ৰাশিফলঅসমীয়া

চাওক আপোনাৰ দিনটােৰ ৰাশিফল

দৈনিক ৰাশিফলঃ ১৯ ডিচেম্বৰ, দেওবাৰ

photo-2021-10-17-09-31-10-2

মেষ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা শুভ দিন হ’ব। আপুনি আজি কৰা কামৰ দ্বাৰা আপোনাক প্ৰশংসা কৰা হ’ব। আপুনি বৈবাহিক জীৱনত কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। পৰিয়ালৰ লগতে সামাজিক বাৰ্তালাপৰ সময়ত আজি আপুনি আপোনাৰ ভাষণৰ মধুৰতাৰ প্ৰতি সন্মান পাব, যি আপোনাক সুখী কৰিব। আপুনি আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ সেৱাত সন্ধিয়াটো কটাব। আজি ব্যৱসায় কৰা লোকসকল আকাংক্ষিত লাভালাভৰ অভাৱৰ বাবে অলপ হতাশ হ’ব। কিন্তু আপুনি আপোনাৰ দৈনন্দিন ব্যয় সহজে জানিব পাৰিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

বৃষ ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ বিৰোধীসকলৰ প্ৰতি সাৱধান হ’ব লাগিব। কিয়নো তেওঁ আজি আপোনাক কিছুমান পৰামৰ্শ দিব পাৰে, যি আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব। কিন্তু আপোনাৰ কিছুমান শত্ৰু আপোনাৰ বন্ধু হিচাপেও হ’ব পাৰে, সেয়েহে আজি আপুনি তেওঁলোকক চিনাক্ত কৰিব লাগিব আৰু তেওঁলোকে কোৱা কথাবোৰ উপেক্ষা কৰিব লাগিব। যদি আপুনি আজি সম্পত্তিৰ লেনদেন কৰে, ই আপোনাৰ বাবে ক্ষতিকাৰক হ’ব। সেয়েহে অলপ সময়ৰ বাবে ইয়াক বন্ধ কৰক। আজি প্ৰেমিকসকলে কিছুমান ভাল খবৰ শুনিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ সৈতে সম্পৰ্কিত সিদ্ধান্ত ল’ব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- আজিৰ দিনটো আন যিকোনো দিনতকৈ আপোনাৰ বাবে ভাল দিন হ’ব। আজি আপোনাৰ কেৰিয়াৰত আপুনি এনে এটা সুযোগ পাব পাৰে, যি আপোনাক চৰম পৰ্যায়লৈ লৈ যাব। যি আপোনাক সুখী কৰিব। চাকৰিয়াল সকলে আজি কিছুমান ভাল অফাৰো পাব পাৰে, যাৰ ফলত আনসকলে পুৰণি এৰি যাব পাৰে। কিন্তু আজি আপুনি আপোনাৰ কিছু খৰচ কৰিব লাগিব, যিবোৰ আপুনি কৰিব নিবিচাৰে। যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আজি আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জন মনত ৰাখি ব্যয় কৰিব লাগিব, অন্যথা আপুনি ভৱিষ্যতে কিছু সমস্যাত পৰিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কৰ্কট ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা ব্যস্ত দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ সন্তানৰ শিক্ষাৰ সৈতে সম্পৰ্কিত ভ্ৰমণলৈও যাব পাৰে। সামাজিক ক্ষেত্ৰৰ লোকসকলে আজি কিছুমান সামাজিক কাৰ্যসূচীত উপস্থিত থাকিবলৈ সুযোগ পাব। যাৰ ফলত আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ বাবেও সময় উলিয়াব নোৱাৰিব। আজি আপুনি আপোনাৰ ভগ্নীৰ বিবাহৰ বিষয়ে চিন্তিত হ’ব পাৰে, যাৰ বাবে আপুনি আপোনাৰ বন্ধুৰ সৈতে পৰামৰ্শ কৰিব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আজি আপোনাৰ বাবে প্ৰগতিৰ দিন হ’ব। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে এক ধৰ্মীয় অনুষ্ঠানত যোগদান কৰিব, য’ত আপুনি দান-বতৰাত অংশগ্ৰহণ কৰিব বা ইয়াত কিছু ধন ব্যয় কৰিব। যি আপোনাক মানসিক শান্তি প্ৰদান কৰিব। আজি আপুনি কৰা কামবোৰ প্ৰশংসিত হ’ব। আপুনি আজি এজন বন্ধুৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অলপ বিচলিত হ’ব পাৰে, কিন্তু আজি যদি আপুনি কাৰোবাক টকা ধাৰ দিয়ে, আপুনি সেই টকা ঘূৰাই পোৱাৰ সম্ভাৱনা নাই। সেয়েহে আজি টকা লেনদেন কৰাৰ আগতে সাৱধান হ’ব। আপুনি কাৰোবাৰ পৰামৰ্শ ল’ব লাগিব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

