ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৭ নৱেম্বৰ, বুধবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কিছু অসুবিধাজনক হ’ব। আজি আপোনাক আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ লাভালাভৰ সৈতে সুখী দেখা যাব। কিন্তু আপোনাৰ পৰিয়ালৰ বৰ্ধিত ব্যয়ে আপোনাক সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। সেয়েহে আপুনি সেইবোৰ হ্ৰাস কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব লাগিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ কিছুমান নতুন আঁচনি আৰম্ভ কৰাত ব্যস্ত থাকিব, যিয়ে আপোনাৰ পত্নীক আপোনাৰ ওপৰত খং কৰিব পাৰে। প্ৰেমিক সকল আজি এক নতুন শক্তিৰে সঞ্চাৰিত হ’ব।

বৃষ ৰাশি- আজি আপোনাৰ পৰোপকাৰৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি ধৰ্মীয় অনুষ্ঠান আয়োজন কৰিবলৈ মন কৰিব আৰু আপুনি ইয়াত বৃহৎ প্ৰকাৰে অংশগ্ৰহণ কৰিব। আপুনি আজি এটা ধৰ্মীয় স্থানলৈও যাব পাৰে। আজি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি থকা মূল্যৱান কিবা এটা প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ পৰা মিছা কথা শুনিব পাৰে, কিন্তু আপুনি মন মনে থকা ভাল।

মিথুন ৰাশি- আজি আপোনাৰ প্ৰভাৱ আৰু গৌৰৱ বৃদ্ধিৰ দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ মনত কিছুমান ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনা থাকিব। কিন্তু যদি আপুনি সেই আঁচনিবোৰ কাৰোবাৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰে। সেইবোৰ বাধাগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ কামৰ ক্ষেত্ৰত কিছু পৰিৱৰ্তন কৰিব পাৰে, যাৰ পৰা আপুনি নিশ্চিতভাৱে লাভান্বিত হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ বাবে কিছু টকাও বিনিয়োগ কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো সামাজিক দৃষ্টিকোণৰ পৰা এটা ভাল দিন হ’ব। আজি আপুনি সামাজিক কাৰ্যসূচীত অংশগ্ৰহণ কৰাৰ সুযোগ পাব। আজি আপুনি আপোনাৰ অসম্পূৰ্ণ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব। আজি আপুনি পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ ইচ্ছা পূৰণ কৰাত ব্যস্ত থাকিব। আজি আপুনি আপোনাৰ মনৰ সকলো আকাংক্ষা আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব, যাতে তেওঁ আপোনাক আপোনাৰ পৰিপূৰ্ণতাত সমৰ্থন কৰিব পাৰে। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পত্নীক বাহিৰলৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে অতি ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপুনি সন্তানৰ শিক্ষাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কামত ব্যস্ত থাকিব। আজি আপোনাৰ শত্ৰুসকলে আপোনাৰ কাৰ্য্যত বাধা দিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব পাৰে। আপুনি আজি সন্মান লাভ কৰিব। আজি যদি আপোনাৰ চুবুৰীয়া কাৰোবাৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হয়, আপুনি ইয়াক পৰিহাৰ কৰিব লাগিব।

কন্যা ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে অলপ অসুবিধাজনক হ’ব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালত এক শুভ কাৰ্যসূচীৰ ওপৰত আলোচনা হ’ব পাৰে। যি পৰিয়ালৰ সকলো সদস্যক সুখী কৰিব। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সজাগ হ’ব লাগিব। যদি তেওঁলোকৰ ইতিমধ্যে কোনো অসুবিধা হয়, ই আজি বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰিব বিচাৰে, তাৰ বাবে এটা ভাল দিন হ’ব।

