ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৬ নৱেম্বৰ, মংগলবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা শুভ দিন হ’ব। আপুনি আজি যি কৰে তাত নিশ্চিতভাৱে সফল হ’ব। সেয়েহে আজি আপুনি যি ভাল পায় সেয়া কৰাৰ কথা ভাবক। কৰ্মচাৰী সকলে আজি কাৰ্যালয়ত তেওঁলোকৰ বিৰোধীসকলৰ পৰা তেওঁলোকৰ প্ৰশংসা শুনিবলৈ পাব আৰু বিষয়াসকলকো সুখী দেখা যাব। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ ধন বিনিয়োগ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, অনুগ্ৰহ কৰি আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে আলোচনা কৰক।

বৃষ ৰাশি- আপুনি এই দিনটো পৰোপকাৰৰ কামত কটাব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে কিছু সময় অতিবাহিত কৰিব। যাৰ ফলত পৰিয়ালৰ সৰু ল’ৰা-ছোৱালীবোৰ আপোনাৰ সৈতে সুখী দেখা যাব। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এক শুভ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থাকিব পাৰে। যি আপোনাৰ সন্মান বৃদ্ধি কৰিব।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ পিতৃ আৰু উচ্চ কৰ্তৃপক্ষৰ অনুগ্ৰহৰ দ্বাৰা আপুনি কিছুমান মূল্যৱান সম্পত্তি পাব পাৰে। যিবোৰ আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি আছে। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে আজি আপোনাক এটা উপহাৰ দিব পাৰে। যদি আপুনি আজি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰামৰ্শ অনুসৰি কিবা কৰে, আপুনি নিশ্চিতভাৱে ইয়াত সফল হ’ব।

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক অতি ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আনহাতে ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনাই আজি গতি লাভ কৰিব। যি আপোনাক ধন প্ৰদান কৰিব আৰু আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিব কিন্তু আজি লেহেম আৰু আৱেগিক ভাৱে কোনো সিদ্ধান্ত নল’ব। অন্যথা আপুনি দীৰ্ঘম্যাদী সময়ত অনুশোচনা কৰিব লগীয়া হ’ব পাৰে। সন্ধিয়া আপুনি আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে ধৰ্মীয় স্থান দৰ্শনলৈ যাব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

সিংহ ৰাশি- যিসকলে ৰাজনীতিৰ দিশত কাম কৰি আছে, তেওঁলোকে আজি নিশ্চিতভাৱে সফলতা লাভ কৰিব। ক্ষুদ্ৰ ব্যৱসায়ীসকলে আজি নগদ ধনৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। শিক্ষাৰ্থীসকলে উচ্চ শিক্ষাৰ পথ প্ৰশস্ত কৰিব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। আজি যদি আপুনি এটা নতুন কাম কৰে, ই নিশ্চিতভাৱে সম্পূৰ্ণ হ’ব। আজি বিবাহযোগ্য লোকসকলৰ বাবেও ভাল প্ৰস্তাৱ আহিব। আজি আপুনি আপোনাৰ আহাৰৰ বিশেষ যত্ন ল’ব লাগিব।

কন্যা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে ব্যয়ৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি কিছুমান ব্যয়ৰ সন্মুখীন হ’ব, যিবোৰ আপুনি নিবিচৰাকৈ খৰচ কৰিব লাগিব। আৰু সন্ধিয়া এজন অতিথি আপোনাৰ ঘৰলৈ আহিব পাৰে, যাৰ বাবে কিছু টকাও ব্যয় হ’ব। যদি আপুনি আজি কাৰোবাৰ সৈতে লেনদেন কৰে, আপুনি তাৰ আগতে এবাৰ আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আলোচনা কৰিব। আজি আপুনি বৃদ্ধসকলৰ সেৱাত কিছু সময় অতিবাহিত কৰিব।