কন্যা ৰাশি- আজি আপুনি আপোনাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে সচেতন হ’ব লাগিব। যদি আপুনি অৱহেলা কৰে, ই ভৱিষ্যতে আপোনাৰ বাবে এক ডাঙৰ ৰোগৰ ৰূপ ল’ব পাৰে। সেয়েহে আপুনি একেবাৰে অসাৱধান নহ’ব। আজি আপোনাৰ পিতৃ-মাতৃৰ আশীৰ্বাদত আপুনি এক মূল্যৱান সম্পত্তি পাব পাৰে, যিটো আপুনি দীঘলীয়া সময় ধৰি চেষ্টা কৰি আছিল। আজি সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰিবলৈ পৰিয়ালৰ ঘৰলৈ যাব পাৰে।

তুলা ৰাশি- আজি আপোনাৰ বিবাহত কিছু অস্থিৰতা আহিব। সেয়েহে আজি আপুনি ইয়াক মিলাবলৈ যথাসাধ্য চেষ্টা কৰিব লাগিব, অন্যথা বিবাদটো আইনী হ’ব পাৰে। আপুনি আজি কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ এজন সহকৰ্মীৰ পৰা কাম পাব পাৰে। বিদেশৰ পৰা ব্যৱসায় কৰা লোকসকলৰ এক চুক্তি চূড়ান্ত কৰা হ’ব, যিটো তেওঁলোকে দীৰ্ঘদিন ধৰি অপেক্ষা কৰি আছে। যি তেওঁলোকৰ সম্পদ বৃদ্ধি কৰিব আৰু তেওঁলোকৰ অৰ্থনৈতিক স্থিতি শক্তিশালী কৰিব। সন্ধিয়া আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে ভৱিষ্যত পৰিকল্পনাৰ বিষয়ে আলোচনা কৰিব পাৰে।

বৃশ্চিক ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে কঠিন দিন হ’ব। কিয়নো আপুনি আপোনাৰ ব্যৱসায়িক সদস্যৰ পৰা বিশ্বাসঘাতকতা পাব পাৰে। যি আপোনাক বিচলিত কৰি ৰাখিব। আপোনাৰ স্তব্ধ ধন প্ৰাপ্ত কৰিলে আপোনাৰ বিত্তীয় পৰিস্থিতি শক্তিশালী হ’ব, যি আপোনাক আপোনাৰ দৈনন্দিন ব্যয় উলিয়াবলৈও সহায় কৰিব। সেয়েহে আজি আপুনি আপোনাৰ ভাতৃসকলৰ সৈতে আলোচনা কৰি ব্যৱসায়িক ধনৰ লেনদেনৰ সমস্যা সমাধান কৰিব লাগিব। যদি পৰিয়ালত বিবাহযোগ্য সদস্য থাকে, তেন্তে আজি তেওঁলোকৰ বাবে এটা ভাল সুযোগ থাকিব পাৰে।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

