লেনদেন কৰাৰ কথা ভাবি আছে, সাৱধান হ’ব, অন্যথা আপুনি ভুগিব পাৰে। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ ব্যয় হঠাতে বৃদ্ধি হোৱা দেখি আপুনি কিছু মানসিক চাপ অনুভৱ কৰিব। যি আপোনাক বিচলিত কৰিব। আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত আপোনাৰ কিছুমান শত্ৰুৱে আপোনাৰ বিৰুদ্ধে ষড়যন্ত্ৰ ৰচনা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। সেয়েহে আপুনি সেইবোৰ পৰিহাৰ কৰিব লাগিব।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। যদি আপুনি আজি বিনিয়োগ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, ইয়াক কিছু সময়ৰ বাবে বন্ধ কৰক, অন্যথা আপুনি বিপদাশংকা ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ এজন পুৰণি বন্ধু বিচাৰি পায়, আপুনি আপোনাৰ ভাষণত সংযম অৱলম্বন কৰিব লাগিব, অন্যথা তেওঁ আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। যদি আপুনি আজি নতুন বাহন কিনিবলৈ গৈ আছে, ই আপোনাৰ বাবে ভাল হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ মনৰ বাবে এক সন্তোষজনক দিন হ’ব। প্ৰেমিক সকলে আজি তেওঁলোকৰ সংগীৰ পৰা কিছুমান উপহাৰ আৰু সন্মান লাভ কৰিব পাৰে। যি তেওঁলোকৰ সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। পৰীক্ষাত সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ শিক্ষাৰ্থীসকলে মনোযোগ দিব লাগিব আৰু অধ্যয়ন কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে তেওঁলোকে সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপুনি কিছুমান কাম সম্পূৰ্ণ হোৱাত সুখী হ’ব, যাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে এটা সৰু অনুষ্ঠান আয়োজন কৰিব পাৰে। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ কিছুমান পৰিকল্পনাত বিনিয়োগ কৰে, সেই আঁচনিবোৰে ভৱিষ্যতে আপোনাক যথেষ্ট লাভালাভ প্ৰদান কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো চাকৰিয়াল সকলৰ স্থিতি আৰু সন্মান বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ বিষয়াসকলৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব, যি তেওঁলোকৰ মনক সন্তুষ্ট কৰিব আৰু তেওঁলোকৰ কাম কৰাত ভাল অনুভৱ কৰাব। আপুনি আজি সন্তানৰ পৰা ভাল এটা খবৰ শুনিব, যিয়ে সুখী কৰিব। যদি পৰিয়ালত দীৰ্ঘদিন ধৰি কাজিয়া চলি আছিল, ই আজি সমাপ্ত হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত পৰিয়ালৰ সকলো সদস্য একত্ৰিত হৈ পৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সপ্তাহটােৰ ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজি আপুনি ৰাতিপুৱাৰ পৰা উদ্যমী অনুভৱ কৰিব। যাৰ ফলত আপুনি আপোনাৰ সকলো কাম কৰিবলৈ বাট চাই থাকিব আৰু সেইবোৰ যথেষ্ট পৰিমাণে সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপুনি আনৰ মংগলৰ বাবে কিছু ধন খৰচ কৰিব, কিন্তু আপুনি ইয়াৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব, যাতে মানুহে ইয়াক আপোনাৰ স্বাৰ্থপৰ বুলি বিবেচনা নকৰে। যদি এনে হয়, পিছপৰি থকা ভাল। অংশীদাৰীত্বত যদি আপুনি ব্যৱসায় কৰিছে, ই আজি আপোনাক সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ লাভালাভ প্ৰদান কৰিব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় স্থান ভ্ৰমণ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ কিছুমান ব্যৱসায়িক বস্তু গোপনে ৰাখে, তেওঁলোকে আপোনাক লাভান্বিত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব, কিয়নো ই আপোনাৰ আহাৰ হ্ৰাস আৰু নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব পাৰে। যদি আপোনাৰ ইতিমধ্যে কোনো ৰোগ আছিল, ইয়াৰ কষ্ট বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। সেয়েহে চিকিৎসাৰ পৰামৰ্শ ল’বলৈ নিশ্চিত হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালত এটা শুভ ঘটনাৰ ওপৰত আলোচনা হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ অপ্ৰয়োজনীয় ব্যয় হ’ব পাৰে। যদি আপোনাৰ উদ্যোগিক বিবাদ আছিল, সেইটোও আজি সমাধান কৰিব পাৰিব।