ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ২১ নৱেম্বৰ, দেওবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাক সমস্যাৰ পৰা সকাহ দিয়াৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি বৰ্ধিত অৰ্থনৈতিক দুৰ্দশাৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাব আৰু কাৰোবাৰ ঋণ পৰিশোধ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। যি আপোনাক স্বস্তিৰ নিশ্বাস পেলাব। শিক্ষাৰ্থীসকলক আজি তেওঁলোকৰ গুৰুসকলৰ সমৰ্থনৰ প্ৰয়োজন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ অগ্ৰগতি দেখি সুখী হ’ব। আজি আপুনি ব্যৱসায়ৰ সন্দৰ্ভত ওচৰত আৰু দূৰলৈ ভ্ৰমণ কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। য’ত আপুনি সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো ই বাহন বিফল হোৱাৰ বাবে আপোনাৰ ধন ব্যয় বৃদ্ধি কৰিব পাৰে।

বৃষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব। আজি যদি আপোনাৰ পৰিয়ালত কোনো বিবাহযোগ্য সদস্য আছে, বিবাহৰ বিষয়ে আলোচনা হ’ব পাৰে। যি পৰিয়ালৰ পৰিৱেশ শুভ কৰি তুলিব। আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ ঘৰত এজন বিশেষ অতিথি উপস্থিত হ’ব পাৰে, যাৰ ফলত ধন আৰু কাম দুয়োটা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে কিছু সময় অকলে কটাব। য’ত আপুনি ভৱিষ্যতৰ কিছুমান পৰিকল্পনাৰ বিষয়েও আলোচনা কৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে প্ৰগতিৰ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কিছুমান সদস্যই আপোনাৰ অপ্ৰত্যাশিত প্ৰগতি দেখি আচৰিত হ’ব। আজি যদি আপুনি আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু নিষ্ঠাৰে পৰীক্ষাত অংশগ্ৰহণ কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে সেইটোত সফলতা লাভ কৰিব। সেয়েহে আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু নিষ্ঠা বজাই ৰখাটো আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। যদি আপুনি আপোনাৰ চাকৰি সলনি কৰিব বিচাৰে, ই তাৰ বাবেও ভাল হ’ব। আজি যদি কোনোবাই আপোনাক প্ৰশংসা কৰে, আপুনি সেই বিষয়েও সাৱধান হ’ব লাগিব।

কৰ্কট ৰাশি- আপুনি আজি পৰোপকাৰত ব্যয় কৰিব। আজি আপুনি ব্যস্ত সময়সূচীৰ বাবে আপোনাৰ পৰিয়ালৰ জ্যেষ্ঠ সদস্যসকলক সেৱা কৰিবলৈ সময় উলিয়াব পাৰিব। এজন অতিথি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ ঘৰত উপস্থিত হ’ব পাৰে। যিয়ে পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক ব্যস্ত দেখিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত সন্ধিয়াটো কটাব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় কৰিছে, আপুনি আজি আপোনাৰ সঙ্গীক অত্যাধিক বিশ্বাস কৰিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, আপুনি প্ৰতাৰিত হ’ব পাৰে। যদি আপুনি কাৰোবাক ধন ধাৰ দিয়াৰ কথা ভাবি আছে, তেন্তে ঘূৰি অহাৰ সম্ভাৱনা অতি কম। যদি ভাতৃৰ সৈতে তৰ্ক হৈছিল, তেন্তে সেইটোও আজি শেষ হ’ব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত কিছু পৰিৱৰ্তন কৰিব পাৰে, যাৰ সুবিধা আপুনি ভৱিষ্যতেও ল’ব। আজি আপুনি ব্যৱসায়ত লাভ প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ অধিক পৰিশ্ৰম কৰিব। কিন্তু আপুনি যিমানে কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিব, আপুনি সিমানে অধিক লাভালাভ নাপাব। যাৰ ফলত আপুনি হতাশাগ্ৰস্থ হ’ব পাৰে। