ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২৩ নৱেম্বৰ, মংগলবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ মিশ্ৰিত ফলাফল আহিব। আপুনি আজি সন্ধিয়া এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ চুক্তি চূড়ান্ত হোৱালৈ অপেক্ষা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। সেয়েহে যদি আপুনি আজি এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’ব লগা হয়, সাৱধানে চিন্তা কৰক। আজি সমাজত ভাল খৰচে আপোনাৰ খ্যাতি চাৰিওফালে বিয়পাই দিব। আজি পৰিয়ালত এটা শুভ কাৰ্যসূচীৰ বিষয়েও আলোচনা কৰা হ’ব পাৰে। আজি আপুনি ঘৰ আৰু পৰিয়ালত এক বিশেষ সন্মান লাভ কৰিব, যি আপোনাৰ মনক সন্তুষ্ট কৰিব।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আন দিনতকৈ আপোনাৰ বাবে ভাল দিন হ’ব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ স্থান সলনি কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি আপুনি কিছু সময়ৰ পৰা চলি থকা সমস্যাবোৰৰ সমাধান বিচাৰি পাব, যি আপোনাৰ বীৰত্ব বৃদ্ধি কৰিব। পৰিয়ালত সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব আৰু আনকি সৰু ল’ৰা ছোৱালীয়েও আপোনাক কিছু পৰামৰ্শ দিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় স্থান ভ্ৰমণ কৰাৰ কথাও বিবেচনা কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা অতি সৃষ্টিশীল দিন হ’বলৈ গৈ আছে। আজি কিছুমান নতুন ব্যৱসায়িক আঁচনি আপোনাৰ মনলৈ আহিব, যাক আপুনি আপোনাৰ সঙ্গীৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব আৰু সেইবোৰ আগুৱাই নিব। চাকৰিয়াল সকলক আজি এটা কামৰ দায়িত্ব দিয়া হ’ব, যিটো তেওঁলোকৰ বাবে অতি প্ৰিয়। যি তেওঁলোকৰ উৎসাহ আৰু বৃদ্ধি কৰিব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ জ্যেষ্ঠসকলৰ সৈতে শিক্ষাৰ ক্ষেত্ৰত সন্মুখীন হোৱা সমস্যা সমাধানৰ বাবে কাম কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপোনাৰ ইতিবাচক ফলাফল আহিব। আপুনি আপোনাৰ দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত কামবোৰ চম্ভালিবলৈ আপোনাৰ ভাতৃৰ সৈতে আলোচনা কৰিব পাৰে। আপুনি আজি চাকৰিত লোৱা কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। ৰাতি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বিবাহ, জন্মদিন আদিৰ দৰে শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে। আজি চাকৰি আৰু কাৰ্যালয়ত আপোনাৰ চিন্তাক আদৰণি জনোৱা হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে ব্যস্ত দিন হ’ব। তথাপিও আজি আপুনি ধৰ্ম-কৰ্মৰ কামৰ বাবে কিছু সময় উলিয়াব পাৰিব। আজি আপুনি এজন সমস্যাগ্ৰস্ত ব্যক্তিক সহায় কৰিবলৈ আগবাঢ়ি আহিব। কিন্তু আপুনি ইয়াৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব লাগিব যাতে মানুহে ইয়াক আপোনাৰ স্বাৰ্থপৰতা বুলি বিবেচনা নকৰে। আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বিষয়াসকলে আপোনাৰ কিছুমান কাম ব্যাহত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব পাৰে, যি আপোনাক সতৰ্ক কৰি তুলিব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপুনি প্ৰতিটো ক্ষেত্ৰতে ভাগ্য লাভ কৰা যেন লাগিব, কিন্তু তথাপিও আজি আপুনি আপোনাৰ কামৰ যত্ন ল’ব লাগিব আৰু আপোনাৰ আচৰণত সতৰ্কতা আৰু সাৱধানতা বজাই ৰাখিব লাগিব। যদি আজি আপোনাৰ চাৰিওফালে বিতৰ্ক হয়, আপুনি ইয়াৰ পৰা আঁতৰি থাকিব লাগিব, অন্যথা ই আইনী ৰূপ লব পাৰে। আজি আপুনি যি কামেই নকৰক, আপুনি সম্পূৰ্ণ আত্মবিশ্বাসেৰে কৰক, তেতিয়াহে ই সফল হ’ব।