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ মিশ্ৰিত ফলাফল আহিব। যিসকলে ৰাজনীতিৰ দিশত চেষ্টা কৰি আছে তেওঁলোকে কৰা কামক প্ৰশংসা কৰা হ’ব আৰু তেওঁলোকৰ জনসমৰ্থন বৃদ্ধি পাব। আজি আপুনি শাসন আৰু ক্ষমতাৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন লাভ কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জন আৰু ব্যয় দুয়োটা সন্তুলিত কৰিব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপুনি ভৱিষ্যতে অৰ্থনৈতিক সংকটৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। সাৱধান হ’ব যাতে আজি কোনো ৰোগে আপোনাৰ মাতৃক প্ৰভাৱিত কৰিব নোৱাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপোনাৰ পাৰিবাৰিক জীৱন আজি সুখী হ’ব। নিযুক্তিৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ অৰ্হতা বৃদ্ধি কৰি আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব। চৰকাৰী চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ এজন বিষয়াক গালি দিব লগীয়া হ’ব পাৰে, সেয়েহে আপোনাৰ কামৰ ওপৰত সমগ্ৰ মনোযোগ দিয়ক। আজি আপুনি ব্যৱসায়ৰ বাবে অকস্মাত ভ্ৰমণ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি আপোনাৰ এটা দীঘলীয়া অমীমাংসিত কাম সম্পন্ন হ’ব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। আপুনি আজি সন্ধিয়া এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানতো উপস্থিত থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সপ্তাহটােৰ ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে সিদ্ধান্ত লোৱাৰ আগতে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ জ্যেষ্ঠ সদস্যসকলৰ সৈতে আলোচনা কৰিব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপুনি ভৱিষ্যতে অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে যথেষ্ট সমৰ্থন আৰু সংগ লাভ কৰিব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাক টকা ধাৰ দিয়াৰ কথা ভাবি আছে, একেবাৰে নিদিব, অন্যথা আপোনাৰ ধন ৰৈ যাব পাৰে। যদি প্ৰেম জীৱনত বিতৰ্ক হৈছিল, তেন্তে সেইটোও আজি সমাপ্ত হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি ভৱিষ্যতৰ কিছু ৰণনীতি প্ৰস্তুত কৰিব, যাতে তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ পৰীক্ষাত সফলতা অৰ্জন কৰিব পাৰে। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। কিন্তু তেওঁলোকে ধৈৰ্য্য আৰু সাহসেৰে ইয়াক সংশোধন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। সেয়েহে যিসকলে নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিব বিচাৰে, তেওঁলোকৰ বাবে আজিৰ দিনটো ভাল নহয়, সেয়েহে কিছু সময় অপেক্ষা কৰক।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। যদি আপোনাৰ ভগ্নীৰ বিয়াত কিছু বাধা আছিল, আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সহায়ত শেষ হ’ব। যি বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ তৈয়াৰ কৰিব পাৰে। যদি আপুনি কাৰোবাৰ পৰা কিছু টকা ধাৰ লৈছিল, আজি আপুনি ইয়াক পৰিশোধ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যাৰ ফলত আপোনাৰ মূৰৰ বোজা হ্ৰাস হ’ব। আজি আপুনি আন কাৰো প্ৰভাৱত আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ কোনো চুক্তি কৰিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, তেওঁ ভৱিষ্যতে আপোনাৰ কিছু ক্ষতি কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত চেষ্টা কৰি আছে, তেওঁলোকৰ বাবে ভাল খবৰ আহিব। আজি তেওঁলোকে হয়তো তেওঁলোকৰ হৃদয় অনুসৰি ফলাফল শুনিব পাৰে। যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰি সন্ধিয়াটো কটাব, য’ত পৰিয়ালৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীবোৰক আনন্দ কৰা দেখা যাব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে এনে কিবা এটাৰ ওপৰত তৰ্ক কৰিব পাৰে, য’ত আপুনি আপোনাৰ বক্তব্যৰ ওপৰত সংযম অৱলম্বন কৰিব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, তেওঁ আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সপ্তাহটােৰ ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button