ৰাষ্ট্ৰীয়অসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২২ নৱেম্বৰ, সােমবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিবা বিশেষ দিন হ’ব। আজি আপুনি কৰা কামৰ বাবে আপোনাক সন্মানিত কৰা হ’ব, যি আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ লেহেমীয়া ব্যৱসায়ৰ বাবে কাৰোবাৰ পৰা কিছু টকা ধাৰ লোৱাৰ কথা ভাবিব পাৰে, যিটো আপুনি সহজে পাব। আপুনি সন্ধিয়াটো আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা নিৰ্দিষ্ট বিষয়ত বাৰ্তালাপ কৰি অতিবাহিত কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে যথেষ্ট সমৰ্থন আৰু ঘনিষ্ঠতাও দেখিব।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সিদ্ধান্ত লোৱাৰ সামৰ্থ্যৰ পৰাও লাভান্বিত হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানক এনে এটা পাঠ্যক্ৰমত নামভৰ্তি কৰিবলৈ খৰধৰ কৰিব লাগিব পাৰে, য’ত আপুনি কিছুমান ঋতুগত ৰোগৰ সংস্পৰ্শলৈ আহিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ স্তব্ধ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ হোৱাত সুখী হ’ব। আজি ভাগ্যৰ সৈতে মিলা-মিছা কৰিলে আপোনাক দীৰ্ঘদিন ধৰি স্তব্ধ ধন পাব পাৰে। যদি আপুনি আজি কৰবাত বিনিয়োগ কৰাৰ কথা ভাবি আছে, ইয়াক আন্তৰিকতাৰে কৰক, কিয়নো আপুনি ভৱিষ্যতে ইয়াৰ সম্পূৰ্ণ লাভালাভ পাব।

মিথুন ৰাশি- আজি আপুনি নিজৰ বিষয়েও ভাবিব লাগিব। কিয়নো আজি আপুনি নিজৰ বাবেও কিছু সময় উলিয়াবলৈ ভাবিব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ বৰ্ধিত প্ৰয়োজনীয়তাৰ বাবে আপোনাৰ বৰ্ধিত ব্যয়ৰ বাবেও আপুনি অসুবিধাত পৰিব। যাৰ ফলত আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জন বৃদ্ধি কৰাৰ কথা ভাবিব। আজি আপুনি আপোনাৰ দিনটো ধৰ্ম আৰু আধ্যাত্মিকতাৰ কামত কটাব। আপুনি আজি সন্তানৰ পৰা ভাল খবৰ শুনিব। যিটো আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি আছে।

