চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৪ অক্টোবৰ, বৃহস্পতিবাৰ

মেষ ৰাশি- আপোনাৰ জনপ্ৰিয়তাৰ দ্বাৰা শত্ৰুসকল পৰাজিত হ’ব। পাৰিবাৰিক শান্তি আৰু প্ৰশান্তি থাকিব। সন্মান আৰু লাভৰ যোগ শক্তিশালী। বাহন ক্রয়ৰ সঠিক সময়। সম্পত্তিৰ বিবাদ সমাপ্ত হ’ব।

বৃষ ৰাশি- আপোনাৰ আহাৰৰ সৈতে তাল মিলাওক। অৰ্থনৈতিক বিষয়ত সাৱধান হ’ব। লাভালাভ থাকিব। আপুনি পৰিয়ালত শান্তি বজাই ৰাখিব। পেটৰ ৰোগত ভুগিব পাৰে। দিনটো মধ্যমীয়া।

মিথুন ৰাশি- সময়ৰ সামঞ্জস্যৰ এক ধাৰণা থাকিব। দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত হৈ থকা গোচৰবোৰে আজি গতি লাভ কৰিব। ব্যৱসায়িক ব্যস্ততা বৃদ্ধি হ’ব। স্বাস্থ্য ভাল হৈ থাকিব। ব্যয় বাঢ়িব। যাত্ৰা পাৰিলে পৰিহাৰ কৰিব।

কৰ্কট ৰাশি- আজি লাভৰ যোগ নাৰীৰ ফালৰ পৰা গঠন হ’ব। সন্তানৰ স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। কাম চিন্তা কৰি কৰিব। লাভ আৰু লোকচানৰ অনুপাত কম হ’ব। স্বাস্থ্য ভাল হ’ব। কেৰিয়াৰত পৰিৱৰ্তন হ’ব।

সিংহ ৰাশি- আজি আপুনি এজন দূৰৱৰ্তী বন্ধুক লগ পাব পাৰে। নতুন চুক্তি লাভজনক হিচাপে প্ৰমাণিত হ’ব। আজি ধনলাভ হ’ব। শত্ৰু শ্ৰেণী সক্ৰিয় হৈ থাকিব।

কন্যা ৰাশি- সময়ৰ সামঞ্জস্যৰ এক ধাৰণা থাকিব। ব্যৱসায় সলনি কৰিবলৈ খৰধৰ নকৰিব। ব্যয়ৰ পৰিৱৰ্তে লাভালাভ থাকিব। হতাশা কম হ’ব। স্বাস্থ্য ভাল হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

তুলা ৰাশি- কিবা চিন্তা কৰিলে কিবা এটা ঘটাৰ সম্ভাৱনা থাকিব। পতি/পত্নীৰ অৱহেলাই ডাঙৰ ক্ষতি কৰিব পাৰে। পৰিকল্পনা অবিহনে লাভৰ সুযোগ বোৰ হাতৰ পৰা ওলাই যাব। ব্যয় বাঢ়িব।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰম আৰু কৌশলে সফলতা আৰু লাভ বৃদ্ধি কৰিব। আপোনাৰ প্ৰভাৱে শত্ৰুসকলক শান্ত কৰিব। পাৰিবাৰিক শান্তি আৰু সুখ থাকিব। ব্যক্তিগত সম্পৰ্কত মধুৰতা থাকিব।

ধনু ৰাশি- দীৰ্ঘদিনীয়া উদ্বেগ আঁতৰ হ’ব। সফলতা বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি বিদেশলৈ যোৱাৰ সুবিধা পাব পৰে। ভয় অব্যাহত থাকিব। আপুনি সন্তানৰ আচৰণত অসন্তুষ্ট হ’ব।

মকৰ ৰাশি- চিন্তা কৰাৰ শক্তি হ্ৰাস হ’ব। পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে সময় অতিবাহিত হ’ব। সম্পদৰ বাবে শুভ সুযোগ থাকিব। বিবাদ হ্ৰাস হ’ব। বিৰোধীসকলে আপোনাৰ কাম নষ্ট কৰিব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- পৰিয়ালৰ বৃদ্ধসকলৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটিব। কৰ্মক্ষেত্ৰত বিবাদ বৃদ্ধি পাব। সংযমৰ সৈতে কাম কৰক। মৌনতা আজি লাভজনক হ’ব।

মীন ৰাশি- আপুনি সময়ৰ উত্থান-পতনৰ বাবে হতাশ হ’ব। পত্নীৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে। নিয়মীয়াকৈ ৰুটিন বজাই ৰখাটোৱে সহায় কৰিব। ধৈৰ্য্য ৰখাটো প্ৰয়োজনীয়।

Exit mobile version