চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৬ অক্টোবৰ, শনিবাৰ

মেষ ৰাশি- এইটো ভাগ্যৰ সময়। আপুনি আপোনাৰ সকলো কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ সৈতে আপোনাৰ কামত সফল হ’ব। কৰ্মস্থানত সঘনাই বিকল হোৱাৰ সমস্যা পৰিহাৰ কৰিবলৈ যন্ত্ৰৰ অৱস্থান সলনি কৰক। সমাধান থাকিব।

বৃষ ৰাশি- আলোচনাত সফলতা লাভ কৰিব। ধন লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। ভুলতে মিছা নক’ব, অন্যথা আপুনি নিজকে ফান্দত পেলাব পাৰে। কামৰ প্ৰতি মনোযোগ দিয়াৰ প্ৰয়োজন আছে। আপুনি বহু দিন ধৰি কিবা এটাৰ বিষয়ে বিভ্ৰান্ত হৈ আছে।

মিথুন ৰাশি- অন্ততঃ পৰিহাৰ কৰা বন্ধ কৰক আৰু সময়মতে কাম কৰিবলৈ শিকক। খৰখেদাকৈ লোৱা সিদ্ধান্তবোৰ ভুল বুলি প্ৰমাণিত হ’ব। আপুনি সাধুৰ সান্নিধ্য পাব পাৰে। ব্যৱসায় বৃদ্ধি কৰিবলৈ ঋণ ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- উন্নত সফলতাৰ বাবে কাৰ্য পৰিকল্পনা সলনি কৰক। আপোনাৰ নিজৰ পথ সলনি কৰক। পৰিয়ালত ভগ্নীৰ বিবাহৰ বিষয়ে চিন্তা থাকিব। কপাহ, তেল আৰু লোৰ ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত লোকসকল ক্ষতিগ্ৰস্ত হ’ব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- চাকৰিত স্থানান্তৰৰ যোগ আছে। অৰ্থনৈতিক লাভালাভ হ’ব। ব্যস্ত সময়সূচীৰ বাবে প্ৰয়োজনীয় কামবোৰ আজিও সম্পূৰ্ণ নহ’ব। কেৱল টকা উপাৰ্জন কৰাই নহয়, আপোনাৰ প্ৰয়োজনীয় দায়িত্ববোৰ সম্পূৰ্ণৰূপে পালন কৰক।

কন্যা ৰাশি- জীৱিকাৰ নতুন উৎস স্থাপন হ’ব। আপুনি এটা ডাঙৰ প্ৰকল্প বিচাৰি পাব পাৰে। খ্যাতি বৃদ্ধি হ’ব। আপোনাৰ আচৰণ সলনি কৰক। কৰ্মক্ষেত্ৰত কৰ্মচাৰীৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে।

তুলা ৰাশি- নতুন ব্যৱসায়িক চুক্তি থাকিব পাৰে। অৰ্থনৈতিক দিশ শক্তিশালী হ’ব। সন্মানে সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। নতুন বনাঞ্চলৰ ব্যৱহাৰে লাভান্বিত হ’ব। পৰিয়ালত ভ্ৰমণৰ যোগ আছে। ধৰ্ম কৰ্মৰ প্ৰতি আগ্ৰহ বৃদ্ধি পাব।

বৃশ্চিক ৰাশি- অংশীদাৰীত্বত আজি লাভান্বিত হ’ব। আত্মবিশ্বাস আৰু আকাংক্ষিত শক্তিৰ সহায়ত সফলতা অৰ্জন হ’ব। আপোনাৰ সপোনবোৰ সাৰ্থক কৰাৰ বাবে কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু নিষ্ঠাৰে কাম কৰাৰ সময় আহি পৰিছে। মানসিকতা সলনি কৰক আৰু ভালদৰে চিন্তা কৰক। বৃদ্ধসকলৰ স্বাস্থ্যৰ বাবে চিন্তা থাকিব।

ধনু ৰাশি- বিদেশ ভ্ৰমণৰ যোগ হৈ পৰিছে। অতীতত কৰা বিনিয়োগত লাভান্বিত হ’ব। আজি সম্পূৰ্ণ বিবেচনা কৰি আৰু আপোনাৰ বিশ্বাসী লোকসকলক বিবেচনা কৰাৰ পিছতহে সিদ্ধান্ত লওক। শত্ৰুসকল সক্ৰিয় হ’ব।

মকৰ ৰাশি- জ্যেষ্ঠসকলৰ অভিজ্ঞতা আপোনাৰ বাবে লাভজনক হ’ব। আপুনি কি বিচাৰে আৰু ব্যৱসায়িক পৰিকল্পনা বা লোকচান হ’ব পৰা কথা সকলোকে নক’ব। আপোনাৰ কৰ্মস্থানৰ প্ৰতি আপোনাৰ দায়বদ্ধতা বুজি লওক। খং কৰিলে সহায় নহ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। আপোনাৰ বিৰোধীসকলে আপোনাক বিভ্ৰান্ত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰি আছে, সেয়েহে সাৱধান হ’ব। আপুনি ধন সংগ্ৰহ কৰাত সফল হ’ব। সন্তানে সুখ প্ৰাপ্ত কৰিব। ৰিস্ক থকা কাৰ্যকলাপৰ পৰা আঁতৰি থাকিব। অচিনাকি লোকক বিশ্বাস নকৰিব।

মীন ৰাশি- ব্যৱসায়ৰ বিকাশত সংযোজন আছে। কৰ্মচাৰীসকলৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব। ন্যায়ৰ দিশটো শক্তিশালী হ’ব। আপোনাৰ জীৱনত উত্থান-পতন অব্যাহত থাকিব। সেয়েহে যদি আপুনি হতাশাত বহি থাকে, তেন্তে আপোনাৰ লগতে আন বহুতো লোকৰ ক্ষতি হ’ব।

Exit mobile version