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ ভাল ফলাফল আহিব। আজি যদি আপুনি এটা নতুন প্ৰকল্পত কাম কৰাৰ কথা ভাবে, ই নিশ্চিতভাৱে সম্পূৰ্ণ হ’ব। যদি আপোনাৰ ভূমি সম্পত্তিৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এটা পাৰিবাৰিক বিষয় আদালতত চলি আছে, আপুনি ইয়াত জিকিব পাৰে। আজি ঘৰত সুখ আৰু সমৃদ্ধি থাকিব আৰু আপুনি বন্ধুবৰ্গৰ পৰা যথেষ্ট সমৰ্থন পাব। যদি আপোনাৰ আচৰণৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কিছুমান বিবাদ আছে, সেইটোও আজি সমাধান কৰিব পাৰি।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাক আনন্দদায়ক ফলাফল প্ৰদান কৰিব। আজি আপুনি গোটেই দিনটো লাভৰ সুযোগ পাব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সকলো সদস্য বা বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এটা পাৰ্টি আয়োজন কৰিব পাৰে। যদি ভগ্নীৰ বিয়াত কোনো ব্যাঘাত ঘটিছিল, ই আজি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সহায়ত সমাপ্ত হ’ব। যদি পৰিয়ালত কাজিয়া হৈছিল, ইয়াৰ সমাপ্তি হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি আপোনাৰ প্ৰভাৱ আৰু গৌৰৱ বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আপুনি যিকোনো ধন সম্পৰ্কীয় লেনদেন কৰাৰ আগতে আপোনাৰ পিতৃৰ পৰামৰ্শ ল’ব। অন্যথা আপুনি সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আজি আপুনি নিযুক্তিৰ দিশত কিছুমান নতুন সুযোগ দেখিব, কিন্তু আপুনি সেইবোৰ চিনাক্ত কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি ইয়াৰ সুবিধা ল’ব পাৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি চাকৰিৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ প্ৰচেষ্টাত সফল হ’ব বুলি আশা কৰা হৈছে। যদি পৰিয়ালৰ এজন সদস্য বিবাহৰ বাবে যোগ্য হয়, তেন্তে আজি তেওঁৰ বিবাহৰ বাবে ভাল প্ৰস্তাৱ আহিব পাৰে। আজি আপুনি কাৰ দীৰ্ঘদিনীয়া অমীমাংসিত কামটো সম্পূৰ্ণ কৰি সুখী হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ পিতৃক কিবা কয়, আপুনি কথাৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব। যদি আপুনি আজি এজন সদস্যৰ সৈতে সম্পৰ্কিত সিদ্ধান্ত লয়, সাৱধানে চিন্তা কৰক। আজি আপুনি কৰা কামৰ প্ৰশংসা কৰিব, যি আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। যদি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আপোনাৰ বাধা আছিল, তেন্তে সেইটোও আজি সমাপ্ত হ’ব। আজি আপুনি প্ৰিয়জনৰ সৈতে তীৰ্থস্থানলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি এজন অতিথি আপোনাৰ ঘৰলৈ আহিব পাৰে। যাৰ বাবে কিছু টকাও ব্যয় হ’ব। আজি যদি আপুনি ব্যৱসায়ত বিপদাশংকা ল’ব লগা হয়। ফলাফল আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আজি আপুনি মিঠা আচৰণেৰে আপোনাৰ সমস্যাবোৰ সংশোধন কৰিব লাগিব। যদি আপুনি আপোনাৰ কিছুমান নতুন কাম কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফল হ’ব। আজি প্ৰেমিক সকলৰ মাজত এক নতুন শক্তি সঞ্চাৰিত হ’ব। ভাতৃ-ভগ্নীসকলৰ সৈতে সম্পৰ্ক আজি সৌহাৰ্দ্যপূৰ্ণ হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button