ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৮ নৱেম্বৰ, দেওবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ভাল ফলাফল আহিব। ভ্ৰমণ আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে আজি নগদ ধনৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি কেৱল তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ পৰামৰ্শ লৈ পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰস্তুতি কৰিব লাগিব। আজি সন্ধিয়া এটা পৰিকল্পনা পূৰণ কৰি আপুনি সুখী হ’ব। আজি আবেলি এজন উচ্চ বিষয়াৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হ’ব পাৰে, কিন্তু আপুনি ইয়াক এৰাই চলিবলৈ চেষ্টা কৰিব লাগিব।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দক্ষতাৰে আপোনাৰ শত্ৰুসকলক জয় কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আনকি কামৰ ক্ষেত্ৰতো আপুনি আজি এজন ব্যৱসায়ী বা বিষয়াৰ ওপৰত অসন্তুষ্ট হ’ব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে নতুন আইন জ্ঞান আৰু অভিজ্ঞতা লাভ কৰিব, কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব। আজি সমাজত আপুনি কৰা কামৰ দ্বাৰা আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি হ’ব।

মিথুন ৰাশি- যিসকলে ৰাজনীতিৰ দিশত কাম কৰি আছে তেওঁলোকৰ কামত আজি কিছু পৰিমাণে হ্ৰাস হোৱা প্ৰৱণতা হ’ব পাৰে। যি সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃ-ভগ্নীৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন পাব। পাৰিবাৰিক পৰিৱেশ আনন্দদায়ক হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এক শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে। আজি আপুনি পৰিয়াল আৰু আত্মীয়ৰ সৈতে ধনৰ লেনদেন পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা ই আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাঙিব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো ভাগ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আপুনি চাকৰিত সফল হ’ব আৰু কিছুমান ধৰ্মীয় কাৰ্যসূচীত যোগদান কৰিলে মানসিক শান্তি আহিব। ব্যৱসায় কৰা লোকসকলে অংশীদাৰিত্বৰ সমৰ্থন পাব। আজি কৰ্মক্ষেত্ৰত অত্যধিক কষ্টৰ বাবে আপুনি সন্ধিয়া ভাগৰ অনুভৱ কৰিব। প্ৰেম জীৱন মধুৰ হৈ থাকিব। কিন্তু খঙৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ প্ৰতিচ্ছবি নষ্ট কৰিব নালাগে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি সন্তানৰ ফালৰ পৰা সুখ আৰু সহযোগিতা দুয়োটা লাভ কৰিব। যদি আপুনি আজি বাহন সম্পৰ্কীয় চুক্তি কৰিবলৈ গৈ আছে, আপুনি এজন সদস্যৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত কিছু বাধাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ পৰিৱেশ উত্তেজনাপূৰ্ণ হ’ব পাৰে, কিয়নো পৰিয়ালত বিবাদ হ’ব পাৰে। সেয়েহে আজি আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে কি কয় বুজিবলৈ চেষ্টা কৰিব লাগিব। তেতিয়াহে আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালটো ভালদৰে চলাব পাৰিব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে এক নতুন শক্তি আহিব, যি আপোনাক আজি কিবা নতুন চেষ্টা কৰিবলৈ বাধ্য কৰিব। য’ত আপুনি সফল হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃসকলৰ পৰা কিবা এটা পাব পাৰে। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত যিকোনো ধৰণৰ অংশীদাৰিত্বৰ পৰা আঁতৰি থাকিব। চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকৰ এজন সহকৰ্মীৰ বাবে কেইটকামানৰ ব্যৱস্থা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি সমাজত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ সাংসাৰিক আনন্দ বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন আৰু সংগ লাভ কৰিব। আজি আপোনাৰ বৰ্ধিত ব্যয়ৰ বাবে আপুনি বিচলিত হ’ব। যদি আপুনি আজি ভ্ৰমণলৈ যাব লগা হয়, সাৱধানে যাওক। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ প্ৰয়োজনীয়তাৰ বিশেষ যত্ন ল’ব, যি পৰিয়ালটোক প্ৰেমৰ অৱস্থাত ৰাখিব। পেছাদাৰী দৃষ্টিকোণৰ পৰা কৰা প্ৰচেষ্টাই ফল প্ৰদান কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ দানৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ধনৰ কিছু অংশ দৰিদ্ৰ লোকৰ সেৱাত ব্যয় কৰিব। আজি কাৰ্যালয়ত কাম কৰা লোকসকলৰ ক্ষেত্ৰত খঙৰ পৰিৱেশ থাকিব পাৰে। যি তেওঁলোকক বিচলিত কৰি ৰাখিব। সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক দেৱ দৰ্শনলৈ লৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে। আজি আপুনি ভৱিষ্যতৰ পৰিকল্পনাৰ বাবে কিছু বিনিয়োগ বা ব্যয় কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ জ্যেষ্ঠসকলৰ সমৰ্থন লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আপোনাৰ চাৰিওফালৰ পৰিৱেশ আজি শান্তিহীন হৈ পৰিব। যাৰ বাবে আপুনি বিচলিত হ’ব। আজি কিছুমান প্ৰতিকূল পৰিস্থিতি থাকিব, য’ত আপুনি আপোনাৰ খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰাত ব্যৰ্থ হ’ব। কিন্তু আপুনি এনে কৰিব নালাগে আৰু আপোনাৰ মিঠা আচৰণ বজাই ৰাখিব। আজি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গই কিছুমান নতুন সম্পৰ্ক সৃষ্টি কৰিব, যি আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব আৰু যিসকলে বিদেশৰ পৰা ব্যৱসায় কৰে, তেওঁলোকৰ বাবে আজিৰ দিনটো ভাল হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত হঠাতে হোৱা চুক্তি চূড়ান্ত হ’ব। যিয়ে আপোনাক অলপ কম লাভ কৰি ৰাখিব। যদি আপুনি আজি এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ কামৰ বাবে যায়, একেবাৰে চিন্তা নকৰিব। যদি আপুনি আজি ব্যৱসায়ত বিনিয়োগ কৰাৰ সুযোগ পায়, ইয়াক আন্তৰিকতাৰে কৰক। কৰ্মৰত লোকসকলে আজি উপাৰ্জনৰ কিছুমান নতুন উৎস পাব। আজি আপুনি এজন বন্ধুৰ দ্বাৰা বিনিয়োগ আঁচনি এটা জানিব, কিন্তু আপুনি কেৱল আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰিহে বিনিয়োগ কৰিলে ভাল।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ সফল হোৱাৰ দিন হ’ব। আজি সন্তানে এক মহান চাকৰি প্ৰাপ্ত কৰিব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। কিন্তু যদি আপোনাৰ কোনো ৰোগ আছে, ইয়াক একেবাৰে উপেক্ষা নকৰিব, অন্যথা ই ভৱিষ্যতে এক গুৰুতৰ ৰোগ হ’ব পাৰে। আনকি আজি কামৰ ক্ষেত্ৰতো আপুনি কৰা কামত আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা এক আচৰিত উপহাৰ পাব পাৰে, যি আপোনাৰ প্ৰেম গভীৰ কৰিব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মিশ্ৰিত দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ শত্ৰুৰ বাবে কিছু ভুল তথ্য পাব পাৰে, যাৰ ফলত আপুনি হঠাতে যাত্ৰা কৰিব পাৰে। যদি আপুনি আজি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি পাব। আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে সামঞ্জস্য ৰাখি সন্ধিয়াটো কটাব। যদি আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে আপোনাৰ কোনো মতানৈক্যৰ পৰিৱেশ হয়, আপুনি ইয়াৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব নালাগে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button