তুলা ৰাশি- আজি যদি আপোনাৰ যিকোনো আইনী কাম দীঘলীয়া সময়ৰ বাবে বাকী আছে, ইয়াক আজিও সম্পূৰ্ণ কৰিব পাৰি। যদি চাকৰি বিচৰা সকলে আংশিক সময়ৰ কাম কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰিছে, তেওঁলোকে আজি এজন বন্ধুৰ পৰা সহায় বিচাৰিব পাৰে। আজি আপুনি উদ্যোগৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে কোনো তৰ্ক কৰা পৰিহাৰ কৰিব লাগিব। আপুনি আজি সন্ধিয়া এটা ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানতো উপস্থিত থাকিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মিশ্ৰিত দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ লাভৰ বহুতো সুযোগ থাকিব। কিন্তু আপুনি সেইবোৰ চিনাক্ত কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সেইবোৰৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব পাৰিব। যদি আজি কাম কৰা লোকসকলে তেওঁলোকৰ বিষয়াসকলৰ সন্মুখত কোনো পৰামৰ্শ দিয়ে, তেওঁলোকক আদৰণি জনোৱা হ’ব। পৰিয়ালত সুখ-শান্তি থাকিব, যি আপোনাৰ মনকো সুখী কৰিব। যদি বিবাহযোগ্য পৰিয়ালৰ কোনো সদস্য থাকে, তেন্তে আজি তেওঁৰ বাবে এটা ভাল প্ৰস্তাৱ আহিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজি আপুনি ব্যৱসায়ৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান আৰু সতৰ্ক হ’ব লাগিব। যদি আপুনি আজি ব্যৱসায়ত কাৰোবাক অন্ধভাৱে বিশ্বাস কৰে, ই আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব। যদি আজি কাম কৰি থকা লোকসকলে এটা নতুন কাম কৰাৰ কথা ভাবে, তেওঁলোকে নিশ্চিতভাৱে ইয়াত সফল হ’ব। আজি পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে কিছু আদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে, আপুনি আপোনাৰ খং নিয়ন্ত্ৰণ কৰিব লাগিব, অন্যথা আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাঙি যাব পাৰে।

মকৰ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন ঘৰুৱা কামবোৰ চম্ভালিবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব আৰু আপুনি ইয়াত সফল হ’ব। যদি আপোনাৰ সন্তানৰ বিবাহ সম্পৰ্কীয় কোনো সমস্যা আছে, আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ জ্যেষ্ঠ সদস্যসকলৰ সহায়ত ইয়াক আঁতৰ কৰিব পাৰে। আজি একে সময়তে আপোনাৰ হাতত অহা বিভিন্ন কামে আপোনাৰ উদ্বেগ বৃদ্ধি কৰিব পাৰে, যি আপোনাক বিচলিত কৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মিশ্ৰিত দিন হ’ব। যদি আপুনি আজি ভ্ৰমণলৈ যাবলৈ প্ৰস্তুতি চলাই আছে, আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সাৱধান হ’ব আৰু আপোনাৰ আহাৰত সাৱধান হ’ব। যদি আপুনি অংশীদাৰীত্বত ব্যৱসায় চলাইছে, ই আজি আপোনাক যথেষ্ট লাভালাভ দিব পাৰে। যদি আপুনি আজি খৰখেদাকৈ সিদ্ধান্ত লয়, ই ভৱিষ্যতে আপোনাৰ কিছু ডাঙৰ ক্ষতি কৰিব পাৰে। সেয়েহে যদি আপুনি কিবা সিদ্ধান্ত লয়, বহুত চিন্তা কৰক।

মীন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে লাভজনক দিন হ’ব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ব্যৱসায়ত বিপদাশংকা লয়, সেয়াও আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। যদি আপুনি আজি কোনো সমস্যাৰ সন্মুখীন হয়, আপুনি এক ধৈৰ্য্যশীল সমাধান বিচাৰিব লাগিব আৰু আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সকলো সমস্যাৰ সমাধান বিচাৰি উলিয়াব পাৰিব। আপুনি আজি সন্ধিয়া আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যক সহায় কৰিবলৈ কিছু টকাৰ ব্যৱস্থা কৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button