ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৪ নৱেম্বৰ, বুধবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ নিজৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে কিছুমান বিশেষ ব্যৱস্থা কৰাৰ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ শাৰীৰিক আৰু সাংসাৰিক দৃষ্টিকোণৰ পৰাও কিছু পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ শত্ৰুসকলৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো তেওঁলোকে আপোনাৰ প্ৰগতি দেখি আপোনাক ঈৰ্ষা কৰিব। কিন্তু তেওঁলোকে আপোনাৰ কিছু ক্ষতি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে। আজি আপুনি কাৰোবাৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে, যি আপোনাৰ বিত্তীয় স্থিতি শক্তিশালী কৰিব।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে সন্মানৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি ব্যৱসায় খণ্ডত কিছুমান নতুন অংশীদাৰ বিচাৰি পাব। যাৰ সহযোগিতাই ভৱিষ্যতে আপোনাক লাভান্বিত কৰিব। যদি শ্ৰমিক লোকসকলে আজি এটা ব্যৱসায় কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছে, তেওঁলোকে এইটো কৰিবলৈ সময় উলিয়াব পাৰিব আৰু ভাগ্যৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা ই ভাল হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে কোনো তৰ্ক-বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰিব লাগিব, অন্যথা ই আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাঙিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ পত্নীৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে আপোনাৰ কিছু চিন্তা থাকিব পাৰে। যদি আপোনাৰ কোনো শাৰীৰিক কষ্ট হয়, তেতিয়া আপুনি চিকিৎসকৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব, অন্যথা তেওঁলোকৰ দুখ-কষ্ট বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। সন্ধিয়া আপোনাৰ ঘৰত আজি এজন অতিথি থাকিব পাৰে যি আপুনি নিবিচাৰিলেও টকা খৰচ কৰিব লাগিব। আজি আপুনি এজন বন্ধুক লগ পাব, যি আপোনাক ভৱিষ্যতে লাভৰ কিছুমান নতুন উপায় দেখুৱাব।

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ ভাল সম্পদ লাভৰ দিন। যদি আপোনাৰ পৈতৃক সম্পত্তিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বিষয় আইনত চলি আছে, আপুনি আজি ইয়াক জিকিব পাৰে। যি আপোনাৰ সম্পদ বৃদ্ধি কৰিব। আপুনি আজি সন্তানৰ হৈ কিছুমান ভাল বাতৰি শুনিব পাৰে। আজি আপুনি কিছুমান দীঘলীয়া অমীমাংসিত কাম কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। আপুনি ঘৰত, পৰিয়ালত সন্ধিয়া এজন সদস্যৰ বিবাহৰ বিষয়ে খবৰ শুনিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি চাকৰিত আপোনাৰ এজন সহকৰ্মীৰ অগ্ৰগতিৰ বাবে ঈৰ্ষা কৰিব, যি আপোনাক বিচলিত কৰিব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ মনলৈ নেতিবাচক চিন্তাবোৰ অহা বন্ধ কৰিব লাগিব। সন্ধিয়া আপুনি আজি লাভৰ বহুতো সুযোগ পাব। পিতৃৰ সহায়ত আপুনি আজি কিছু মাটি, বাহন বা সম্পত্তি পাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ সুমধুৰ কণ্ঠস্বৰ ব্যৱহাৰ কৰি মানুহৰ হৃদয় জয় কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি যদি আপুনি কাৰোবাৰ ভৱিষ্যতৰ বিষয়ে সিদ্ধান্ত লয়, বহুত চিন্তা কৰক। অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে এইটোত কথা শুনিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ যিকোনো সিদ্ধান্ত অতি সাৱধানে ল’ব লাগিব, অন্যথা আপুনি দীৰ্ঘম্যাদী সময়ত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। যদি আজি কৰবাত বিতৰ্ক আৰু সংঘৰ্ষৰ পৰিস্থিতি হয়, আপুনি ভাল হ’ব লাগিব।

তুলা ৰাশি- আজি আপুনি দিনটো আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ আঁচনি তৈয়াৰ কৰাত অতিবাহিত কৰিব। যদি আপোনাৰ ভাতৃসকলৰ সৈতে সম্পত্তিৰ বিবাদ আছে, আপুনি আজি ইয়াক জিকিব পাৰে। আজি আপুনি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান হতাশাজনক বাতৰি শুনিব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ নিকটতম বন্ধুৰ পৰামৰ্শ অনুসৰি দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে অমীমাংসিত কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপুনি দিনটো কিছুমান নতুন ব্যৱসায়িক ব্যৱস্থা তৈয়াৰ কৰাত অতিবাহিত কৰিব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায় সলনি কৰে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ পাৰিবাৰিক ব্যৱসায়ৰ বাবে বিশেষজ্ঞ এজনৰ পৰামৰ্শ লয়, সেয়াও আপোনাৰ বাবে উপযোগী হ’ব। যদি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালত বিবাদ হয়, আপুনি ইয়াত চুপ থাকিব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি এটা সামাজিক অনুষ্ঠানতো উপস্থিত থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী হ’ব। আজি আপোনাৰ সম্পদ পুঁজি বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি ব্যৱসায়ত কিছুমান নতুন আঁচনি পাব যি অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব আৰু আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত দীৰ্ঘম্যাদী ধন লাভ কৰিব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে আনন্দ কৰিব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপুনি ব্যৱসায়ত নতুন আঁচনি তৈয়াৰ কৰাত ব্যস্ত থাকিব, কিন্তু আপোনাৰ ব্যস্ত সময়সূচীত আপুনি মন কৰিব লাগিব যে আপুনি প্ৰথমে আপোনাৰ প্ৰয়োজনীয় কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিব লাগিব, সেইবোৰৰ বাবে সময় উলিয়াব লাগিব। সন্ধিয়াৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ সৈতে ভৱিষ্যতৰ কিছুমান পৰিকল্পনা আলোচনা কৰিব পাৰে। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বিবাহৰ বাধাবোৰ আঁতৰাবলৈ অলপ দূৰত্ব ভ্ৰমণ কৰিব লগা হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপোনাৰ পৰোপকাৰৰ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যই আপোনাৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব পাৰে। আজি আপুনি নিজৰ ওপৰত কিছু টকা খৰচ কৰিব আৰু আপোনাৰ উচ্চাকাংক্ষা পূৰণ কৰিব আৰু আজি নিজৰ বাবে কিছু সময় উলিয়াব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কিছুমান সদস্যই আপোনাৰ প্ৰগতি দেখি আপোনাৰ প্ৰতি ঈৰ্ষা অনুভৱ কৰিব পাৰে, কিন্তু আপুনি কোনো সমালোচনাৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব নালাগে।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে মংগল কাৰ্যকলাপৰ বাবে এটা দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালত এটা শুভ ঘটনাৰ ওপৰত আলোচনা হ’ব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভালাভ পাব, যি আপোনাৰ মনক সুখী কৰিব। আজি আপুনি এজন বন্ধুৰ সহায়ত আগবাঢ়িব পাৰে, যি আপোনাক তেওঁলোকৰ বাবে এটা সৰু অনুষ্ঠান আয়োজন কৰিবলৈ অনুমতি দিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button