ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৯ নৱেম্বৰ, সােমবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে প্ৰতিটো বিষয়ত বুদ্ধিমত্তাৰে আগবঢ়া এটা দিন। যদি আপুনি ঘৰত বা যিকোনো ঠাইত কাৰোবাক কোনো পৰামৰ্শ দিয়ে, আপুনি মনোযোগ দিব লাগিব যে আপুনি পিছত অনুশোচনা কৰিব নালাগে। যদি আপুনি বেংক বা ব্যক্তি, প্ৰতিষ্ঠান আদিৰ পৰা ঋণ লোৱাৰ কথা ভাবি আছে, আজি আপুনি ইয়াক সহজে পাব। আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত সন্ধিয়াটো কটাব।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। যদি আপোনাৰ ভাতৃ আৰু ভগ্নীৰ বিবাহত যদি বাধা আছিল, তেন্তে আজি তেওঁলোকে এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ সহায়ত ইয়াক সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি আপুনি কিছুমান জৰুৰী কামৰ বাবে দূৰলৈ যাব লগা হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবে সময় উলিয়াবলৈ সক্ষম হ’ব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো অৰ্থনৈতিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি আজি শক্তিশালী হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ধন বৃদ্ধি কৰাত ব্যস্ত থাকিব আৰু যদি আপোনাৰ ব্যৱসায় বৃদ্ধি কৰাৰ বাবে আপোনাৰ মনত কোনো ধাৰণা থাকে, আপুনি ইয়াক লগে লগে আগবঢ়াব লাগিব। যদি আপুনি নকৰে, আপোনাৰ সেই ধাৰণাটো এৰাই চলিব। আজি সামাজিক খণ্ডৰ লোকসকলেও উপকৃত হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ অপব্যয়ী অভ্যাস বন্ধ কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি আপোনাৰ ধন ৰাহি কৰিব পাৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ফল পাব। যদি আজি কোনো শিক্ষাৰ্থীয়ে বিদেশত পঢ়িব বিচাৰে, তেওঁলোকে ইয়াত সফল হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ মহিমাৰ বাবে কিছু ধন ব্যয় কৰিব, যি আপোনাৰ প্ৰগতি দেখিলে আপোনাৰ শত্ৰুসকলক আপোনাক ঈৰ্ষা কৰিব। কাম কৰা সকলে আজি পদোন্নতি বা বৃদ্ধিৰ দৰে কিছুমান তথ্য শুনিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মিশ্ৰিত দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সমৰ্থন আৰু আশীৰ্বাদৰ সৈতে আপুনি সম্পত্তি পোৱাৰ এক শক্তিশালী সম্ভাৱনা আছে। আপুনি আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰিব পাৰে, যি আপোনাৰ মনক বিচলিত কৰিব। যদি কাৰোবাৰ পৰা কোনো অসন্তুষ্টি থাকে, আজি আপুনি আপোনাৰ সুমধুৰ কণ্ঠস্বৰ ব্যৱহাৰ কৰি ইয়াক আঁতৰাবলৈ সক্ষম হ’ব। যদি আপোনাৰ কোনো শাৰীৰিক বিষ হয়, ইয়াৰ কষ্ট আজি বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। যি আপোনাৰ মন বিচলিত কৰিব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে প্ৰগতিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত কাম এটা সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ উৎসাহ পাব, যিটো আপুনি সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপুনি সাহসেৰে আপোনাৰ সকলো কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে সেইবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰিব। আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্য কিছু পৰিমাণে অৱনতি হ’ব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত আৰু ব্যস্ত কৰি ৰাখিব।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপুনি প্ৰতিটো ক্ষেত্ৰতে লাভালাভ দিব বুলি আশা কৰা হৈছে। যদি পত্নীৰ সৈতে কিবা চলি আছিল, ই আজি বহু দূৰত থাকিব, যাৰ ফলত আপুনি আপোনাৰ পত্নীক কৰবালৈ লৈ যাব পাৰে। আজি আপুনি প্ৰথমে আনৰ বাবে চিন্তা কৰিব আৰু যি আপোনাক আন্তৰিকতাৰে সেৱা কৰিব। যি আপোনাৰ মনত মানসিক শান্তি আনিব। প্ৰেমিকসকল আজি এক নতুন শক্তিৰে সঞ্চাৰিত হ’ব। আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানৰ সমস্যাবোৰ শুনি সন্ধিয়াটো কটাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ মন কিছু দুখী আৰু বিচলিত হ’ব, যাৰ ফলত আপুনি কিবা এটা কৰিবলৈ অনুভৱ কৰিব। কিন্তু আপুনি মন কৰিব লাগিব যে যদি আপুনি আজি ঘৰত বা ব্যৱসায়ত সিদ্ধান্ত ল’ব লগা হয়, বহুত চিন্তা কৰক, অন্যথা আপুনি অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি এটা বিতৰ্কিত বিষয় স্থগিত হৈ আছে, আপুনি সেইটোত সফল হ’ব পাৰে। চৰকাৰী চাকৰিত কাম কৰা লোকসকলে আজি কাৰ্যালয়ত কিছু অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিবা বিশেষ হ’ব। আজি শিক্ষাৰ্থীসকলে তেওঁলোকৰ শিক্ষাত সন্মুখীন হোৱা সমস্যাবোৰ দূৰ কৰিবলৈ তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব। আজি আপুনি দান আৰু পৰোপকাৰৰ এক অনুভূতিও বিকশিত কৰিব। যাৰ ফলত আপুনি আপোনাৰ কিছু ধন দৰিদ্ৰ লোকসকলৰ বাবে ব্যয় কৰিব। সন্ধিয়া আপুনি পেটৰ বিষ, ভাগৰ, মুৰৰ বিষ, জ্বৰ আদিৰ দৰে কিছুমান সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজি আপুনি কিবা মূল্যৱান বস্তু লাভ কৰিব। একে সময়তে আপুনি কাৰোবাৰ পৰা সন্মান লাভ কৰিব। আজি আপুনি এনে কিবা খৰচ কৰিব লাগিব, যিটো আপুনি কৰিব নিবিচাৰে। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জনৰ কথা মনত ৰাখি সেই সকলোবোৰ কৰিব লাগিব। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত যথেষ্ট সুখী অনুভৱ কৰিব, কিন্তু আজি আপোনাৰ স্তব্ধ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’লে আপুনি সুখী হ’ব। যদি ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সৈতে দীৰ্ঘদিন ধৰি বিবাদ চলি আছিল, তেন্তে সেইটোও আজি শেষ হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো ভাগ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সকলো দায়িত্ব আৰু আপোনাৰ সকলো কাম সহজে সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আৰু যদি আপুনি এটা নতুন কাম কৰে, আপুনি ইয়াত যথেষ্ট লাভ পাব। যি আপোনাক যথেষ্ট লাভালাভ প্ৰদান কৰিব। আজি আপুনি সাংসাৰিক আনন্দ আৰু সেৱকসকলৰ উপায় উপভোগ কৰিব। আপুনি আজি সন্ধিয়া ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ সুযোগ পাব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিবা বিশেষ দিন হ’ব। আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি চলি থকা গোচৰ এটাত জিকিব পাৰে। যি আপোনাৰ মনক সুখী কৰিব। আজি আপুনি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। আজি সামাজিক সন্মানেও আপোনাৰ মনোবল বৃদ্ধি কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে হাঁহি আনন্দৰে ৰাতিটো কটাব। আপোনাৰ ঘৰ বা চাকৰিৰ লোকসকলে আজি আপোনাৰ কাষ চাপিবলৈ চেষ্টা কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button