ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৬ নৱেম্বৰ, শুকুৰবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। কাম কৰা সকলে আজি এজন উচ্চ বিষয়াৰ অনুগ্ৰহৰ দ্বাৰা উচ্চ পদ লাভ কৰিব পাৰে। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি মজলীয়া হ’ব। কিন্তু তথাপিও আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন ব্যয় পূৰণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আজি আপোনাৰ প্ৰকৃতিত কিছু বিৰক্তি হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে বেয়াকৈ কথা পাতিব পাৰে। কিন্তু আপুনি এনে কৰা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। আত্মীয়ৰ ফালৰ পৰা আপুনি আজি টকা লাভ কৰিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ সম্পদৰ সম্প্ৰসাৰণৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ সহায়ত টকা পাব পাৰে। পাৰিবাৰিক জীৱন যাপন কৰা লোকসকল আজিও সুখী হৈ থাকিব। যদি পৰিয়ালত কাজিয়া হৈছিল, আজি পুনৰ মূৰ দাঙিব পাৰে, যি আপোনাক অলপ বিচলিত কৰি ৰাখিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে নতুন জ্ঞান আৰু অভিজ্ঞতা লাভ কৰিব। যি ভৱিষ্যতে তেওঁলোকক লাভান্বিত কৰিব। সন্ধিয়া আপুনি আজি ভজন কীৰ্তন আদিত যোগদান কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটোৱে এক আনন্দদায়ক ফলাফল আনিব। আজি পত্নীৰ সৈতে কিছু আদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ সম্পৰ্কত তিক্ততা হ’ব পাৰে। কিন্তু চিন্তা নকৰিব, এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যৰ সহায়ত সন্ধিয়ালৈ ই সমাপ্ত হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰিবলৈ কিছু টকাও খৰচ কৰিব। আজি আপুনি কিছুমান নতুন কাপোৰ, ম’বাইল, লেপটপ আদি কিনিব পাৰে। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে পৰীক্ষাৰ বাবে আবেদন কৰে, ফলাফল আজি আহিব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়াল বা চাকৰি আদিত এটা উপহাৰ প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। প্ৰেম বিবাহ কৰিব বিচৰা সকলৰ বাবে অনুকূল হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি থকা এজন বন্ধুক লগ পাব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানক বিদেশত পঢ়োৱাব বিচাৰে, আপুনি আজিও ইয়াৰ বাবে আবেদন কৰিব পাৰে। আপুনি আজি পুৰণি বিনিয়োগকাৰীসকলৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব আৰু আপোনাৰ সম্পত্তিও বৃদ্ধি পাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ মংগলজনক কাৰ্যকলাপ আয়োজন কৰাৰ দিন হ’ব। যি আপোনাক ব্যস্ত ৰাখিব। আপুনি আজি ব্যৱসায়ত আপোনাৰ দীৰ্ঘম্যাদী ধন লাভ কৰিব পাৰে, যি আপোনাৰ মনোবল বৃদ্ধি কৰিব আৰু আপোনাক আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক লগ কৰাত সহায় কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে এটা ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভালাভৰ বাবে আপুনি সুখী হ’ব, কিন্তু আপোনাৰ শত্ৰুসকলে আপোনাৰ প্ৰগতি দেখি আপোনাক ঈৰ্ষা কৰিব। আজি আপোনাৰ এজন ভাতৃৰ সৈতেও তৰ্ক হ’ব পাৰে, য’ত আপুনি আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। আপুনি সন্ধিয়া আপোনাৰ এটা পুৰণি সম্পত্তিৰ পৰাও লাভান্বিত হ’ব পাৰে। আপুনি ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সম্পূৰ্ণ যত্ন ল’ব আৰু আপুনি তেওঁলোকৰ প্ৰয়োজনীয়তাও পূৰণ কৰিব।