কৰ্কট ৰাশি- আজি আপুনি আনন্দদায়ক ফলাফল লাভ কৰিব। আপুনি আজি যি কাম কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে সফল হ’ব। সেয়েহে আজি আপুনি যি ভাল পায় সেয়া কৰক। আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ বিলাসিতাৰ বাবে কিছু ধন ব্যয় কৰিব, যি আপোনাৰ শত্ৰুসকলক বিচলিত কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মিশ্ৰিত দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ আশীৰ্বাদত আপুনি এক মূল্যৱান সম্পত্তি পাব পাৰে। যিটো আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি আছে। যদি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হয়, আপুনি আপোনাৰ বক্তব্যত মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। যদি আপোনাৰ চকু সম্পৰ্কীয় কোনো বিষ আছে, ই আজি ভাল হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি মানুহৰ বিষয়ে ভালদৰে ভাবিব, কিন্তু আপোনাক মানুহে বেয়া ব্যৱহাৰ কৰিব। যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আজি আপুনি সাহসেৰে এটা কাম কৰিব আৰু ইয়াত সফল হ’ব। শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি তেওঁলোকৰ শিক্ষাৰ বাধাবোৰ অতিক্ৰম কৰিবলৈ তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ পৰামৰ্শ ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কাৰোবাৰ ঘৰলৈ যাব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজি আপুনি ভাল সম্পত্তি পোৱাৰ দিন। আপোনাৰ দিনটোৰ কিছু সময় আনৰ সেৱাত কটাওক। যদি শিক্ষাৰ্থীসকলে আজি কোনো প্ৰতিযোগিতাত অংশগ্ৰহণ কৰে, নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব। সামাজিক খণ্ডৰ লোকসকলে আজি কিছুমান নতুন সুযোগ পাব পাৰে, যি তেওঁলোকৰ প্ৰগতিত সহায়ক হ’ব। যদি আপুনি আজি কৰবাত টকা বিনিয়োগ কৰে, সেই টকা আপোনাৰ ৰৈ যাব পাৰে। সেয়েহে কেৱল আপোনাৰ ভাতৃৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰিহে বিনিয়োগ কৰক।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজি আপোনাৰ মন কিবা কাৰণত বিচলিত হ’ব। কিন্তু সেইবোৰ নিষ্ফল হ’ব। ব্যৱসায় বৃদ্ধি কৰাৰ বাবে আপোনাৰ প্ৰচেষ্টা সফল হ’ব। যি আপোনাক সুখী কৰিব। যদি আজি আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে তৰ্ক হয়, আপুনি ইয়াত শান্ত হৈ থকাটো ভাল হ’ব। আজি বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবে ভাল বিবাহৰ প্ৰস্তাৱ থাকিব। আজি আপুনি আপোনাৰ শত্ৰুসকলৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো তেওঁলোকে আপুনি কৰি থকা কামবোৰ নষ্ট কৰিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো জ্ঞান বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি পৰোপকাৰৰ এক অনুভূতিও বিকশিত কৰিব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি আগৰ তুলনাত অধিক শক্তিশালী হ’ব। সন্ধিয়া আপুনি পাকস্থলী, গেছ, বদহজম আদি ৰোগৰ সংস্পৰ্শলৈ আহিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ আহাৰৰ ওপৰতো সংযম অৱলম্বন কৰিব লাগিব। সন্ধিয়াৰ সময় আজি আপুনি এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে, যিয়ে আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি কৰিব।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কিছু কঠিন হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত লাভ কৰিবলৈ কিবা কৰে, আপুনি আজি অলপ বিচলিত হ’ব। কিয়নো আপুনি আকাংক্ষিত লাভালাভ নাপায়। যদি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰা হৈছিল, আপুনি আজি যথেষ্ট ধন লাভ কৰিব পাৰে। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীক বাহিৰলৈ লৈ যাব পাৰে। যাৰ বাবে আপোনাৰ কিছু টকাও ব্যয় হ’ব

কুম্ভ ৰাশি- আজি আপুনি কিবা নতুন কৰাৰ কথা ভাবিব পাৰে। যিয়ে আপোনাৰ গোটেই দিনটো ব্যস্ততাৰ মাজেৰে পাৰ কৰিব। আজি আপুনি এটা পৰিয়ালক বিশ্বাস কৰাৰ আগতে চিন্তা কৰিব লাগিব, কিয়নো তেওঁ আপোনাক বিশ্বাসঘাতকতা কৰিব পাৰে। আজি আপুনি সীমিত উপাৰ্জনৰ দ্বাৰা অলপ বিচলিত হ’ব আৰু আপোনাৰ উপাৰ্জন বৃদ্ধি কৰাৰ কিছুমান নতুন উৎসও গ্ৰহণ কৰিব। আপুনি সন্ধিয়া এটা দূৰ ভ্ৰমণলৈ যোৱাৰ কথা ভাবিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে কিবা বিশেষ হ’ব। আজি সামাজিক সন্মানে মনোবল বৃদ্ধি কৰিব। কিছুমান লোকে আজি আপোনাৰ সৈতে সম্পৰ্ক ৰাখিবলৈ চেষ্টা কৰিব। আজি আপোনাৰ বন্ধুৰ সংখ্যাও বৃদ্ধি পাব। আপুনি সন্ধিয়া কিছুমান ভাল লোকক লগ কৰিব লাগিব, যি আজি আপোনাক কিছু গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য দিব পাৰে। আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে মনোৰঞ্জন কাৰ্যসূচীত সন্ধিয়াটো কটাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button