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে সন্ধিয়া কিছুমান দৈনিক প্ৰয়োজনীয়তাৰ বাবে বজাৰ কৰিবলৈয়ো যাব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে চিন্তাৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি নকৰা যিকোনো কামৰ বিষয়ে আপুনি চিন্তিত হ’ব। আজি ব্যৱসায় খণ্ডত সমস্যাৰ মুখামুখি হ’ব পাৰে, কিন্তু আপুনি ইয়াৰ পৰা বাহিৰ হ’বলৈ চেষ্টা কৰিবলৈ আপোনাৰ চতুৰ বুদ্ধি ব্যৱহাৰ কৰিব লাগিব। আজি আপোনাৰ কিছুমান সমস্যা বাস্তৱিক হ’ব, কিন্তু কিছুমান নিষ্ফল হ’ব আৰু আজি আপুনি ভৱিষ্যতৰ বাবে আপোনাৰ ধন বিনিয়োগ কৰিবলৈ এক কঠিন পৰিকল্পনা কৰিব লাগিব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ মনলৈ হতাশাজনক চিন্তা বোৰ অহা বন্ধ কৰিব লাগিব। তেতিয়াহে আপুনি আপোনাৰ মনেৰে সঠিক কাম কৰিব পাৰিব আৰু লাভৰ সুযোগবোৰ চিনাক্ত কৰিব পাৰিব। আজি ব্যৱসায়ত কাৰোবাৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হ’ব পাৰে, যি আপোনাক মানসিক চাপত পেলাব। আপুনি আজি সন্তানৰ ফালৰ পৰা কিছুমান হতাশাজনক বাতৰি শুনিব পাৰে, যাৰ ফলত আপোনাৰ মন অলপ বিচলিত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে সকলো ক্ষেত্ৰতে এটা ভাল দিন হ’ব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন কামক একেবাৰে অৱহেলা কৰিব নালাগে। যদি আপুনি এনে কৰে, আপোনাৰ বহুতো কাম দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে পিছুৱাব পাৰি। আজি এজন নতুন ব্যক্তিৰ সংস্পৰ্শলৈ অহাৰ ফলত আপুনি লাভান্বিত হ’ব বুলি আশা কৰা হৈছে। নিশাৰ সময় আজি আপুনি এটা শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে। ব্যৱসায়ৰ উন্নতিৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখিলে আজি আপোনাৰ আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আপোনাৰ চাৰিওফালৰ পৰিৱেশ আজি মনোৰম হ’ব। আজি আপুনি এজন জ্যেষ্ঠ সদস্যক সহায় কৰিবলৈ আগবাঢ়ি আহিব। আজি আপোনাৰ বিষয়াইয়ো চাকৰিত আপোনাক প্ৰশংসা কৰা দেখা যাব, যি আপোনাৰ সহকৰ্মীসকলৰ মনোভাৱ নষ্ট কৰিব পাৰে। কিন্তু আপুনি তেওঁলোকক উপেক্ষা কৰিব লাগিব। আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা সন্মান পাব। আজিৰ দিনটো ৰাজনৈতিক ক্ষেত্ৰত থকা সকলৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব, কিয়নো তেওঁলোকে আজি এটা দলত যোগদান কৰাৰ সুযোগ পাব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে পাৰিবাৰিক ঐক্য বৃদ্ধি কৰাৰ দিন হ’ব। আজি যদি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ কোনো সদস্যৰ কোনো সমস্যা হয়, পৰিয়ালৰ সকলো সদস্য আগবাঢ়ি আহিব। যাৰ ফলত পাৰিবাৰিক একতা হ’ব আৰু আজি আপুনি আপোনাৰ ধীৰ গতিৰ ব্যৱসায়ৰ বাবে আপোনাৰ ভাতৃসকলৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰিব পাৰে। সন্ধিয়া যদি আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এটা সাক্ষাৎ বা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ ভাগ্যৰ সম্পূৰ্ণ সমৰ্থন থাকিব আৰু ব্যৱসায়ত প্ৰগতিৰ বহুতো উপায় থাকিব। যি আপোনাৰ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিব, কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ কিছুমান গোপন শত্ৰুৰ পৰা সাৱধান হ’ব লাগিব, কিয়নো তেওঁলোকে আপোনাৰ প্ৰগতি দেখি আপোনাক ঈৰ্ষা কৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ দিনটোৰ কিছু সময় আধ্যাত্মিক কাৰ্য্যত অতিবাহিত কৰিব, যাৰ বাবে কিছু ধন ব্যয় হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱা কৰিবলৈও কিছু সময় ল’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button