ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৭ নৱেম্বৰ, শনিবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। বিবাহিত জীৱন যাপন কৰা লোকসকলৰ মাজত আজি এক উত্তপ্ত মত বিনিময় হ’ব। যাৰ ফলত তৰ্ক হ’ব পাৰে, সেয়েহে আপুনি আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। নতুন সম্পৰ্কই আজি আপোনাৰ ভাগ্য উজ্জ্বল কৰিব। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত লাভৰ বাবে কিছুমান নতুন সুযোগ লাভ কৰিব। যি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতিও শক্তিশালী কৰিব।

বৃষ ৰাশি- আজি আপুনি আৰম্ভ কৰা কামত সফলতা লাভ কৰিব। ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্কও শক্তিশালী হ’ব আৰু যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত চেষ্টা কৰি আছে, তেওঁলোকেও আজি কিছু ভাল সুযোগ লাভ কৰিব। চৰকাৰী কৰ্মচাৰীসকলে তেওঁলোকৰ কামত স্পষ্টতা বজাই ৰাখিব লাগিব, অন্যথা আপুনি আপোনাৰ জ্যেষ্ঠ বিষয়াসকলৰ ক্ৰোধৰ সন্মুখীন হ’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। আজি চৰকাৰী চাকৰিয়াল সকলে এজন বন্ধুৰ সহায়ত ধন লাভ কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত লাভৰ সুযোগ লাভ কৰা অব্যাহত ৰাখিব। কিন্তু আপুনি সেইবোৰ চিনাক্ত কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সেইবোৰৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব পাৰিব। যদি নিয়োজিত লোকসকলে আজি এটা সৰু ব্যৱসায় কৰিব বিচাৰে, তেওঁলোকে ইয়াৰ বাবে সময় উলিয়াব পাৰিব। আজি আপুনি কৰা কামবোৰ প্ৰশংসিত হ’ব। আপুনি আজি সামাজিক কাৰ্যসূচীতো অংশগ্ৰহণ কৰিব। প্ৰেমিক সকলৰ মাজত ব্যস্ততাৰ বাবে কিছু দূৰত্ব থাকিব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আপোনাক আজি নিজৰ ভিতৰতে শীতল দেখা যাব। যদি আপুনি নিযুক্তিৰ কিছু পৰিৱৰ্তনৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, এই সময় তাৰ বাবে অনুকূল। শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত শিক্ষাৰ্থীসকলে আকাংক্ষিত সফলতা লাভ কৰিব। যদি আপুনি আজি নতুন সম্পত্তি, ভূমি, বাহন, ঘৰ আদি ক্ৰয় কৰিব বিচাৰে, ইয়াৰ ক্ৰয় আৰু বিক্ৰীৰ দিশবোৰ মুক্তভাৱে পৰীক্ষা কৰক। অন্যথা ভৱিষ্যতে আপোনাক প্ৰতাৰণা কৰা হ’ব পাৰে। আজি চাকৰিত আপুনি আপোনাৰ যিকোনো সমালোচকৰ সমালোচনা উপেক্ষা কৰি আগবাঢ়িব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজি আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰত বিৰোধীসকলৰ কৌশল আৰু জনপ্ৰিয়তা এৰাই চলিব লাগিব। আপুনি আজি বিদেশত বাস কৰা এটা পৰিয়ালৰ পৰা কিছু ভাল খবৰ শুনিব। ব্যৱসায়ীসকলে আজি পুঁজিৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি আপুনি ভাতৃ আৰু বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে কাম কৰাৰ কিছুমান নতুন সুযোগ পাব, য’ত আপুনি কিছু বিনিয়োগ কৰিব আৰু ভৱিষ্যতে সেইবোৰৰ সুবিধা ল’ব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ কামত তৎপৰতাৰে পৰিপূৰ্ণ দিন হ’ব। আজি যদি ঘৰ বা চাকৰিত বিৰূপ পৰিস্থিতি হয়, আপুনি আপোনাৰ খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব আৰু আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। পৰিয়ালত আজি এটা শুভ অনুষ্ঠানৰ বিষয়ে আলোচনা কৰিব পাৰে, য’ত পৰিয়ালৰ সকলো সদস্য সুখী হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি আজি হঠাতে কিছু ধন লাভ কৰিব পাৰে, যি আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাক আপোনাৰ সমস্যাৰ পৰা সকাহ দিয়াৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এটা দূৰ ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ কথা ভাবিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ ঘৰ মেৰামতি আৰু ৰং কৰাৰ বাবেও কিছু ধন ব্যয় কৰিব। আপোনাৰ সন্তানৰ উন্নতিত আপোনাৰ মন সুখী হ’ব। যদি পাৰিবাৰিক সমস্যা চলি আছে, আজি আপুনি সমাধান বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ ব্যস্ততা অব্যাহত ৰাখিব। আজি আপুনি চৰকাৰী প্ৰতিষ্ঠান এটাৰ পৰা লাভালাভ লাভ কৰিব পাৰে। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰাৰ কথা ভাবিছে, তেনেহ’লে আপোনাক যথেষ্ট লাভালাভ দিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ মনলৈ হতাশাজনক চিন্তাবোৰ অহা বন্ধ কৰিব লাগিব, অন্যথা সেইবোৰে আপোনাৰ প্ৰগতিৰ পথত বাধা দিব পাৰে। আপুনি আজি হঠাতে আপোনাৰ সন্তানৰ পৰা কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব, যিটো আপুনি আশাও কৰা নাছিল।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ দানৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যক সহায় কৰিবলৈ কিছু টকাৰ ব্যৱস্থা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। কিন্তু আপুনি কাৰোবাক সহায় কৰাৰ আগতে মনোযোগ দিব লাগিব, যাতে মানুহে ইয়াক আপোনাৰ স্বাৰ্থপৰতা বুলি বিবেচনা নকৰে। কামৰ ক্ষেত্ৰত আপুনি আজি কৰা কামবোৰ লাভজনক হ’ব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন কামত অৱহেলা কৰিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, আপুনি কিছু সমস্যাত পৰিব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে প্ৰগতিৰ দিন হ’ব। যদি আপোনাৰ আদালতত এটা গোচৰ দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে বিচাৰাধীন হৈ আছে, আপুনি ইয়াৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব। অন্যথা ই দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে ওলমি থাকিব পাৰে। চাকৰিয়াল সকলে উপাৰ্জনৰ কিছুমান নতুন উৎস পাব। সন্ধিয়া আজি আপোনাৰ ঘৰত কিছুমান অতিথি হঠাতে উপস্থিত হ’ব পাৰে, যাৰ বাবে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক ব্যস্ত দেখা যাব। প্ৰেমিক সকলে আজি ব্যস্ততাৰ বাবেও তেওঁলোকৰ পত্নীৰ সময়ৰ বাবে সময় উলিয়াব পাৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি জনপ্ৰিয়তা বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি মূল্যৱান বা সম্পত্তি কিবা পাব পাৰে। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি আগৰ তুলনাত ভাল হ’ব। ব্যৱসায়ত যদি আপুনি আজি কিছুমান প্ৰকল্প আৰম্ভ কৰিব বিচাৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে ইয়াত ভাগ্য লাভ কৰিব। চাকৰিয়াল সকলে আজি তেওঁলোকে বিচৰা কাম পাব। যি তেওঁলোকক সুখী কৰিব। যদি আপুনি সন্ধিয়া ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, ইয়াক কিছু সময়ৰ বাবে পিছুৱাই দিয়ক, কিয়নো আপোনাৰ বাহনত ত্ৰুটি ৰখাৰ বাবে আপোনাৰ ধন বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ সন্তানৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কিছুমান সমস্যা সমাধান কৰাত ব্যয় কৰা হ’ব, যি আপোনাক দৌৰাবলৈও বাধ্য কৰিব। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে প্ৰতিযোগিতা এখনত অংশগ্ৰহণ কৰে, তেওঁলোকে আজি ইয়াক জিকিব পাৰে। প্ৰেমিকসকল আজি এক নতুন শক্তিৰে সঞ্চাৰিত হ’ব। চাকৰিয়াল সকলে আজি এক বিশেষ সাফল্য লাভ কৰি সুখী হ’ব, আপুনি সন্ধিয়া এটা শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থকাৰ সুযোগ পাব। যদি আপোনাৰ কোনো ৰোগ আছে, তেন্তে আজি ইয়াৰ কষ্ট বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button