তুলা ৰাশি- কৰ্মৰত লোকসকলে আজি তেওঁলোকৰ ইচ্ছাৰ বিপৰীতে কাম পাব। যি তেওঁলোকক আৰামদায়ক অনুভৱ কৰাব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ বৰ্ধিত ব্যয়ৰ দ্বাৰা বিচলিত হ’ব, যি আপোনাৰ মনক অসন্তুষ্ট কৰিব। আজি আপুনি পৈতৃক সম্পত্তি পোৱাৰ অধিক সম্ভাৱনা আছে। সন্তানৰ দ্বাৰা কৰা কামৰ দ্বাৰা আপোনাক আজি প্ৰশংসা কৰা হ’ব। আজি সন্ধিয়া বহি আপুনি আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ওলাই যাব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- যিসকলে ৰাজনীতিৰ দিশত কাম কৰি আছে তেওঁলোকৰ বাবে আজিৰ দিনটো ভাল হ’ব। কিয়নো আজি তেওঁলোকে কিছুমান নতুন সুযোগ পাব, যিয়ে তেওঁলোকৰ কামত গুৰুত্ব দিব। আপুনি আজি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান মনোৰম ফলাফল শুনিব। যদি আপুনি যিকোনো কামৰ বাবে আপোনাৰ পত্নীৰ পৰামৰ্শ লয়, আপুনি নিশ্চিতভাৱে ইয়াত সফল হ’ব। আজি আপুনি এজন মহান ব্যক্তিৰ সহায়ত বহুতো ধন লাভ কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- কামৰ ক্ষেত্ৰত আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কঠিন দিন হ’ব। বিদেশত অধ্যয়ন কৰি থকা সকলে আজি কিছু ভাল তথ্য লাভ কৰিব। যদি আজি এটা সম্পত্তিৰ বিষয়ে বিতৰ্ক হয়, আপুনি শান্ত হৈ থকা ভাল। সন্ধিয়াৰ পৰা নিশালৈকে আপুনি আজি আকস্মাত ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। যদি আপোনাৰ ভাতৃসকলৰ সৈতে আপোনাৰ কোনো আদৰ্শগত পাৰ্থক্য আছিল, তেন্তে সেইটোও আজি শেষ হ’ব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া কাম সম্পূৰ্ণ কৰাৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সাজু হ’ব, যাৰ ফলত আপুনি ইয়াক যথেষ্ট পৰিমাণে সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। সন্ধিয়া আপোনাৰ কিছুমান সমস্যা হ’ব পাৰে, যেনে ভাগৰ, মুৰৰ বিষ ইত্যাদি। আপুনি আজি চাকৰিত আপোনাৰ বিষয়াসকলৰ পৰা প্ৰশংসা শুনিব পাৰে, যি আপোনাৰ শত্ৰুসকলক বিচলিত কৰি ৰাখিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কঠিন দিন হ’ব। আজি আপোনাক আপোনাৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত এক অতিৰিক্ত দায়িত্ব অৰ্পণ কৰা হ’ব পাৰে, যি আপোনাক ইয়াক পূৰণ কৰাত ব্যস্ত ৰাখিব। যি আপোনাৰ স্থিতি আৰু সন্মানৰ বাবেও আপোনাক লাভান্বিত কৰিব। কিন্তু আপুনি আজি আপোনাৰ ঘৰ বা কাৰ্যালয়ৰ কাৰো ওপৰত খং নকৰিব লাগিব। যদি এনে পৰিস্থিতি উদ্ভৱ হয়, শান্ত হৈ থকা ভাল। আপুনি আজি পাৰিবাৰিক ব্যৱসায়ত আপোনাৰ ভাতৃসকলৰ সমৰ্থন পাব।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি ধৰ্ম-কৰ্মৰ কামত আপোনাৰ বিশ্বাসো বৃদ্ধি পাব। যাৰ ফলত আপুনি শান্ত অনুভৱ কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি গুৰুসকলৰ সমৰ্থন আৰু আশীৰ্বাদ লাভ কৰিব। আপুনি আজি সন্ধিয়া এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানতো উপস্থিত থাকিব পাৰে। আজি এজন বন্ধু আৰু আত্মীয় আপোনাৰ ঘৰলৈ আহিব পাৰে। যাৰ বাবে আপোনাৰ কিছু টকাও খৰচ হ’ব। আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ খ্যাতি বিস্তাৰিত হ’ব। আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10-2

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button