তুলা ৰাশি- আজি আপুনি শিক্ষা আৰু প্ৰতিযোগিতাৰ ক্ষেত্ৰত বিশেষ সাফল্য অৰ্জন কৰিব আৰু ব্যৱসায়ী সকলে উপাৰ্জনৰ কিছুমান নতুন উৎস লাভ কৰিব। যিবোৰ আপুনি লাভ কৰি সুখী হ’ব। যদি আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে আপোনাৰ তৰ্ক হৈছে, ইয়াক আজিও সমাধান কৰা হ’ব পাৰে। কিন্তু আজি বতৰে আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ ওপৰত বিৰূপ প্ৰভাৱ পেলাব পাৰে। যাৰ ফলত আপুনি চৰ্দি, জ্বৰৰ দৰে সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। আপুনি সন্ধিয়াটো আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে এটা নিৰ্দিষ্ট বিষয়ত কটাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এক মধ্যমীয়া ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি আপুনি দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত হৈ থকা কাম সম্পূৰ্ণ হোৱাত সুখী হ’ব। আপোনাৰ শত্ৰুসকলে আপোনাৰ প্ৰগতি দেখি আপোনাক ঈৰ্ষা কৰিব। সেয়েহে আজি আপুনি তেওঁলোকৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব নালাগে। কিয়নো তেওঁলোকে আপোনাক নষ্ট কৰিব নোৱাৰিব। আপুনি আজি কাৰোবাৰ পৰা টকা পাব পাৰে। সন্ধিয়াটো আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলক লগ পাই সুখী হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আজিৰ দিনটো নিশ্চিতভাৱে আপোনাৰ বাবে এটা ফলপ্ৰসূ দিন হ’ব। আজি সাংসাৰিক সুখৰ উপায় বৃদ্ধি হ’ব। যাৰ ফলত পৰিয়ালৰ সকলো সদস্য সুখী দেখা যাব। আজি চাকৰিয়াল লোকসকলে তেওঁলোকৰ সংগীৰ সৈতে তৰ্ক কৰিব পাৰে। কিন্তু আপুনি ইয়াত আপোনাৰ বক্তব্যৰ মধোৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। যদি আপুনি এনে নকৰে, আপুনি কৰ্তৃপক্ষৰ পৰা মিছা কথা শুনিব পাৰে। আজি আপুনি এজন সমস্যাগ্ৰস্ত ব্যক্তিক সহায় কৰিব, যি নিশ্চিতভাৱে লাভান্বিত হ’ব।

মকৰ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে অনুকূল ব্যৱসায়িক লাভালাভ থাকিব। আজি আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন প্ৰয়োজনীয়তা পূৰণ কৰাৰ বাবে কিছু ধন ব্যয় কৰিব। যিটো আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জনৰ কথা মনত ৰাখি কৰা উচিত। আজি আপুনি বাহনৰ ব্যৱহাৰৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব। কিয়নো ইয়াৰ আকস্মিক বিজুতিৰ ফলত আপোনাৰ ধন ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি আগৰ তুলনাত অধিক শক্তিশালী হ’ব, যি আপোনাক সুখী কৰিব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানক পাঠ্যক্ৰমত নামভৰ্তি কৰাত ব্যস্ত থকা দেখা যাব। যদি আপুনি সম্পত্তি ক্ৰয় আৰু বিক্ৰী কৰাৰ কথা ভাবি আছে, ইয়াৰ আইনী দিশবোৰ গুৰুত্বসহকাৰে পৰীক্ষা কৰক। যদি আপুনি আজি এটা নতুন ব্যৱসায় আৰম্ভ কৰে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। যদি আপুনি শাৰীৰিকভাৱে ভুগি আছে, ই আজি উন্নত হ’ব পাৰে। আজি আপুনি কিবা এটাৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত হ’ব।

মীন ৰাশি- আজি আপোনাৰ বৈবাহিক জীৱনৰ বাবে এটা সুখৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়ৰ সন্দৰ্ভত ওচৰত আৰু দূৰলৈ ভ্ৰমণ কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব পাৰে। আজি সন্ধিয়া বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ফুৰিবলৈ যাওঁতে আপুনি কিছু গুৰুত্বপূৰ্ণ তথ্য পাব। আজিৰ শিক্ষাৰ্থীসকলে মানসিক আৰু বৌদ্ধিক বোজাৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পোৱা যেন অনুভৱ কৰিব। যি আপোনাক সুখী কৰিব। আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ পৰামৰ্শৰ দ্বাৰা আপুনি যিকোনো কামত নিশ্চিতভাৱে সফলতা অৰ্জন কৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button