ধনু ৰাশি- আপোনাৰ ব্যৱসায়ত আকাংক্ষিত লাভৰ বাবে আজিৰ দিনটো এটা অসুবিধাজনক দিন হ’ব। যদি নতুন পাঠ্যক্ৰমত নামভৰ্তি কৰিব বিচৰা শিক্ষাৰ্থী আছে, কিছুমান অসুবিধা হ’ব পাৰে। যদি আপুনি আজি চুক্তি এটা চূড়ান্ত কৰাৰ কথা ভাবি আছে, ইয়াক ভৱিষ্যতৰ বাবে পিছুৱাই দিয়া হ’ব পাৰে। ই ভৱিষ্যতে আপোনাক যথেষ্ট লাভালাভ প্ৰদান কৰিব। আপুনি আজি চৰকাৰী খণ্ডৰ লাভালাভো পাব। যদি আপোনাৰ সম্পত্তিৰ বিবাদ আছে, সিদ্ধান্তটো আজি আপোনাৰ পক্ষত আহিব পাৰে, যি আপোনাক সুখী কৰিব আৰু আপোনাৰ সম্পদ বৃদ্ধি কৰিব।

মকৰ ৰাশি- যিসকলে নিযুক্তিৰ দিশত চেষ্টা কৰি আছে তেওঁলোকৰ বাবে আজিৰ দিনটো এটা ভাল দিন হ’ব। যিসকলে নিযুক্তি বিচাৰি আছে বা চাকৰি সলনি কৰিব বিচাৰে তেওঁলোকে এই সপোন পূৰণ কৰিব। যি আপোনাক আপোনাৰ অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি শক্তিশালী কৰিবলৈ সক্ষম কৰিব। যদি আপুনি কাৰোবাক টকা দিছিল, আপুনি আজি ইয়াক ঘূৰাই পাব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ ঘৰ পৰিষ্কাৰ কৰাৰ ওপৰতো গুৰুত্ব দিব। আপুনি আপোনাৰ ধন মনত ৰাখি খৰচ কৰিব লাগিব, তেতিয়াহে আপুনি সফলতা প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। আপুনি আজি এজন পুৰণি বন্ধুক লগ পাই সুখী হ’ব।

কুম্ভ ৰাশি- আজিৰ দিনটো আপোনাৰ বাবে এটা স্বাভাৱিক দিন হ’ব। আজি আপুনি এজন পুৰণি পৰিচিত ব্যক্তিক লগ পাব, যি আপোনাৰ অভিযোগবোৰ আঁতৰ কৰিব আৰু আপোনাৰ দিনটো উন্নত কৰিব। আজি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ কঠোৰ আচৰণৰ বাবে আপুনি কিছু সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব পাৰে। যদি আজি পৰিয়ালৰ সদস্য এজনৰ বিবাহৰ বিষয়ে আপোনাৰ সিদ্ধান্ত আছে, আপোনাৰ পিতৃৰ সৈতে আলোচনা কৰক। অন্যথা আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ পৰা মিছা কথা শুনিব পাৰে। আজি আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ এজন সদস্যৰ বাবে কিছু টকাৰ ব্যৱস্থাও কৰিব পাৰে।

মীন ৰাশি- আজি কামৰ ক্ষেত্ৰত ইতিবাচক ফলাফল আহিব। আজি আপোনাৰ ভাষণে আপোনাক সন্মান দিব। সেয়েহে আপুনি মধুৰতা বজাই ৰাখিব লাগিব। আজি আপুনি কামৰ ক্ষেত্ৰত আপোনাৰ সুমধুৰ কণ্ঠেৰে আপোনাৰ কাম সম্পন্ন কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব। পৰিয়ালত এক মাংগলিক কাৰ্যসূচীত ব্যস্ততা থাকিব। আজি যদি আপোনাৰ মাতৃয়ে স্বাস্থ্য সম্পৰ্কীয় কোনো সমস্যাত ভুগি আছিল, ই সমাপ্ত হ’ব। যাৰ বাবে আপুনি আজি আপোনাৰ সন্তানক উপহাৰ দিব পাৰে। যদি আপুনি ব্যৱসায় এটা আৰম্ভ কৰে, ই আপোনাৰ বাবে লাভজনক প্ৰমাণিত হ’ব।

লগতে চাওকঃ আপােনাৰ সাপ্তাহিক ৰাশিফল

photo-2021-10-17-09-31-10-2

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button